2 години без секс - това нормално ли е?!

  • 14 838
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
А изобщо става ли му?

# 31
  • Мнения: 685
Благодаря на всички, които се включиха в темата. roza66 историята ти е почти идентична с моята - добри приятели сме, но сексуално не върви. Той никога не е бил много активен в секса и ми казва и до сега, че това не е най-важното no

Честно казано му "става" - така да се изразя, но когато се стигне до същината все нещо се случва, или се разсейва или "пада", или не му е удобно мястото, позата - като че ли е му е за първи път. Последната година, какво ли не опитах, но все се оказвах на грешния път.
А той от друга страна иска деца, дори мноогооооо, иска да сме заедно и казва, че ме обича по негов си начин, както някой от форума казаха, щъркела няма да  ги донесе, а и това би била най голямата грешка да "поправяме" отношенията си чрез дете, ако реши да опита изобщо да прави секс.

Имаше един много тежък момент в живота ми в който той бе до мен, и понякога си мисля, дали не бъркам благодарността с любовта...... Не съм зависима по никакъв начин от него, но ми е много мъчнооооо Cry, че се стигна до тук.

# 32
  • Мнения: 487
Аз ще си позволя да попитам дали на някого от вас му мина мисълта, че човека тайно е на "левия бряг" и е от тези, които няма да го признаят. Просто ще си съществува така заради обществото и толкоз.
На мен,още на първа страница!Извинявам се,ама особено след последното мнение на  cantariny ,още повече го мисля!Мое мнение! Peace

# 33
  • Мнения: 811
Аз ще си позволя да попитам дали на някого от вас му мина мисълта, че човека тайно е на "левия бряг" и е от тези, които няма да го признаят. Просто ще си съществува така заради обществото и толкоз.
На мен,още на първа страница!Извинявам се,ама особено след последното мнение на  cantariny ,още повече го мисля!Мое мнение! Peace
Нали?  Mr. Green

# 34
 И аз съм в същата ситуация, е не чак две години, но по 2 месеца не правим секс или просто е доста рядко. Аз съм изключително емпоционална, млада, изпълнена с енергия, а ми се случва това. Разликата е, че ние имаме дете, много си го обичаме. Ако при вас все още го няма детето, просто не виждам какво те задържа при него, имаш право на щастие и нормални взаимоотношения във една връзка. Много трудно издържам на това и не знам докага ще мога Confused
  Той също казва, че аз не го предразполагам, тогава му зададох въпроса дали изобщо го привличам, мълчание... За мен е ясно, той не ме харесва като жена, но казва че това не било от значение за него, да но за мен е и то от голямо. Чувствам се ужасно, а охажьори никога не ми липсват, но аз все още не съм готова за друга връзка. Изстинах тотално към него, вече не го желая изобщо Cry

# 35
  • Мнения: 3 674
Благодаря на всички, които се включиха в темата. roza66 историята ти е почти идентична с моята - добри приятели сме, но сексуално не върви. Той никога не е бил много активен в секса и ми казва и до сега, че това не е най-важното no

Честно казано му "става" - така да се изразя, но когато се стигне до същината все нещо се случва, или се разсейва или "пада", или не му е удобно мястото, позата - като че ли е му е за първи път. Последната година, какво ли не опитах, но все се оказвах на грешния път.
А той от друга страна иска деца, дори мноогооооо, иска да сме заедно и казва, че ме обича по негов си начин, както някой от форума казаха, щъркела няма да  ги донесе, а и това би била най голямата грешка да "поправяме" отношенията си чрез дете, ако реши да опита изобщо да прави секс.

Имаше един много тежък момент в живота ми в който той бе до мен, и понякога си мисля, дали не бъркам благодарността с любовта...... Не съм зависима по никакъв начин от него, но ми е много мъчнооооо Cry, че се стигна до тук.


Ох мили4ка...разбирам те Sad   Какво да ти кажа...освен 4е ти си знае6 най-добре  как е твоята ситуация.Аз  знам едно 4е  не бих рискувал с дете  при такава ситуация.Незнам как те оби4а той...по негов си на4ин...но ти си млада жена и има6 нужда от любов..имам  впредвид на само платони4на. Поне аз така мисля...но ти ре6авай за себе си кое е най-доброто.Желая  ти успех   bouquet

# 36
  • Мнения: 165
cantariny, при мен положението е подобно на твоето, но аз съм омъжена от 7 години. Знам какво е да се чувстваш незадоволена, знам колко боли.  Sad
Отдавна обмислям да напусна съпруга си. Мисля, че го обичам, но в онези моменти, когато за пореден път нищо не се получи, ми иде да го разкъсам. Напоследък дори си позволих да го обвинявам за това. Проблемът е той и му заявих, че не може да ми излиза с разни номера, за да се оправдае, че е неспособен да ме задоволи. Скандалите вкъщи зачестиха, аз дори съм на прага на депресия.
Ние също нямаме деца - причината е ясна защо. Той много иска, а аз вече не съм сигурна. Красива съм, поддържам се винаги в отлична форма, имам много кандидати, но точно този, когото искам, явно не може да види моята хубост Sad Осъзнава, че това е проблем, но казва, че не му пука! Какъв гадняр!  #2gunfire

# 37
  • Мнения: 7 716
Има друга жена.

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Честно казано му "става" - така да се изразя, но когато се стигне до същината все нещо се случва, или се разсейва или "пада", или не му е удобно мястото, позата - като че ли е му е за първи път. Последната година, какво ли не опитах, но все се оказвах на грешния път.

Иии,това съм го чувала вече , ама едно към едно, от моя изключително близка приятелка. Имаше връзка с такъв мъж почти година, много го обичаше, ама се измъчи, горката. Тя- на 25, красива, свежа, интелигентна. Той - на 43, стар ерген, егоист, с установени навици, нежелаещ да се промени за нищо на света и...импотентен Confused За тази една година ми е казвала, че са опитвали секс двайсетина пъти, от които успешни само няколко и то за по 2-3 минути. Твърдо нямаше друга, нямаше и физически здравословен проблем. Просто такъв си беше човекът, явно грешката беше в горната му  глава, между ушите Rolling Eyes
Накрая се разделиха с големи драми и сълзи.
И до ден днешен тя казва, че това е мъжът, който е обичала най-силно през живота си. Никога няма да мога да я разбера Tired

# 39
Е да, ама примерно и ние сме с подобен проблем а и двамата сме малко под 30 години.  Уф незнам, май трябва да поставя картите на масата и ако трябва ще се разделяме.

# 40
И проблема не е, че не му става, дори лесно го възбуждам като го галя примерно по гърдите, но после до секс не се стига, той просто не иска според мен и това е. Не, че му пада. Абе луда история, млади хора, а с такива проблеми........

# 41
  • Мнения: 920
А преди това как беше сексът?

# 42
  • Мнения: 1 640
Явно доста си мислила за него,за достойнството му,за проблемите му,за добруването му и е вече крайно време да помислиш за себе се- за твоето душевно,психично,физическо здраве,за достойнството си,за живота си!
  Този мъж ти ограбва младостта/извинявай за силните думи/!
  Щом нямаш деца-действай с другия!НЕ ГУБИ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ!
  И стига сме ги жалили тези мъже!Като не може,като не иска,като не му харесва,като не знам какво си-да си гледа сам животеца,няма ти да го дундуркаш и да си съсипваш своя живот!Нито си му майка,нито пък сестра!

# 43
Ами беше......почти нон-стоп. Това е преди да заживеем заедно, тогава се виждахме всяка седмица, живеехме в различни градове. Правихме го по 3-4-5 пъти на денонощие.  Не очаквах като заживеем заедно да е със същия интензитет секса, но пък не очаквах и такава суша..

# 44
  • Мнения: 920
Доста странно наистина. Ако и преди е бил вял, нормално да се отпусне.
Но както и да го мислиш, няма да издържиш дълго.
Явно не си от жените, които могат да си помогнат отвън.
Предполагам, че винаги ти си инициаторът. Не се ли опитва да те задоволи по друг начин.

1 майка съветваше синчето си - дръж я в напрежение, мама. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт