Ahlan Wasahlan от Арабията слънчеви мами - 20

  • 16 501
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 599
Здравейте за днес Simple Smile Аз вчера писах писах и нета с ескап аи естествено се затри писанията  Twisted Evil
Лорекса, много ми стана мъчно! Стискам палци и си мисля, че всичко трябва да се опита. Баба ми почина от рак миналата година и са ми пресни спомените! На никого не го пожелавам! Важно е баща ти да не се предава, защото тогава ще е още по-трудно  Hug ще се опитам да видя клипчео и аз сега Simple Smile
Ноя, наемите тук са се вдигнали много. В момента необзаведен апартамент в що годе хубав квартал е около 8000риала, което е 3200лв. представяш ли си! А за кампаундите да не говорим - двойно! Аз обаче не съм сигурна дали вилите са добро решение, зашото в жегата не можеш да го пуснеп навън да тича, а какво като има басейн, като един басейн се пада на 100 къщи!
Дтт, искам и аз крем карамел! Обожавам го! Вчера след като прочетох твоя постинг спретнах макарони на фурна, което не е същото ама пак сладичко Simple Smile
Миленка, като те видят с шкемабака може и да не те карат да чакаш поне на опашки, макар че тези по бюрократичните опашки не са от най-любезните
Аз от днес съм на диетка! Тук се поотпуснах малко и не искам да си връщам килцата, които с 300 зора свалих преди да дойда.

# 286
  • Мнения: 815
Имаме вече нова 21-ва темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182551.new#new

# 287
  • Мнения: 2 804
Лорекса , прекрасна е малката Кари !Как е каката , по клипчето се чува че е щастлива ?
Съжелявам за татко ти !
Дано да не се предава наистина !Ще се моля  Praynig за него от цялото ми сърце !
Ние вчера скитахме много и даже успяхме да си изгубихме една обувчица та още съм нервна .

Общи условия

Активация на акаунт