Дайте мнението си за две именца :)

  • 3 656
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 193
Не гласувах, защото имената изобщо, ама изобщо не ми харесват! Гого за мен дори не е истинско име, а прякор и въобще не мога да разбера защо искаш да осъдиш детето си на постоянен срам и неудобство от името си.
А пък Гриша... Sick  Моменталната ми асоциация е за огромен, дебел мъж...без да искам да обидя хората с това име.
Избери си Георги или Габриел...абе каквото си решите, в края на краищата вие сте родителите.

# 76
  • Мнения: 1 999
Не мога да гласувам, защото и двете не ми харесват. Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 888
И аз не гласувах Blush, но не ми допадат имената и двете ми звучат несериозно!Има толкова много хубави имена, защо си избрахте точно такива?Умалителни!

# 78
  • Мнения: 6 390
Какво мислите, звучат ли ви нестандартно или ви харесват?
Гого - не е име
Гриша - е ужасно име
общо взето - отврат е анкетата  Laughing

# 79
  • Варна
  • Мнения: 915
Благодаря на всички, които гласуваха и на тези, които не го направиха   bouquet
Определено реших, че ще размисля пак (добре, че имам още време) - радвам се, че се допитах до вас Simple Smile

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз гласувах за Гриша,определено ми харесва повече от Гого  bouquet

# 81
  • Мнения: 268
Гласувах за Гриша, но ти си помисли добре дали искаш да кръстиш детето си с умалително име  Rolling Eyes. Все пак няма да е бебе цял живот! След години може да се черви като се представя пред гаджетата например. А и как ти звучи като бащино име ГОГОВ или ГРИШОВ  Sick

# 82
  • Мнения: 617
Гриша - повече ми харесва!

# 83
  • Мнения: 133
и двете имена не ми харесват!  Confused   защо  сте се спрели точно на тях?!? но всеки сам решава за собствените си деца....

# 84
# 85
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами.... Гого, може би.... newsm78

# 86
# 87
  • Мнения: 272
Гриша Peace, а Гого може да му викате на галено Hug

# 88
  • Мнения: 480
Гласувах за Гриша, защото ми звучи по-нестандартно. Хубаво си ги измислила и двете!

# 89
  • Мнения: 3 562
Гриша  Laughing


Представи си 40 годишен голям мъж
- Как се казваш?
- ГОГО  Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт