Отговори
# 60
  • Мнения: 3 388
Мистик, много са ви хубави снимките!  Crazy

Да видим дали ще успеем да прескочим в близките 2 месеца до близките места във Франция и ние, че само планове правим, а време все няма. Когато дойде ред, ще ви питам за хотели на човешки  цени  Crazy

# 61
  • Германия
  • Мнения: 8 099
.......
Аз нали козунаци никога не съм правила, но прочетох рецептата на Кита и супер лесна ми се стори, та си викам, може и да опитам.
Имам обаче, няколко въпросчета  Crazy Тъй като аз винаги използвам суха мая, мога да си я сложа и тук таква, нали? Вместо ром мога ли да сложа един ликъор крема уиски? 1 козунак ли излиза от тази рецепта и на колко градуса се пече? А после колко време може да се съхранява и как, за да не изсъхне? Май това е засега  Crazy
Отивам да хапна 3 кивита за закуска и после пак съм при вас  Hug
Моят сега втасва, аз също ползвам суха мая, просто грамовете са други, на моето пакетче пишеше, че 7 гр суха отговарят на 25 "мокра"; ром не сложих, защото не ми стиска заради Дребчо. Един май ще излезе, поне моят се събра в нормалната ми форма. Отделих съвсем малко в една малка формичка за Мартин да си има собствен козунак Mr. Green
За печенето и на мен ми се щеше да знам, но аз съм на газова печка, та става още по-сложно, ще карам по навик и усет Wink

# 62
  • Мнения: 7 914
mystic
че във всяка лъжа и всеки майтап има малка доза истина...
именно затова зададох въпроса толкова директно Wink Joy

И аз понеже съм едно дете... за второ съм категорична( дай Боже)...ама и 10 години нямам пред мен.... Rolling Eyes... ще видим какво ще стане  Thinking


# 63
  • Мнения: 5 183
Привет, мили4ки!
Не съм влизала скоро.
Прекрасни снимки, Свате МакДирок!
Не мога да ви се нагледам.
А ти изглеждаш направо супер за току-що родила жена!   bouquet

Калида, не съм се спряла на авиокомпания още, но поне решихме кога ще летим - някъде през октомври ще да е. Смятаме да поостанем.

# 64
  • Мнения: 2 195
Ха , добър ден !
Преди малко се върнах от училище , сложих дотето чудо да спи и ще правя яйцата , че от 19.00 съм на холандски  Crazy  . Ама малко почивка с вас и едно кафенце , че нещо силиците ме напускат  Tired

Пепе   Hug

Ралфи , честит ви първи месец ! Страхотна торта си спретнала   chef  Изпитите са края на май , началото на юни , че  и по холандски са тогава  Rolling Eyes

Миленка , изглеждаш прекрасно   bouquet   Hug  . И двете принцеси са разкошни  Heart Eyes  Джулката много щастлива  Hug

Майка , кога ще пътувате ?

# 65
  • Мнения: 5 475
чук-чук! Wink

Я ,да се разпиша,че направо срам,напоследък нямам време за нищо   #Crazy
   Пак да повторя ,за малките куклички  Алесандра и Джулката,да са живи и здрави и да радват Миленка и цялото семейство МакДирок.  Heart Eyes  bouquet

  Бягам ,че съм нелегално тук  Sunglasses

 Лек остатък от деня на всички!   bouquet

 
 

# 66
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ралфи, забравих да кажа и аз едно "Честит 1-ви месец" на твоя малък мъж Hug Hug Hug Hug  Tada  ura
Звездинка, ами...май не се очертава аз да отида, ами може би те ще дойдат Thinking newsm78...
Макар, че аз съм достатъчно луда, за да взема и да отида дори за събота и неделя с нискотарифните полети.... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crossing Arms Все по-често се замислям над тая идея.... Thinking Thinking Thinking Thinking

# 67
  • Мнения: 1 526
Здравейте дружки!
Миленски, много сладки момите! И от Алесандра такова спокойствие струй, а и от теб.  Hug А Джулката е станала още по- хубава, и пораснала ми се вижда!
Ралфи, честит месец! Я кажи за тортата как я оформи така. Хубава идея! Че и аз след 3-4 мес. ще имам рожденик!
Мистичната мадама, гледах ви снимките с Мамбата от Нант ( чудесно място) и в това време премина милото покрай мен и запита: `... кое е това маце?!...` каза го като комплимент и че си много сладка и червеният цвят на косата ти придава палав вид. А дребното ти сладко мишле Лени е толкова слънчево, че и на мен все ми е на езика да ти кажа жалко, че казваш, че няма да повториш. Помисли си вторият път казват, че е по- лесно (и аз мога да го потвърдя) Laughing
mimkata, успех на изпитите, а готвиш ли се или още има време? Какво си правите със Станислав? Ще си ходите ли лятото да БГ.
Звезди ще те търпим не ами те искаме и от сега да ти кажа специално си поръчах да ми сложат нета- от сега си запазих `час` веднага когато се преместим за да не изпусна събитието  Hug а не ми се извиняват, че нямат техници Sunglasses!
Бягам да вадя хуните от ваната, че вече половин час ципликат! При нас днес е доста горещо.
Но това е само за 1-2 дни и още не става за плаж ( Калидка ме беше питала)!
Успех на всички които са решили да месят козунаци тази година!

# 68
  • Мнения: 5 183
Мимка, ще си отиваме  за Коледните празници, но от Октомври още.

# 69
  • Мнения: 2 907
Тали, покажи на младежа ето това маце: http://good-times.webshots.com/photo/2118213270089315803OFzlys

А твоите деца са такива сладури!!!!! Уау си казвам всеки път като ги видя! Аз рядко се влюбвам в чужди деца, но в твоите отдавна съм влюбена  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 2 195
Тали , свиря като луда  Crazy  Ама най-добре ще е като ми дойде новото пиано , че това тотално се прецака  Rolling Eyes . В момента варя яйца , пък той спи  Mr. Green Не знам дали ще успеем да си отидем , щото до юли съм на холандски , малкия трябва август да ходи на училище.Още нищо не знам , но ми се иска да си ида , малко да покупонясвам  Thinking

Майка , браво ! Блазе ви  Party

# 71
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Мили Мами и дечица, ваш'та леля ще вдига гълъбите за празниците.... Crazy Flutter Party Peace
Та искам да ви пожелая Вееееееецели празници,  Hug Hug Hug easter easter easter sohappy мнооооооого хубаво да си изкарате, само хубави емоции, радост и усмивки.... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Peace Peace Peace Peace Peace Peace
И страхотно време, което да допълни празника Crazy Crazy Crazy
До скоро Hug Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace


# 72
  • Мнения: 2 195
Ето какво сътворих  Flutter

Първа

Втора

Трета

Четвърта

И пета

Снимки

# 73
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Здравейте!
Четох по диагонал, че ме чакат козунаци и гости и е веселба естествено. Понеже в огромната ми къща, са направили пропорционална кухня, къде 5 кв. м. Та от сутринта вадя каквото се сетя за да си намеря място за месене.
За градусите, честно не помня, на какво съм пекла, вече почвам да си пиша по рецептите. В бг книгите, много мразят да пишат градуси, така че и аз като Пепи съм карала по усет. Иначе става един козунак.
Свате, много ми 'убава сна'ата, пък и вече пише на бг, виж ти!

# 74
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

...не ме надценявай...
ПетяЛ, кой Те надценява, просто питам?! Като знам какви вкусотии се навиваш да правиш, кифлички разни, торти, следователно имаш силно естетическо око. А това е от басейна където ходите с малчугана да плувате или от някой аква парк?
...госта ще стои доста , дойде да работи...
Мимката, сега разбирам и титлата и подписа! Но Ти си доста наясно с характера му така че май добре умееш да лавираш. Много Ти е хубава кошничката- зайче, и яйцата, а червеното яйце си заслужава усилията които си положила по него. Сигурно Станчи тръпне в очакване на неделята?!
Зайченце, честит Ти нов аватар! А ние с Дана ще боядисваме яйцата в събота!
...ама и 10 години нямам пред мен...
Звездице, за къде си се забързала толкоз, чакай като се роди Футболиста, да усетиш майчинството пък след това планирай 2, 3. 1/2 какво мисли по въпроса, обикновено мъжете по се дърпат на таз тема?
Майка, поздравления за взетото решение, не Ти е било лесно! Само Вие с Томасито ще летите, нали?
Джорджа, честит Ти пеперуден аватар. И благодаря че не забрави обещанието Си за него и подписа, с малко думи много нещо казваш!
Пепеляшко, ами че то не е останало вече, 1 седмичка само. Мартин старши започна ли вече да го тресе предродилният синдром?
...остана главоболието... Уж било от хормоните, ...
Сонитка, със сигурност е от хормоните, или вероятно вариации в кръвното. Тук препоръчват вземане на леки храни всеки 2 часа, за да се поддържа нивото на кр. захар. А другото Ти си го знаеш, повече почивка, топъл компрес на челото и масажи от Роберто, за поддържане на високи нива на серотонина/ хормона на щастието/. Приятно изкараване на Великденското парти, голяма тръпка ще е да посетиш отново сватбеният ресторант!
Тали Дан, как вървят при вас ремонтите и празниците? За първи път утрешният Ваш почивен ден съвпада с почивен при нас!
Ралфиетка, честит Ти 1мес. юнак- Иван! Да Ви е жив и здрав!
Мистик, нов подпис пак имаш! Много маски напоследък има покрай Теб, дано скоро откриеш таз която най Ти допада!
Ките, приятно месене и незабравимо изкараване на празниците. Много отрано имаш великденски гости?!
Макдирокче, много сте хубави- 3 принцеси накуп, татито наистина с пушка ще трябва да Ви пази!
Дессинке, свободна и привлекателна Лельо, приятни празници и на Теб Ти желая.

Хубав нов ден Ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт