Нещо странно!!!!

  • 3 402
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Оле гандна история. Аз ако ви кажа какви чудесси сънувам и то с бебо. Една вечер сънувам, че го разхождам с лятната количка зад блока и някакъв мъж си разхожда песа. В съня ми кучето бяга към количката и се хвърля да ръфа бебето. УЖАС!!! В съня си аз легнах на количката, а песа продължаваше да се звери и да хапе, но не бебето, а мене. Голямо психо съм ама ме е страх около нас редовно си разхождат кучетата без кайшки и може би затова сънувам такива психарии обаче вече съм на 4 очи и с 2 на ум, че знаели човек. Колкото до хората които "помагат" веднъж спрях да купя банани от сергия. Преди мене имаше една мама на 2 год момиченце, а таткото я държеше куклата. Оставих кличката до него и отидох да плащам и моето бебоче ревна яко. И като се обърнах какво да видя. Таткото хванал неговата бебка и я друса, че тя от солидарност в един тон с Иван и с другата ръка клати количката моито зверо да млъкне. Толкова мило ми стана, че има такива хора.

# 31
  • София
  • Мнения: 366
Аз пазарувах само от магазини, в който има охрана - оставях им количката или от такива, в който можеш да си влезнеш с количката - като Била. Детето съм оставяла навън само ако го пази някой, на когото имам вяра. А по магазини съм ходила с друга мама с бебе - едната ги гледа отвън, другата гледа в магазина  Wink и обратното.

Винаги ме е било страх да не ми откраднат детето. А и количката хич не е евтина, така че и на нея съм и треперила. Въобще - ако не ме искат с дете и количка - другаде отивам!

# 32
  • София
  • Мнения: 8 283
Мога само са кажа: "УЖАС" да чукаме на дърво да не се случват такива неща...
Като се спомена за количка първата работа ан майка ми беше да каже: ".. и да не си посмяла да оставиш бебо навън в количката пред магазин! Гушкаш го и влизаш!."

Преди месец прибирам се и виждам паркирана количка с бебе във входа (живеят на 6 етаж)... зарязала го майкаму долу и се качила за нещо. Понеше не ползвам асаньор дори с бебо в кенгурото и торби в ръцете чух асаньора да се движи след като бях качила 3 етажа и бях успяла вече да се справя с отключването на вратата.

Входната ни врата уж се заключва ама като я натиснеш се отваря .. не ти трябва ключ

# 33
  • Мнения: 214
moga da kaja samo mai4eta pazete si decata za6toto e stra6no,ima vsiakakvi" dobrojelateli"a vsi4ko stava za sekyndi dano nikoga ne im se sly4va ni6to lo6o.

# 34
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Включвам се да ви разкажа историята на моя приятелка. Били за няколко дни на хотел на Боровец през лятото. Там лятото е пълно с пенсионери от Израел. Повечето са български евреи емигрирали навремето в Израел. Било дъждовно. Стояли си в Лобибара. Бебето спи в количката. Тя решава кръстословица на масата и подпряна на количката. Мъжът и чете вестник срещу нея. Спокойно. Само във фоаето шумят гостите на хотела. Лобито празно. Подпряла се на другата страна. След секунди вижда,че количката се отдалечава бавно. Обръща се и вижда възрастна двойка - единия държи количката. Всичко става за секунди - мъжът и е един грамаден българин докато се изправи и те пуснали количката и се отдалечили. Приятелката ми не могла да реагира изобщо. Това което я плашеше безумно, е че тя всъщност не може да докаже че бебето е нейно-не носи акт за раждане на почивка, никъде в личната карта не пише че има дете. Възрастната двойка изчезва на другия ден от хотела. Сигурно не съм представила нещата в точните им детайли, но това си спомням от нейния разказ.

# 35
  • Мнения: 2 534
Цитат на: yosarian
Включвам се да ви разкажа историята на моя приятелка. .

Изтръпнах направо , дано не ни се случват такива неща . Не всеки може да реагира адекватно в такива ситуации .

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Никога не съм оставяла малкия сам в количката!Още на 3 м си лежеше в лятната количка и така навсякъде-магазини,аптеки,в банката да си пускам осигуровките....Много ме е страх сега като търчи пред мен #Milti и не му се чува.Ох ДА ПАЗИ ГОСПОД от такива беди и ние да си отваряме очите на четири #Shocked  #Shocked star, радвам се ,че всичко е приключило с едната уплаха!Искам да ви посъветвам - да си сложите в някакво шишенце светена водичка и да си я носите в количката,вечер също измивайте очичките на newsm30 с нея-много хора "уж" ни се радват на децата,а не знаем с какви очи и МИСЛИ ги гледат Flowers Four Leaf Clover

# 37
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Нямам думи!!!!!!!
Само искам да спомена, че не пазарувам от магазини, в които немога да вляза с количката!!Ще ме прощават

# 38
  • Мнения: 1 437
Цитат на: viliandar

......... не пазарувам от магазини, в които немога да вляза с количката!!Ще ме прощават

и аз така. преди години на моя позната и откраднаха количката оставяйки бебето на земята.........

Общи условия

Активация на акаунт