Детски клуб Лейди?

  • 6 561
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 808
Искам да се включа и аз с мнение за този клуб. То е почти същото като на  Слави.

Вчера празнувахме там рожденият ден на мъника.
Имаше страшно много външни деца и вътре и отвън. Украса нямаше, а когато предварително ги питах ми казаха да не нося нищо те ще украсят. И при нас масата започнаха да я подреждат едва след като заидваха гостите. Когато отидохме стояхме като навлеци и никой не ни попита за какво сме, чака ми ли някого, кои сме, ще искаме ли нещо.
Както и да е. След като се настаниха големите и седяха 10мин.  на празна маса се наложи да гоня една от персонала да питам ще ни вземе ли някой поръчката или е на самообслужване? За всичко трябваше да ги моля, за салфетки, за чинийка или пепелници за клечките и т.н. Изобщо никои от персонала не погледна дори и за секунда децата, а предварително ни казаха, че ще ги забавляват. Капака беше когато дойде момента за тортата и една идиотка запали фоеверката още в другата сладкарница и докато я донесе тортата да я оставят и да викна рожденика фойерверка нямаше вече. Започна бързо и с досада да му пее песничка за РД и така.
Накрая най-демонстративно започнаха да прибират всичко и забраниха на децата да влизат вътре. точно когато удари 2-рият час, т.е. когато приключи РД-то започнаха да прибират много бързо от масата, дори не ни попитаха дали искаме да си вземем нещо, защото остана доста, а стовариха един черен чувал до нас и демонстративно изсипваха всичко в него.
Изобщо организацията беше под всякаква критика.
Днес звъня цял ден на телефона им за недоволни клиенти но "Вивател ще предаде за моето обаждане.....".
Това което съветвам тези, които са решили да празнуват там е да обърнат внимание на организацията, да си гонят лелките и какичките и да недоволстват за всяко нещо което не им харесва.
Също така бъдете нахални с едно госпожа с прошарена коса (сиво бяла) дълга до раменете. Тя е просто пълен идиот!
Ако трябва и снимка ще публикувам.

# 31
Иначе детския кът непрекъснато се освежава, купуват се нови играчки и съоръжения.
Преди седмица заведохме сина ни в "Лейди". Не бяхме ходили известно време. Установихме, че повечето автомобилчета, слончета, кончета и моторчета са счупени. Миналото лято имаше 2 или 3 къщички на вън. Сега ги нямаше. Та какви играчки обновяват не знам? Оставила бях сокчето му на масата, от което почти не беше пито и докато му помогна на люлката, момичето от персонала бързо го хвърли в коша.  В интерес на истината го възстановиха, след малък спор. Определено не бих ходила вече.

# 32
  • Мнения: 1 455

Също така бъдете нахални с едно госпожа с прошарена коса (сиво бяла) дълга до раменете. Тя е просто пълен идиот!
Ако трябва и снимка ще публикувам.
Тази леличка и мен много ме дразни, така съм я запомнила,рядко някой може да ми стане толкова противен.

# 33
  • Мнения: 1 808
Вчера успях да се свържа на номера даден в сайта за недоволни клиенти и обясних на момчето за какво иде реч и от какво не сме били доволни и от какво сме били. Той беше учудващо любезен и спокоен, обеща че ще вземат мерки, да видим, то едва ли ще празнувам догодина там, но поне си казах мнението.

За обновяване на играчки нямам наблюдения, но определено доста от тях бяха счупени, вътре имаше изпокъсани и със стърчащи памуци.

Още веднъж - имайте си няколко наум ако сте решили да празнувате там! Цените може да са определено по-сносни от другите клубове да има външен и вътрешен кът, който определено е супер за децата и родителите, но отношението не е за пренабрегване.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 819
Gigi, моите наблюдения напълно съвпадат с твоите.

Миналата седмица бяхме два пъти там - един път сутринта в събота и веднъж след обед. Сутринта всичко беше наред защото нямаше много деца. Но после беше кошмарно. Имаше рожден ден вътре, а навън пълно с такива като нас. Децата от рождения ден искат да излязат, гонят ги, родителите сякаш бяха зарязани на произвола на съдбата, а моята щерка и още едно дете се надпреварваха да висят през прозореца на кухничката с която запречват входа да не влизат външни деца вътре. Много им беше мерак да се набутат.

А тази лелка със сивата коса и мен много ме дразни. Когато преди седмица две я разпитвах за рожден ден тя каза следното незабравимо изречение: " Ако сте от амбициозните родители и искате да направите на детето си един незабравим празник..." и аз побеснях. Това не е въпрос на амбициозност, а на финансови възможности. А в интерес на истината най-незабравимия празник на който бехме е един рожден ден на двора с една сурия деца, които без аниматори и клоуни 4 часа щуряха и се забавляваха.

В крайна сметка се отказахме от "Лейди" и запазихме в Ментов носорог на бул. Бъкстон за който май съм чувала само добри отзиви.

# 35
здравейте на всички,които сте решили да празнувате  рождения ден на своето съкровище в детския кът.искам да споделя че жената с бялата прошарена коса е ПЪЛНА ПРОСТАЧКА!!!няма никакъв подход към децата!аз бях поканена на рождения ден на моя племеник,същата тази жена уж трябваше да го гледа,а той падна от стола,нямаше кой да се занимава с децата!!!започна да му тече кръб от главичката,а тя каза следното:"Нищо ще му мине,оставете го да се нареве!" МНОГО съм вузмутена и не знам защо не я изгонят!само викаше по децата,крещеше ..... не си празнувайте рождения ден на вашето ангелче там,моля ви! #2gunfire

# 36
  • Мнения: 1 808
здравейте на всички,които сте решили да празнувате  рождения ден на своето съкровище в детския кът.искам да споделя че жената с бялата прошарена коса е ПЪЛНА ПРОСТАЧКА!!!няма никакъв подход към децата!аз бях поканена на рождения ден на моя племеник,същата тази жена уж трябваше да го гледа,а той падна от стола,нямаше кой да се занимава с децата!!!започна да му тече кръб от главичката,а тя каза следното:"Нищо ще му мине,оставете го да се нареве!" МНОГО съм вузмутена и не знам защо не я изгонят!само викаше по децата,крещеше ..... не си празнувайте рождения ден на вашето ангелче там,моля ви! #2gunfire

Здравей, най-добре е да направите оплакване в сайта им има телефон - обадете се и се оплачете. Аз така направих. Мисля, че ередно да им търсим отговорност. Изобщо този клуб Лейди освен за час два да полудуват децата определено за РД не става!

# 37
Здравейте на всички,който са ходили в детски кът Лейди,и на тези който искат да отидат!!!Там е много хубаво,на мен много ми хареса а на дъщеря ми ощте повече...откакто ходихме там все ме моли да отидем..много ми хареса отношението на какичките там,те бяха много грижовни и добри към нея както и към другите деца,който бяха там,дъщеря ми много се забавляваше и неискаше да си тръгне оттам,попринцип никога не ме оставя и иска винаги да съм до нея,но когато сме там,тя просто забравя за мен!  bouquet разбрах че се празнуват рожденни дни там и мисля и нашия да бъде там,сигурна съм че ще бъде много забавно,както за децата,така и за нас(да останем на спокойствие за два часа) Simple Smile))това което мога да ви препоръчам е ако не сте водили децата си там,ги заведете,много ще им хареса,сигурна съм!!! Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт