Къде може да се направи рентген с направление?

  • 6 839
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 751
Kali , аз пак да кажа, не винаги се чува на слушалка. Понякога даже няма и температура. Непременно утре пуснете изследване на кръв и ако все пак решите направете и снимка.
Да, изследвания ще пуснем със сигурност.
Сега има Т 37.1.  Rolling Eyes Сутринта беше 37.8, а снощи и по-висока. Варира, но не пада под 37  ooooh!

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Кали, това прилича на нашата история от преди има няма 10 дни.
От гърлото е Т най-вероятно.
А кашлицата продължава доста дълго, около 2 седмици, както знаеш бяхме на Зинат.

Аз един път, по времето на сагата 3-та сливица, бях решила, че има пневмония и реших да правя снимка на моя глава.
Направих я във ВИТА, платих 15лв май беше снимката.
Разбира се, нямаше никаква пневмония, всичко тогава беше от 3-тата сливица, та после Джи Пи-то ме направи на нищо, защо съм била облъчвала детето.

Сега като бяхме с бронхит, за малко пак да я снимам, но този път послушах д-рката и добре, че я послушах.

Та, да, веднъж на своя глава направихме снимка във ВИТА, без да има нужда.

Искам да кажа, че може би не е сигурно, че се налага при Калоян снимка, аз лично бих послушала лекарката. Защото предния път сбърках. де да знам и аз..... newsm78

# 17
  • Мнения: 5 531
Ами Мария януари беше с пневмония. Докторката беше категорична  в диагнозата, но каза че няма нужда от снимка. Та знам ли и аз newsm78

# 18
  • Мнения: 2 751
Кали, това прилича на нашата история от преди има няма 10 дни.
От гърлото е Т най-вероятно.
А кашлицата продължава доста дълго, около 2 седмици, както знаеш бяхме на Зинат.

Аз един път, по времето на сагата 3-та сливица, бях решила, че има пневмония и реших да правя снимка на моя глава.
Направих я във ВИТА, платих 15лв май беше снимката.
Разбира се, нямаше никаква пневмония, всичко тогава беше от 3-тата сливица, та после Джи Пи-то ме направи на нищо, защо съм била облъчвала детето.

Сега като бяхме с бронхит, за малко пак да я снимам, но този път послушах д-рката и добре, че я послушах.

Та, да, веднъж на своя глава направихме снимка във ВИТА, без да има нужда.

Искам да кажа, че може би не е сигурно, че се налага при Калоян снимка, аз лично бих послушала лекарката. Защото предния път сбърках. де да знам и аз..... newsm78
Аз, както писах, 2 пъти не съм я слушала и двата пъти съжалих много  Rolling Eyes
И д-рката каза, че Т е от гърлото.
А във Вита ми казаха, ч въпреки че е много зачервено, да не слагам нищо на гърлото и макар, че на МАсларски му се носи голяма слава, малко ме разочарова това, защото мисля, че ако бях започнала да слагам нещо в гърлото, щеше вече да е по-добре. Знам ли и аз  ooooh!

Иначе кашлицата е много дълбока, досега не е кашлял така.
Утре пак ще го водя да го види, дано се разминем пак без АБ Praynig

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Този Масларски не го зная Tired

Ако кашлицата е наистина "дълбока" както пишеш, май ще е по-добре да се започне АБ по навреме. Ама това е моето скромно, некомпетентно мнение.

Но както го описваш ми мяза на Бронхит.

Разбира се утре д-рката ще каже най-добре.

Скорошно оздравяване Peace

# 20
  • Мнения: 2 751
Този Масларски не го зная Tired

Ако кашлицата е наистина "дълбока" както пишеш, май ще е по-добре да се започне АБ по навреме. Ама това е моето скромно, некомпетентно мнение.

Но както го описваш ми мяза на Бронхит.

Разбира се утре д-рката ще каже най-добре.

Скорошно оздравяване Peace
Няма да се разминем с АБ, усещам го и аз така....  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 116
Кали, ние ходим при Масларски от половин година.

Истината е че той не предписва антибиотици и лекарства, ако има друг начин да се оправят нещата. Затова много го харесвам  Hug

# 22
  • Мнения: 2 751
Кали, ние ходим при Масларски от половин година.

Истината е че той не предписва антибиотици и лекарства, ако има друг начин да се оправят нещата. Затова много го харесвам  Hug
И на мен като цяло ми направи добро впечатление.
Калоян обаче продължава да поддържа Т, а снощи я вдигна.
Сега чакаме резултатите от кръвта и ще видим какво ще каже педиатърката.
Неговата педиатърка също само в краен случай предписва АБ.
Няколко пъти се оправяме без АБ, когато проблемът е в гърлото, но този път нещо май не е там проблемът  Shocked
Както и да е, ще докладвам по-късно  Confused

# 23
  • Мнения: 3 116
Кали, кой ден подред вдига температура  newsm78

Ние бяхме 1 седмица с 39-40 градуса, първо температурата беше от гърлото, после направи отит от секретите  ooooh!

Но ти пък каза че кашля  newsm78

Другото което си мисля е че вчера педиатърката ни каза че има бум на шарки и гнойни ангини, но пък гнойна ангина веднага се вижда  newsm78

# 24
  • Мнения: 3 456
Кали, привет от мен ! Скорошно оздравяване !!!

# 25
  • Мнения: 2 751
ritka, 4ти ден ни е, но той си поддържа цял ден 37,1-37,6, а вечер вдига 38,5.  Shocked
При него започна с кашлица всичко.
После му спадна гласа, имаше зачервено гърло.
След 2 дена рязко направи едни зелени сополи и на другия ден сутринта-секрет от очите  Shocked
Кашлицата стана дълбока.
Абсолютно същите симптоми имаха неговите 2ма приятелчета от яслата, което за мен означава една и съща вирусна инфекция.

Сега идваме от лекарката-много завишени левкоцити.
Даде ни Клацид. В петък сме на контролен преглед и, ако положението не се е подобрило, отиваме на снимка.
Засега прецени, че не е нужно. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 751
Кали, привет от мен ! Скорошно оздравяване !!!
Лорка, благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт