Болки в гърба след спинална упойка???

  • 16 011
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
При мен нямаше болки от упойката, болеше ме целият гръб, но от грижите по бебето, все пак си е тежест, а и през деветте месеца, не ъм вдигала тежко, та си беше жив фитнес Confused , но ме боля около 2 седмици и то след, като се прибрах вкъщи. По мое мнение, голяма част от болките в гърба и кръста, че дори и главоболие се дължат от натоварване и промяна нивото на хормоните и състоянието на организма, а не на спиналната упойка, но за по-сигурно трябва да те види специалист. Thinking

# 16
  • Мнения: 10 758
Изобщо не ме е болял нито кръста, нито гърба.

# 17
  • София
  • Мнения: 938
И мен ме боли зверски кръста и гърба, особено сутрин като ставам от сън - не мога да се разгъна. Не мисля обаче, че е от упойката, щото в болницата не ме боля, докато не се прибрах в къщи и не започнах да разнасям беба.

# 18
Na men mi se slu4i sled epiduralna upoika pri predishnoto mi rajdane, no do dnes si misleh ce si vuobraziavam Thinking Niakolko meseca sled kato rodih me boleshe posushtia nacin i sled tova taka i ne sam razbrala koga e sprialo.Sega dva meseca sled kato sam rodila sas spinalna upoika oshte go niama tozi problem, no me boli i krusta i gurba ot umora i raznasiane na bebo.
Spodeli kakvo e kazal lekaria ako hodish na pregled.
(mnogo se izviniavam, no mi e izceznala kirilicata)

# 19
  • Мнения: 277
При мен около месец след раждането със спинална упойка се появиха болки на същото място, което описваш, но не постоянни, а внезапни като схващания, и много силни. Питах лекарката, при която родих - според нея не е от упойката  Thinking Много ставах за бебето през нощите и понеже спях от вътрешната страна ставах напред като първо надигах горната част на тялото си. Една нощ в просъница усетих как се напряга точно тази част от гърба ми при ставането и ми светна, че сигурно това е причината за болката. Вече спя от външната страна, ставам настрани и от около 3 месеца не съм изпитвала онези болки  Simple Smile Иначе болка в гърба и кръста от тежестта на бебто си има, но тя е друга.
Извинявам се, че стана така подробно, но пък може и нещо от това да ти помогне  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт