Каква чашка с накрайник?

  • 2 003
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
и аз:)-искам да допълня, че от горния вариант има в прекрасен пурпурен цвят-моя приятелка се оплаква от чашките на Нуби-казва, че текат...нашата е пурпурна на Авент с мек накрайник и съм много доволна, още повече, че частите-дръжката и накрайниците се подменят-продават се нови...и я намирам за много красива. Мисля, че е много важно чашката  да има дръжки-пробвала съм с тези на Дисни, с някакви на Бертони...не струват-според мен.Чашката трябва да е по-малка, с две дръжки и мек накрайник:35:
Вчера след като написах това се разрових във форума и прочетох ужасяващи неща за пластмасите на АВЕНТ...В рубриката НА ПАЗАР-че била токсична...  #Crazy

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 13:40 от зайка

# 31
  • Габрово
  • Мнения: 336
В момента и аз се чудя каква чашка с твърд накрайник да взема. Спряла съм се на тази на Авент или на Нуби. Но ми се струва, че неминуемо твърдите накрайници се замърсяват и на двата модела  newsm78 Моля, мамите с такъв на Авент да споделят дали се измива добре без миялна машина?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 163
имаш предвид спортното нетечащо шише на Авент ли?Лесно се мие, а накрайника като се наслои по него мляко  или сок го чистя с клечки за уши отвътре

Общи условия

Активация на акаунт