телефонен тероризъм

  • 3 330
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 963
roza66, този номер е мнооого стар  Laughing  и даже сте му познали почти "оригиналния" край - ако бяхте издържали още три-четри обаждания накрая щеше да звънне някое момиче и да каже "Добър ден, Вера се обажда. Някой да ме е търсил?"  Mr. Green  Много беше популярно това едно време...

# 16
  • Мнения: 3 674
roza66, този номер е мнооого стар  Laughing  и даже сте му познали почти "оригиналния" край - ако бяхте издържали още три-четри обаждания накрая щеше да звънне някое момиче и да каже "Добър ден, Вера се обажда. Някой да ме е търсил?"  Mr. Green  Много беше популярно това едно време...
Ооххх ,Джинджи незнам дали е стар момерът.. Mr. Green....но слава Боги 4е спряха да звънят. Crazy
Бях ЛУДАНАЛАА само за 5 минутии..   smile3514..незнам дали 6тях да ИЗДЪРЖАААА О6ТЕ още три-четри обаждания ...СИГУРНО  6ТЯХ ДААААААА argue

# 17
  • Мнения: 1 568
Моя близка е тормозят непрекъснато с обаждане по домашния телефон през ноща, и и мълчат или говорят глупостти.Какво да направи за да разбере кой се обажда и какво иска от нея?На някой да му се е случвало това и как е действал?Моята позната не е добре здравословно и това я съсипва още повече.Дайте идеи за решаване на проблема!


14 години имахме телефонен тероризъм!Ужасно е -всеки ден ,всяка нощ,нон-стоп!Подава жалба в пощата и започват да и засичат телефона и от там се подава жалба във съдът след като се установи кои е идиотът!

# 18
  • Мнения: 5 701
Моя близка е тормозят непрекъснато с обаждане по домашния телефон през ноща, и и мълчат или говорят глупостти.Какво да направи за да разбере кой се обажда и какво иска от нея?На някой да му се е случвало това и как е действал?Моята позната не е добре здравословно и това я съсипва още повече.Дайте идеи за решаване на проблема!


14 години имахме телефонен тероризъм!Ужасно е -всеки ден ,всяка нощ,нон-стоп!Подава жалба в пощата и започват да и засичат телефона и от там се подава жалба във съдът след като се установи кои е идиотът!
Лошото е ,че от пощата отказват съдействие,трябва май направо чрез полицията да се действа.Дано и от полицията не откажат!

# 19
  • Мнения: 5 468
Да отиде в БТК и да си смени номера.
Аз смених моя преди 2 години. Платих 6 лв. и ми дадоха друг номер, дори ми предоставиха правото да си избера "по-засукан"Simple Smile.
Няма какво да се разправя за това с полиция и БТК (да видят, кой я търси посред нощ ooooh!). Смяна на номера... става много лесно.

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Имах такъв проблем. Купих си за 13 лв телефон с дисплей, който изписва номера на звънящия. Един път като звънна, помълча и затвори, накарах баща ми да набере номера, да се представи за полицай и да му обясни, че се води разследване. Звънящият се оказа мой колега. Е, повече не се обади!

Да, и на една приятелка се случваше. Взеха си точно такъв евтин телефон и видяха номера.
Оказа се познат.
Май в повечето случаи е познат.

Общи условия

Активация на акаунт