ВЕЛИКДЕНСКИ БАЗАР - ОТЗВУК И БЛАГОДАРНОСТИ!

  • 6 773
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 195
Момичета съжалявам, че така ви зарязах, но..........няма начин, прекарах си 4 часа в Пирогов и това си е - с цистит сме. както и да е - рабрах че много хора днес са минали, много неща са свършили - вижда се, че хората все повече и повече ни вярват и това е най - голямата оценка за работата ни. Всички, които изтърпяхте много за да го има този базар и тази година - поклон  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 3 050
До сега четох и гледах снимки-прекрасни са-гледах и репортажите и се радвам, че има как да се докосна до всичко макар и само чрез интернета  bouquet
Свършили сте прекрасна работа-всичко е така цветно и приятно-желая ви още много успехи Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 227
Момичета съжалявам, че така ви зарязах, но..........няма начин, прекарах си 4 часа в Пирогов и това си е - с цистит сме. както и да е - рабрах че много хора днес са минали, много неща са свършили - вижда се, че хората все повече и повече ни вярват и това е най - голямата оценка за работата ни. Всички, които изтърпяхте много за да го има този базар и тази година - поклон  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Нека се оправя Вики, че е лошо така да е болничък...

Много хора минаха днес, направо си беше лудница...незнам допоследно какво е останало, но на масите останаха много малко неща и взехмя някои от библиотеката.

Айде довечера другите ще разправят...


# 63
  • Мнения: 2 584
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него

# 64
  • Мнения: 4 195
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси
този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него
опааааааа, Криси ги знае тези неща, Роси не ги знае и филосовства, но ми напомни, че не му оставих пари, което значи да мина от там.
Норка - муцка ти си ми заместник голем да знаеш. Чакам ви със Стилиян на Винско и свинско Heart Eyes Heart Eyes
Верно ли бе хора всичко се е рапродало беееееее, ей нямам търпение да се върнат и другите Crazy

# 65
  • Мнения: 908
Момичета съжалявам, че така ви зарязах, но..........няма начин, прекарах си 4 часа в Пирогов и това си е - с цистит сме. както и да е - рабрах че много хора днес са минали, много неща са свършили - вижда се, че хората все повече и повече ни вярват и това е най - голямата оценка за работата ни. Всички, които изтърпяхте много за да го има този базар и тази година - поклон  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Нека се оправя Вики, че е лошо така да е болничък...

Много хора минаха днес, направо си беше лудница...незнам допоследно какво е останало, но на масите останаха много малко неща и взехмя някои от библиотеката.

Айде довечера другите ще разправят...




Супер Simple Smile Много се радвам, айде да дойдат другите да разкажат по-подробно  Hug

# 66
  • Мнения: 2 584
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси
този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него
опааааааа, Криси ги знае тези неща, Роси не ги знае и филосовства, но ми напомни, че не му оставих пари, което значи да мина от там.
Норка - муцка ти си ми заместник голем да знаеш. Чакам ви със Стилиян на Винско и свинско Heart Eyes Heart Eyes
Верно ли бе хора всичко се е рапродало беееееее, ей нямам търпение да се върнат и другите Crazy

опс грешка, мислех си за тебе криси и затова обърках имената

# 67
  • Мнения: 227
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси
този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него
опааааааа, Криси ги знае тези неща, Роси не ги знае и филосовства, но ми напомни, че не му оставих пари, което значи да мина от там.
Норка - муцка ти си ми заместник голем да знаеш. Чакам ви със Стилиян на Винско и свинско Heart Eyes Heart Eyes
Верно ли бе хора всичко се е рапродало беееееее, ей нямам търпение да се върнат и другите Crazy

Помогнахме с каквото можахме Simple Smile а за винското и свинското - когато кажеш на линия сме  Peace

# 68
  • Мнения: 2 353
  Всичко се продаде. И Роси я продадохме Sunglasses Свинаров дойде, вика:
- Момичета, аз нали ви бях обещал...Дойдох да купя все пак нещо.
  Ама кво да купи братче, стоката разпродадена до дупка. И от няма на къде му продадохме Росица. И Женя щяхме да продадем, ама тя избяга Crazy

# 69
  • Мнения: 908
  Всичко се продаде. И Роси я продадохме Sunglasses Свинаров дойде, вика:
- Момичета, аз нали ви бях обещал...Дойдох да купя все пак нещо.
  Ама кво да купи братче, стоката разпродадена до дупка. И от няма на къде му продадохме Росица. И Женя щяхме да продадем, ама тя избяга Crazy

Да бе да, да продадете Роси на тоя, как не  Wink Ама дека е Роси наистина? Нит Веси, нит Ивето, нит Гери, никой няма, за да ни разкаже  Cry Момичетаааааа, къде стеееееее????????  newsm45

# 70
  • Мнения: 2 353
  Казвам ти, продадохме ги! С парите ще купим водка на Мама Зет.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 397
Базара пред св. Неделя завърши успешно. Днешният ден нямаше нищо общо с вчера- празник, слънце, купувачи... Разпродадохме почти всичко, а това което остана е в библиотеката за другата седмица.
Момичета, бяхте изработили уникални неща, големи таланти сте. Благодаря на всички, че за пореден път се включихте в нашите инициативи!   bouquet
Тази година в базара  се включиха много деца от различни училища, от дома в Доганово, всички за да помогнат на други деца. Това ми дава много надежди за утрешния ден, че ще бъде по-добър от днес, че няма да има безчувствени санитарки и безотговорни политици, че хората ще са по-добри и състрадателни...
Аз съм един много щастлив човек, защото в тези  бездушни времена познавам толкова истински хора като вас!!!  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 6 743
МОмичета, искам да ви кажа, че съм мнооого изморена, но ДОВОЛНА  Hug
Продадоха се МНОГО неща.Съвсем малко останаха и се надявам до сряда да се продадат и те  Hug
Днес ние на църквата сме събрали малко над 1000 лева.Вчера са малко над 300 лева.От другите места да се отчитат  Laughing
Просто ви оставям и ще пиша повече утре   Heart Eyes
ОБИЧАМ ВИ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ  Heart Eyes  Hug   bouquet

# 73
  • Мнения: 908
БРАВОООООООООООООООООооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  newsm44 Гордея се с всичкиииииии!!!!!!!!!!!!  newsm51 Урааааааааааа  Grinning Дано утре се продадат и останалите неща  Praynig Притрябвали са ни някакви тъпи политици  Wink Гуш,гуш за всички  Hug

# 74
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Добър вечер!
Радвам се, че успешно приключи базара. На всички  Hug Hug Hug
Айде малко почивка и запретваме ръкави за коледния Joy.
Роси, къде си, бре жено? Продумай нещо...

Общи условия

Активация на акаунт