Вярвате ли на половинките си?

  • 2 579
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 173
Да,вярвам му. Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 2 792
 Вярвам, че има достатъчно акъл в главата като прави нещо да съобразява как, това ми е достатъчно. Безрезервни, слепи вери не практикувам...

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Безрезервни, слепи вери не практикувам...
Ти имаш и момиче, разбираемо е...

# 34
  • Мнения: 1 992
Безрезервни, слепи вери не практикувам...
Ти имаш и момиче, разбираемо е...

 Mr. Green

Вярвам, но не и безрезервно.

# 35
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 newsm12Стига с тия момичета бе Дейвид Бекам като има само момчета верен ли е на Виктория?

# 36
  • Мнения: 2 792
Безрезервни, слепи вери не практикувам...
Ти имаш и момиче, разбираемо е...

   Ама виж поправи се, второто е момче, превъзпитала съм го  Whistling 

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ти имаш и момиче, разбираемо е...
   Ама виж поправи се, второто е момче, превъзпитала съм го  Whistling 
Да. И аз това си мислех одеве - ако след момичето има момче, означава ли, че вече не мърсува Thinking

# 38
  • Мнения: 214
Разбира се, че не! Naughty

Всичко подлагам на съмнение. Ако закъснее - къде е бил, ако си дойде по-рано - ходил ли е на работа изобщо? Преглеждам му телефона, мейла и джобовете, това е рутинно упражнение все пак. Ако има повече пари - откъде ги е взел, ако има по-малко - къде ги е похарчил? В командировка сам не го пускам - ще вземе да обърка пътя, а и кой ще му оправя леглото по хотелите. Редовно претърсвам колата за чужди следи. Знам ли го като ходи "по срещи" руса ли е, черна или пък червена?

Аа, как така ще го оставя да диша, първо пита и, ако съм в настроение, тогава му позволявам!

# 39
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Еми като чета това което си писала все едно виждам себеси.

# 40
  • Мнения: 2 792
Да. И аз това си мислех одеве - ако след момичето има момче, означава ли, че вече не мърсува Thinking
Това е разрешим казус, ама при разноячни близнаци момче и момиче, кво правим  newsm78-практикува несекс в стил Бил Клинтън предполагам...,един вид и Господ не е стигнал до консесус по въпроса  Mr. Green

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 295
ХА ами аз му вярвам, но винаги си имам едно на ум. Всъщност аз съм много подозрителна и бих се "хванала" за най-малкото, но за сега не е имало такъв случай.

# 42
  • Мнения: 15 619
Ако няма доверие, няма я и нишката, която да ни свързва.
Вярвам му. Обратното важи с пълна сила.

Не искам да си представя дори вероятността да живея с човек, на когото нямам доверие.

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе к`во доверие, к`ви пет лева?! След две момичета, как ли пък не седна да го слушам с виснала мандибула какви ми ги приказва. То е ясно... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 15 619
Абе к`во доверие, к`ви пет лева?! След две момичета, как ли пък не седна да го слушам с виснала мандибула какви ми ги приказва. То е ясно... Mr. Green
Е, дигни я де, мандибулата!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Всяко правило си има изключения... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт