Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 953
  • 749
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 47 996
в новия мол сердика ще им а магазин deichman с обувки до 42 номер, откриване 15 или 16 март

# 421
  • София
  • Мнения: 6 259
вчера бяхме в Пловдив и мернах на един билборд реклама на магазин за по-едри дами, но сякаш беше по-скоро за дрехи и изобщо не запомних име. но пловдивчани може и да си го знаят. рекламата беше близо до мола.

# 422
  • Мнения: 0
От скоро започнах да следя наистина трудно се намират големи номера ай Confused повечето са гросни

# 423
  • Мнения: 89
Момичета, предлагам чисто нови сребърни балеринки големки, който не са ми нужни, ако някой прояви интерес да ми пише ... Пиша тук, защото предпочитам първо на вас да кажа ... Peace

# 424
  • Мнения: 0
Аз от много време си поръчвам обувки от Ларедут,и с голямо удоволствие искам да ви споделя че днес си купих обувки от софия които много ми харесаха и ми станаха.От Ларедут си поръчвам спортни обувки 42 номер защото са по уголемени а по официални 43.А днес от мола на Цариградско си взех едни спортни кецки 41 номер и ми станаха и съм много доволна.Магазина се казва Deichmann и почти от всички модели има и 42 номер,струва си да се отиде.И не са много скъпи,в сравнение с тези от Ларедут.Така че може да отидете да разгледате,заслужава си. Grinning Laughing

# 425
  • Мнения: 0
Здравейте,аз съм нова във форума,току-що се регистрирах...Елеонора,приятно ми е   Hug
Виждайки тази тема,се успокоих,че не само аз имам проблем с намирането на обувки...За чехли и сандали проблеми няма,но когато искам да си взема пантофки или маратонки,с които краката ми да не изглеждат като на слон(а пък съм и слаба и изглеждам като Мики Маус в ходилата),все няма късмет...Преди месец приятели ми пратиха маратонки Пума,8 размера по западен стандарт с надеждата да ми станата и да ме зарадват,но не се получи...нищо де...Ето защо искам да ги продам и всеки,които се интересува,нека да ми пише.Маратонките са изключително женствени и красиви в черно и цикламено с залепяща се лепенка,а не връзки...Дано успея да помогна на някои да се сдобие с обувки !

# 426
  • Мнения: 154
На всички момичета от София, с номера 41 и 42 да кажа, че в магазина на  deichman, който се намира в кауфланд в Банишора има големи номера. Вече си купих от там и гаранция, че има избор.

# 427
  • Мнения: 6
Привет  на всички ,,колежки''! До скоро имах големи проблеми с намирането на обувки но вече съм доволна и щастлива,че мога да сложа като Пепеляшка и аз обувки на крачетата си .........Аня да си жива и здрава!!!!!!!! Но понякога имам проблем с ширината  и не ми стават,за жалост. Ако имате интерес,може да ми пишете на ел.пощата и ще одговоря с удоволствие.

# 428
  • София
  • Мнения: 6 259
Аня да си жива и здрава!!!!!!!!
да ти се връща! Heart Eyes Grinning радвам се, че помогнах и намерих добър виртуален приятел! Hug Hug пък дай Боже някой ден да се видим на живо. Wink

# 429
  • Мнения: 6
Няма начин да не се видим! Hug Дани и други си решат проблема Praynig

# 430
  • Мнения: 113
Дани и други си решат проблема Praynig
За кой номер става въпрос и за къде Stuck Out Tongue

# 431
  • Мнения: 107
 за Пловдив
 магазин с обувки големи номера има  на ул.Иван Вазов40  -Фирмата е ТОРНАДО..

# 432
  • Мнения: 6
Дани и други си решат проблема Praynig
За кой номер става въпрос и за къде Stuck Out Tongue
стелка 27 см -широк крак  Ловеч пиши по имейла

# 433
  • София
  • Мнения: 6 259
Дани и други си решат проблема Praynig
За кой номер става въпрос и за къде Stuck Out Tongue
абе, Марич, що си толкоз потайна? Wink за ибея става въпрос - англ., от там си пазарим обувки. има до... не знам кой номер, 42, 43...

аз съм 39/40 и съм 6.5 по тяхната номерация.

# 434
  • Мнения: 2 673
Дъщерите ми са с голям номер и никога не съм имала проблем с намирането нито на ботуши, нито на обувки. Купувала съм от Корида, Диверсо \боти\, Пепе, Шол, - чехли, от официалните има в Сара Пен, Роко Бароко. В мола в Ситняково има не само в Дайхман, но и в магазина на последния етаж. ОТтам взехме обувка тип пантофка.

Общи условия

Активация на акаунт