Имахте ли проблеми в ранна бременност?

  • 12 462
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Хей, Усмивчице, какво чакаш за гинеколога? Положителният тест не значи, че бременността е в матката! Щом имаш  и оплаквания, трябва да те види лекар, дори за твое успокоение! И какво значи да те "бъркат"-един вагинален ехограф не е даже болезнен. Успех и да пишеш какво става!
Точно така. Аз като получих болки и кървене във втория месец, ме качиха на магарето и ме бъркаха и натискаха, но си родих детето. Добре че навреме взех мерки за задържане! Изобщо не е глупост да отидеш на лекар в ранна бременност (особено когато имаш някакви притеснеия)!

Напълно подкрепям! Задължително е дори да отидеш на преглед!

# 76
аз имах кървене в началото на бремеността, бяха ми изписали някакви лекарства, пих 1 месец и се оправих. Само че най-гадното от моята бременост беше това, че повръщах 9 месеца всяка сутрин на гладно и имах ужасни киселини.

# 77
  • Мнения: 46 520
......вчера щях да умра от болки в яичниците и едната страна на кръстта повече от към бъбрека...........Много мои познати ми казаха,че е голяма глупост да те бъркат толкова рано,а и съм сигурна,че всичко е наред с бебчо .......

Мен ме гледаха първите 3 месеца само на ехограф, невагинален, а обикновен. Всичко се вижда- нито боли, нито нищо! Иди, за да се увериш, че всичко е наред! Ако наистина е така, никой няма да настоява за гинекологичен преглед!

# 78
  • Spain
  • Мнения: 3 750
не съм имала никакви проблеми -даже ми е у4удващо - аз просто не усещах нищо ,а бебека и расте6е и расте6е  Laughing

# 79
  • Мнения: 330
Ами,да Ви се похваля толкова съм щастлива,бебока ми е добре на цели 8седмици е Rolling EyesГинекологът ми гледа,гледа и мълчи,а аз си мисля'Ох,кажи,4е е вътрематочна да ти се не види,к'во зяпаш?' cryСлед това той започна да си говори някакви  други работи,колко е голям бебо,че се вижда пулс и аз след 2 минути не издържах и го питам'Ама нали е в матката,а той се смее и кима'  newsm26

# 80
  • Мнения: 5 577
Усмивчица, честито!
Не се притеснявай толкова за напред!
Лека бременност.  baby_neutral

# 81
  • Мнения: 330
Благодаря:hug:Всичко най Simple Smile

# 82
  • Мнения: 7 640
Браво, стр smile3501ахотно! Леко и безаварийно оттук до края!

# 83
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз имах кървене...и ми казаха -частично отлепване..
Трябваше да лежа близо два месеца вкъщи на легло..Предписаха ми хапчета и не се знаеше дали ще се задържи плода..Беше много гадно,но слава богу всичко приключи добре..Сега влизам в 6 месец и да чукам на дърво всичко варви добре;)

# 84
  • Мнения: 330
А знаеш ли на какво се дължи това отлепване?Стискам палци за Вас двамата baby_neutral

# 85
  • София
  • Мнения: 4 966
А знаеш ли на какво се дължи това отлепване?Стискам палци за Вас двамата baby_neutral

Ми нищо не ми казаха,но предполагам че е от усилените тренировки.Всеки ден тренирах на велоаргометър по 25км ..а съм била бременна,но теста ми показваше отрицателен.Такъв ми бил касметът.

Общи условия

Активация на акаунт