"Дневникът 8" - да отслабнем всички заедно

  • 27 550
  • 893
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 433
като заговорихте за обувки-стискайте ми палци утре моля ви.от 1 месец обикалям по магазините и само грозни обувки видях.изкуствена кожа с пайетки,кожички,мъниста и всякакви ненужни джаджи по тях в отвратително златно и ръждясало кафяво,но преди малко си харесах уникалните обувки-направо невероятни.но не знам нито колко струват нито дали изобщо са стигнали ди България.утре отивам в магазина и дано ги намеря там да ме чакат.ще ги сънувам сигурна съм...ако изобщо заспя  Praynig моля ви стискайте палци

# 61
  • Мнения: 1 384
Мили девойки, мен пак ме налегна умората  smile3507

Лека нощ на всички  newsm51 и сладки сънища  newsm07

Утре кой е отговорен за понеделнишкото кафе  Coffee newsm47 Заплювам си едно от сега за 10 часа  smile3508

 bye

 Two Hearts Two Hearts lovekiss Two Hearts Two Hearts

# 62
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Аз имам леко повишение покрай съботно-неделните празници, но се надявам тази седмица последно да пиша за килата 7.... Mr. Green
другия понеделник ще се кипри една красива шестичка в началото на списъка с мерките ми,
ОБЕЩАВАМ ДА СВАЛЯ КИЛЦЕ ТАЗИ СЕДМИЦА!!
МНОГО СЕ ЗАДЪРЖАХ НА ТЕЗИ КЛОГРАМИ  Embarassed  Twisted Evil  #Cussing out

# 63
  • Мнения: 323
Здравейте настоящи и бъдещи /като мен/ фини дами. Темата е страшна, чак сега я виждам. Браво на Миранда

ЗАПИСВАМ СЕ и още утре ще си направя лентичка. Искам да сваля 9 кг.

Надявам се да приемете още една дебелана.... при ръст 164 съм 61 кг.

Направо ще получа удар:
               - все съм на диета,
               - все нищо не ям,
               - все съм гладна и
               - все съм дебела  newsm61 smile3511

Като сме повече сигурна съм, че ще е по-лесно.....
До утре  Hug   

# 64
  • Мнения: 685
Аз си мечтая за 61!?!!  #Crazy

# 65
  • Мнения: 6 958
Аз си мечтая за 61!?!!  #Crazy

 Peace

Надявам се да приемете още една дебелана.... при ръст 164 съм 61 кг.

Добре дошла и успех  Heart Eyes

# 66
Здравейте всички!
Надявам се и мен да приемете в групата.Имам да свалям 20 кг., че и повече. Висока съм 1.55м, а тежа 75 кг.!!! На- 20 кг. ще съм супер доволна.Линийка и аз ще си направя утре, че нещо взе да ми се приспива. Wink
Успех на всички !

# 67
  • Мнения: 393
smetana а ти за колко време свали тези кг?

За 6 дена на диетата на Ипократис , но аз започвам от трицифрени кила ! Confused
А въпросната диета я има в предната тема , на предпоследните страници .

# 68
  • Мнения: 319
Добро утро ДАМИ  bouquetАз вече си изпих първото сутришно кафе Coffeeаз го пия студено и горчиво сега отивам да изпратя малките дивачета на градина и се връщам за по кафе при вас  Hugлек и усмихнат ден  bouquet

# 69
  • Мнения: 319
Здравейте всички!
Надявам се и мен да приемете в групата.Имам да свалям 20 кг., че и повече. Висока съм 1.55м, а тежа 75 кг.!!! На- 20 кг. ще съм супер доволна.Линийка и аз ще си направя утре, че нещо взе да ми се приспива. Wink
Успех на всички !
Здравей миличка голямо съвпадение между нас двете Laughingи 2 сме от един град и 2 сме на едни години 2 сме на абсолютно еднакви височина и кг Laughingдавай от днес едно състезание му 2 коя за колко време колко кг е свалила Peaceуспех ти пожелавам Praynig

# 70
  • Мнения: 319
МОМИЧЕТА ЩЕ ЛОНУВАМЕ ЛИ ДНЕС

# 71
  • Мнения: 393
Добро утро !
 HugБързам да се похваля - 400 гр след вчерашния първи ден на диетата на Байкова !
Изкарах на три кисели млека и три краставички , направих си таратор ... сложих му копърче , сол и даже малко зехтин .
Не смятам да се мъча и да ям безвкусно .
Днес ми е деня с протеини и още умувам какво да хапна ... някакво месце или яйчица !
Изчетох доста за тази диета във форума на тялото и съм много обнадеждена .
Момичетата са сваляли по 3 - 4 килограма за двете седмици при положение , че не са били много стриктни и са си я разваляли един , два пъти по време на режима .
На мен ми предстои на 4 да я разваля ... мама има рожден ден !
Вече съм поръчала тортата в Jimmys - мммм сладоледена торта с три вида сладолед и карамелена заливка с фунийки и стилизирани черешки !  Mr. Green
Даже и този ден да върна едно кило после си продължавам и се надявам поне 2 кила да имам минус на края на седмицата !
Приятен ден на всички и да внимавате с хладилника ... ако не го отваряте няма и да се дразните !  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 701
Добро утро и от мен! Да, многооо пишете и аз докато ви изчета...... То затуй и като аз попиша, никой не ме вижда и се загубвам нейде из редовете и съм  Crossing Arms!!!
Оф, писна ми от тия празници! Само сладкиши и .... #Crazy
kiticat , браво сладур, имаш страхотен талант!

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Страхотно оформена темичка! Поздравления за авторката!   bouquet

# 74

Общи условия

Активация на акаунт