Хайде посмейте се с нас....

  • 2 171
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох,моята непрекъснато се разкарва с моите прашки на главата си....
Моя син пък обожава гащите на баща си,отначало си ги обуваше на дупето,но вчера реши да пробва как ще стоят на главата му. Joy

Веднъж пък го заварих да бърка в гърнето,където вече се беше изпишкал,мокреше си косата и си миеше лицето Shocked.Като го видях и го питам:"Какво правиш ти бе? #Crazy",той доволно ми се хилеше и се кефеше на прическата си,фиксирана с урина. Tired

# 31
  • Мнения: 2 657
Кар4ева,то твоя син има нещо Видинско и си ли4и.И моя до седмица като се изпишкаше си миеше о4ите или по4ваше да мие хладилника,а още по гадното,4е даже си буташе лицето в гърнето hahahaи викаше,4е си мие о4ите Rolling Eyes

Моят ми взима сутиените и си ги слага и казва-имам цици Joy

И аз се посмях с вашите калпазани,ама тоя моя ще ме умори....даже ме е срам да ви кажа какви ги ръси,ама айде Embarassed
От яслата нау4ил глупости и онзи ден на село баща ми го пита как се казва дъртата баба/баба ми/,а той бабааааааа пу...а EmbarassedВси4ки се заливат от смях в това 4исло и баба ми,а аз гледам в земята.По цял ден си бута колите и като му избият 4ивиите по4ва-бута колите и повтаря нон стоп-на майка ти п...а у кола ooooh!Като види вуй4о си и вика-вуй4о ти тъпака или глупака и още нещо,ама ще се въздържа да го напиша Embarassed Embarassed

п.п.Забранявам и обяснявам,4е това са глупости и не се говорят,ама си знае неговата

# 32
  • Мнения: 511

съвсем вярна не се шегувам. Simple Smileкакво ли баща му да си беше пиинал Mr. Greenдобре че беше топло шишето.
е,ако имаше и повече съобразителност да охлади напитката, щеше да стане гадничко  Mr. Green Mr. Green
следващия път ще го посъветвам Mr. Green

# 33
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Явно аз не съм "в час", но повечето историйки никак не ми се виждат забавни... Да не казвам, че са доволно гнуснички... Не бих позволила синът ми да пикае, където и да е извън определените за това места, има си тоалетна, има гърне, какви са тези кофички, тави и други такива... Не знам, може и аз да съм прекалено претенциозна спрямо него...

Ето това искрено ми хареса, умно хлапе  Wink

Вчера,след 30 и не знам коя поредна молба към дъщеря ми да си събере разпиляната мозайка я предупредих,че ако и този път не я събере,ще и се скарам.А тя запя: "Мила моя мамо..." Crazy

# 34
  • Мнения: 4 406
да, възможно е да не си в час.... предполагам и никога не се е случвало на детето да му се допишка по пътя и никога не сте омокряли някое дърво или храст... сигурно караш детето да стиска , докато стигнете "определено за това място...." и си носите гърне, седалка когато ходите на гости някъде
гърнетата в голяма част от яслите са чугунени, точно като тенджери, нормално е децата да асоциират.

# 35
  • Мнения: 784
хихих и аз се посмях с вас Hug

а сега пресна случка от в4ера,ама тя не е много за казване,4е ми идеше да потъна в дън земята Embarassed
Отиваме с малкия до село,че там имам баба,която си е по4ти на легло само SadИ баща ми пита детето,как се казва тази дъртата бабика?А малкия-баба п..ка Embarassed ooooh!Реакцията-баба ми,брат ми и баща ми се захласнали от смях,а аз се 4удя дали да се смея или да потъна в земята ooooh!
И аз се посмях с вашите калпазани,ама тоя моя ще ме умори....даже ме е срам да ви кажа какви ги ръси,ама айде Embarassed
От яслата нау4ил глупости и онзи ден на село баща ми го пита как се казва дъртата баба/баба ми/,а той бабааааааа пу...а EmbarassedВси4ки се заливат от смях в това 4исло и баба ми,а аз гледам в земята..................

Как пак ?  newsm10

# 36
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Понеже сме на такава тема....да се включа и аз Mr. Green.
Моята щерка чак такива изпълнения няма, но вече коронният и номер е да и се допишка или доака докато всички вечеряме ooooh!. Примъква си гърнето почти до масата и започва да действа Crazy....върхът е, когато настоява да покаже на всички присъстващи  "резултата" Mr. Green - няма - не искам....гледаш и се възхищаваш Joy.

# 37
  • Мнения: 2 657
хихих и аз се посмях с вас Hug

а сега пресна случка от в4ера,ама тя не е много за казване,4е ми идеше да потъна в дън земята Embarassed
Отиваме с малкия до село,че там имам баба,която си е по4ти на легло само SadИ баща ми пита детето,как се казва тази дъртата бабика?А малкия-баба п..ка Embarassed ooooh!Реакцията-баба ми,брат ми и баща ми се захласнали от смях,а аз се 4удя дали да се смея или да потъна в земята ooooh!
И аз се посмях с вашите калпазани,ама тоя моя ще ме умори....даже ме е срам да ви кажа какви ги ръси,ама айде Embarassed
От яслата нау4ил глупости и онзи ден на село баща ми го пита как се казва дъртата баба/баба ми/,а той бабааааааа пу...а EmbarassedВси4ки се заливат от смях в това 4исло и баба ми,а аз гледам в земята..................

Как пак ?  newsm10


слу4ая е един,ама що съм го писала два пъти newsm78 Wink

Ооо Зомбайо и ти си тук Hugне съм те виждала отдавна Grinning

А сутрин преди да излезем докато го обли4ам казва-мамооо тати има патка щото е мъж и аз казвам еми има,а той-и из имам паца,щото съм мъж Crazy

# 38
  • Мнения: 431
Моят син преди малко си измъкнал едната тава и що да видя  :35:4овека си я държи и пишка в нея Joy hahaha
Я кажете вие,инате ли такива инцидентни слу4аи newsm78
  Joy Joy Joy Не се притеснявай ,не сте само вие  Joy Joy Joy и на нас ни се е случвало само , че не в тава а в леген.  Не разбирам как изобщо му е дошло  на ум  Thinking Само щуротиики в малките им главици  Laughing

# 39
  • Мнения: 550
И ние сме правили подобни смехорийки,макар,че на мен тогава не ми беше много смешно.Мочт си сложи кукото да чишка,а отгоре постави детската седалка са тоалетната Изходи се ,сложи седалката на пода и изсипа гърнето  отгоре.Сами се сещате,че съдържанието се оказа на пода. #Crazy

# 40
  • Мнения: 817
Веднъж се изпика през тересата, а на долната беше свекърва ми ,но не разбра,защото му бях сложила басейна с вода и тя помислила ,че от него и пръска Mr. Green
А, иначе той доскоро дрискаше навсякаде.живеем в къща и на мога да го следя постоянно ,но примерно като влезна внякоя стая и опа изненада-акооооо LaughingТова вече като сравнително голям ,беше на към три годинки.
Сега е на 5 и все още като му се доака/поне не го преви вече в стаята/ и примерно , ако е на двора и го мързи да се прибере си дриска по двора.Ужас ,такъв ми е посерко Blush

# 41
  • Мнения: 128
Мъжът ми много обича кроасани и при всяка възможност се презапасява. Един ден синът ни  откри скритите запаси и цял ден ги яде. Аз за да го накарам да спре му казах, че ако продължава ще се запече и пак ще го боли дупенцето, а той с най-сериозен тон ми отвърна:"Мамо, не знаеш ли кога получавам запек-като стоя на слънце и ми почервенеят бузките тогава".

# 42
  • Мнения: 817
А ,сетих се още нещо.Боян/5год/ гледа сестар си на година и половина ,докато и сменям памперса и казва"Мамо ,щом до сега не и пораснала паца ,май няма да и порасне никога" Shocked
А ,като се роди и като я видя за първи път гола и се ужаси и вика"Ауу ,какво и е това" и аз казвам ,че и е пишката и той "Аууу ,ужас махни и я" hahaha

Общи условия

Активация на акаунт