Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 3 524
ето ми яйцатаааааа  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121152&photo=11

а сега тичкам да правя козунака, че ми е за пръв път и не знам дали ще стане. поради което има един купен да спаси положението  Mr. Green

# 496
  • Мнения: 701
Здравейте,кокичета!Аз преди малко свърших с боядисването на яйцата и докато ви изчета кое време станало... Shocked

Може би ще вляза чак в понеделник и затова искам предварително да ви пожелая Весел Празник.Приятно изкарване на всички и до следващата седмична,където очаквам БУМ на следпразнични новини! Hug Hug Hug

# 497
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Elpet, страхотнни са яйцата, много красиви!  Shocked

Вили, чакаме и твоите снимки Peace, а на лекар наистина е добре да отидеш, за да се изясни какво точно става в коремчето ти.

Стеф, приятен уикенд и да си прекарате много добре на виличката!  Hug

Дилянче, може би и на теб е време да посетиш чичо доки, колко дни ти е закъснението вече? newsm78

Мушморок, стискам палци лелката най-накрая да се появи, че доста се измъчи в последно време с това неизяснено положение. Графиката ти докато се зареди, минава сума ти време  hahaha

Роксан, и аз като спрях цигарите, започнах да усещам по-силно миризмата им  Sick #Crazy

Весело посрещане утре на Великден на всички!   bouquet

# 498
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз пак се включвам с моите си проблеми.
Понеже другата седмица ще ходя на док- можете ли да ми препоръчате някой добър гин/г в Сф, предпочитам да е жена, защото се чувствам по-спокойна. Аз имам лекарка, при която ходя от няколко години, но сега работи предимно в частния си кабинет, последния път имаше няколко пациентки, които чакаха след мен и усетих как попретупа прегледа, от което останах доста разочарована.... Cry Освен това и цените на прегледа и манипулациите не са никак нормални
Явно и тя става вече бизнес-дама, а преди беше лекарка....
Затова сега съм решила да се обърна към някой, който работи със ЗК, все пак нали затова си плащам и здравни осигуровки ooooh!
Та ви моля за жокер Praynig

П.С. А колкото до снимките- как да ги кача тук?нещо хич ме няма с ориентацията за това.... newsm78

# 499
  • Мнения: 2 309
Ехааа,Елпет,върхъ са ти яйцата Mr. Green Peace
Много са красиви!!!
Мушморок,пак почваш да съмняваш съфорумките Crazy Mr. GreenМ/у другото Дуфастона няма да ти навреди,че си го пила...


Весело    изкарвае    на     празника

# 500
  • София
  • Мнения: 966
Леле 3 дни ме нямаше и сега от сутринта не мога да ви изчета.
За протокола аз не чакам на 11.
Весели празници и само хубави емоции.

# 501
  • Мнения: 3 372
Здравейте Hug
Някои от вас може би ме помнят, новите - не, но това няма значение. Peace Значи аз и приятеля ми пробваме да си направим бебе от доста време - още не е стнало, но вярвам, че ще стане. Наложи ми се след нова година да почна да пия противозачатъчни. Свърших ги и този месец ни беше първата проба - неуспешна, вчера ми дойде Rolling Eyes и то на 19-тия ден Crazy Като си отиде лелището почваме с новите опити.
Успех на всички и дано скоро видите двете чертички Peace  bouquet

# 502
  • Мнения: 686
За протокола: Не чаках на 8.04 а ме изненада на 07.04. За новата тема да останат само хубавите новини.
Весел празник!

# 503
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mиленче, добре дошла отново  Hug в отбора по гонене на яйца  Laughing hahaha

Lili_X, добре дошла и на теб  bouquet

# 504
  • Мнения: 32
Здравейте, момичета! newsm03
И аз се присъединявам към вашата групичка и ще се радвам да обменяме опит и впечатления!

# 505
  • Мнения: 32
Много бих искала да се запиша в списъчето на гонещите яйцето или чакащите, но напоследък имам проблеми с Ц и трябва да посетя лекар. Така че, когато нещата се оправят, ще ем включите и мен! newsm10

# 506
  • Мнения: 1 792
Мукунка бързо да се оправяш.а щом имаш желание си включена още от сега. Hug
много пусто бе,боядисахте ли яйцата.

# 507
  • София
  • Мнения: 1 524
Кръст ме боли, цялата съм омазана, тая боя загубена трудно остава по яйцата, ама само да ми видите ръцете.....  Mr. Green
Хайде момичета има за всички  Hug



дано са ви на късмет и да изловите тез яйца най-сетне и с две чертички да се похвалите.  Hug  Hug  Hug

забравих да кажа че имах страшен помощник при боядисването и особенно при яденето на потрошените при варенето яйца  Mr. Green

# 508
  • Мнения: 1 792
meggyv оооо много ти са готини яйцата а помощника отрепа класацията.много е сладък.аз пък купих една боя и тя се оказа възможно най скапаната не са наситени цветовете а едни бледиииии ужасни даже и аз половината ги направих шарени с памук.абе биват ама можеше и да е много по-добре.сега правя един бър сладкиш става за 10мин и се казва "жадната монахиня"ако на някой му трябва рецепта за бър и вкусен сладкиш да свирка Hug

# 509
  • Мнения: 118
Здравейте,
Честита да ви е Велика събота!!!
Да нашарите с най-красиви цветове яйчицата  и да омесите най-вкусните козунаци, че да засрамите свекървите си Grinning Grinning Grinning!!!Дано при вас да се падне бореца утре и преборите всички  easterGrinning Grinning GrinningБъдете здрави, вярвайте в себе си обичайте  и бъдете обичани!!!
Целувам ви!!!
p.s Аз да се отчета, с помоща на мойто майче направих цели 4  големиииии страхотни козунаци(поне на вид де, то утре ще се види) Joy Joy Joy

Искам и да споделя че моя мъж, милия си направи спермограма, за съжаление се оказа че има левкоцити над нормата Sad Sad Sadмного сме притеснени и смятаме да повторим спермограмата в специализирана клиника. Искам съвет от вас, трябва ли да прекратим опитите докато се реши проблема?

Общи условия

Активация на акаунт