Стана време за Милумил 3,а нещо не иска да го пие

  • 3 810
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 250
Днес купих Аптамил 3 да пробвам дали ще го яде  Thinking Дано   Praynig иначе ще се наложи да го подарявам на някой и да взема Милумил 2 (както си бях решила  Rolling Eyes  )

# 16
  • Мнения: 272
Какво е положението с Аптамила? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 250
Ами същата работа  Sad Така като гледам Милумил 2 и Милумил 3 не се различават особенно. При 3-та мерителната лъжичка е по голяма 5,6 гр., докато при 2-та е 4,5 гр..Аз слагам 210 гр. вода + 7 м.л. (и на 2-ка и на 3-ка),но при второто готовото мляко става по гъсто,а като прибавя и 2 бишкоти  ooooh! затова си мисля, че не го яде.Довечера ще сменя лъжичките и ще ползвам тази на 2-та дано се окажа права и да е от това,но определено млякото става доста по гъсто  Thinking Интересното е че до един момент дърпа от шишето и след това започва да се сърди и го плюе,но като започна да му го давам с лъжичка го яде  Thinking

# 18
  • Мнения: 111
Споко - и ние сме така.
От милумил 2 - пиехме по 210-240
а като минахме на милумил 3 - 120 - не повече.
И аз мислех че е от млякото но нашта лекарка каза че не можело да е от него.
Сега смятам да минем пак или на Нестле или на милумил2

# 19
  • Мнения: 1 464
Аз съм купила и милумил 3 ,но още имаме от двойката та не знам дали ще го пие.Но забелязвамче се различават надписите-милумил2 е с виолетово а тройката със зелено.Дали има разлика и във вкуса?

# 20
  • Мнения: 5 250
Откакто смених лъжичките (сега слагам с мерителната лъжичка на 2-та) си изяжда млякото.Ако слагам с мерителната лъжичка на 3-та става много гъсто и категорично отказва да яде  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 108
и ние сме със същия проблем. Пробутах някак си 2 кутии от тройката,но зор голям виждам Shocked
четох ви вчера и днес отидох и купих от двойката-довечера ще дам него- да видим проблема в това ли е или просто не му се яде. И аз се чудих по-големи ли са лъжичките или така ми се струва............ще пиша какъв е резултата Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 464
Минахме вече на 3ката ,наистина е по -гъсто но просто взех биберон с по-голяма дупка и сега си пие успешно по 230мл,вече сме изпили 1 кутия.Във вкуса не открх разлика.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И ние от една седмица сме на Аптамил 3.Първият път го отказа,но като смених биберона с по-голяма дупка си го пие без проблем.Този на Авент го отказа и за пореден път благославям Камера,добре че са техните биберони ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт