Nail art-13

  • 13 655
  • 312
  •   1
Отговори
# 285
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Лелеле момичета, страхотни неща сте показали  bouquet!!! Поздравления Hug!!!!
Аз със този курс нямам никакво време да се лакирам, ходя само с една основа и то прозрачна Tired.
Нямам време и на компютъра да сядам, затова ще съм безкрайно благодарна ако някой ме отмени в пускането на следващата тема  Praynig, просто няма да успея....

# 286
  • Мнения: 690
Нищо не казахте за моята мацаница Sad  /как си го прося само Flutter/
Много добре изглежда, но въобще не мога да предположа как се прави. Не съм наясно с тези гелове.

Същото както с лаковете, техниката на мокрите декорации и преливанията е една и съща - няма значение лак ли е или гел Wink

# 287
  • Мнения: 7 723
Нищо не казахте за моята мацаница Sad  /как си го прося само Flutter/

Бибинце, видях го още одеве и много го харесах, честно!!!  Grinning
Браво, страхотно е!!! Поздравления!!!  Hug

Бях се фръцнала на темата да не пиша, ама ми мина! Обичкам си ви всичките- това е положението!!! Hug

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 22:54 от mylenka

# 288
  • Мнения: 1 069
Нищо не казахте за моята мацаница Sad  /как си го прося само Flutter/
Много добре изглежда, но въобще не мога да предположа как се прави. Не съм наясно с тези гелове.

Същото както с лаковете, техниката на мокрите декорации и преливанията е една и съща - няма значение лак ли е или гел Wink
Е, аз с мокрите не съм много на "ти", так че.... ooooh!!
Ето как се нацапах в бързината: http://i136.photobucket.com/albums/q195/valieta12/P1000503.jpg

# 289
  • Мнения: 1 282
Бейб  smile3501 newsm20 всичките ти модели, както винаги са перфектни. Просто нямам думи, обаче модела с пеперудата направо ме размаза...мисля, че ще го сънувам! Продължавай все така.

# 290
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Всички модели които сте показали днес са просто страхотни. Доста ацетон имам да надишам докато се доближа до нивото на Бейб.   bouquet
Аз пък искам да се похваля с последните мъниста които си купих. Взех само за 6 лв цялата кутия с 12 вида мъниста. Жалко само че не може да се избира какво да има в кутията защото се продават на едро. И понеже топченцата от втората снимка са ми любими половин час рових из кутиите докато си намеря кутия с повече топченца. Така че сега си имам цели три вида от тях - сини, лилави и жълти.

Между другото забелязах че в кутииките мънистата са повече отколкото в пликчетата които се продават на дребно.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 00:21 от martisun

# 291
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде Мери ще пускаш ли нова тема, че имам една камара стари нокти да показвам да си разчиствам компа... и азмога само кажи!!! Wink

# 292
  • София
  • Мнения: 1 544
Здравейте творящи красавици Heart Eyes Как сте?
Позачезнах малко от хоризонта поради липса на време, нокти и не на последно място -идеи. Както винаги големи красоти сте сътворили  bouquet а пък за бозите по конкурса - не ми се коментира.

И пак както винаги, като видя творенията на Бейб, хем ми идва да се скрия някъде, хем нямам търпение да затисна някой с нокти да го лакирам. Бейб - голяма муза си ми да знаеш. ПИпирудада ме грабна. Heart Eyes.
Пускам няколко стари неща събирани последния месец - че Катето ако яхне метлата ще дойде да ме отупа едно хубаво Hug Heart Eyes

Оказа се че другите 2-3 са в офиса, та по-късно ще ги пусна.
Мартисън - казвай бързо от къде ги изкопа тези красоти - искам и аз. Дай по- близка снимка на кутийките да видя какво има в тях
Кате,пускай,  що не я оставите поне 20-ина страници да стане темата?
 Blush Сега видях че първия модел съм го пускала на 3-та страница. Embarassed

# 293
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Айде Мери ще пускаш ли нова тема, че имам една камара стари нокти да показвам да си разчиствам компа... и азмога само кажи!!! Wink
Кате, миличка, ако ме отмениш в пускането на тази тема, цена няма да имаш Hug  bouquet Hug!!! При следваща ще си поема пак, но сега въобще не мога да се добера до компа Tired.

# 294
  • Мнения: 286
Нямам време да изчета всичко написано тук и в предните теми  Embarassed, затова се извинявам ако се повтарям с въпроса си, но много ме тормози проблема с пожълтяването на ноктите след употреба на лакове в малиново-червено-вишнева гама. А те са ми любими ... Бихте ли дали съвет за някаква основа под лака, или пък за почистване след това. Много благодаря!  Hug

# 295
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Нека да се изкажат и други, но аз ползвам любимия 5 в 1 за основа и топ лак. нямам проблем с пожълтяването!

Да пускам ли нова тема или да оставим тази още малко? само кажете и съм готова!! Mr. Green

Надявам се конкурса и страстите са заровена томахавка!  Поощрявам майка зайка, че пуска на 12 страници един път модел!!!:love:
Ето и другите ми два варианта за конкурса, които не пусна, то е ясно:


     

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 09:14 от katyadjin

# 296
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Bibince, това с двата гела много ми харесва. Това съм го заимствала от теб веднъж и съм го пробвала и обрах точките. Само кажи пак защо вместо лакове използваш гелове? По-хубави ли са, по- безвредни или просто те кефят повече?

Майка Зайка, първото ми харесва много. Второто също е добро но като видях първото и се захласнах:)
Мънистата ги купувам от Илиянци. От там си купувам и лаковете и изкуствените нокти. Много евтино ми излиза а пък като се мацам само аз в къщи няма нужда да инвестирам в скъпи лакове за декорация. Това са мънистата (не знам дали всички съм снимала)
http://img404.imageshack.us/my.php?image=67172472lc0.jpg
http://img236.imageshack.us/my.php?image=88725145je1.jpg
http://img85.imageshack.us/my.php?image=90096330kw2.jpg
http://img236.imageshack.us/my.php?image=44038275lk1.jpg
http://img443.imageshack.us/my.php?image=66389232qv2.jpg
Това пък са ми лаковете
http://img224.imageshack.us/my.php?image=70462801cw0.jpg
Големия който държа струва 5 лв за 12 лака а малките които се виждат долу са 12 бр. за 4 лв.
Малките са с много тънки четки и много ми харесват.
Хубави лакове си купувам само за основа.

Кате, първото е много красиво.

# 297
  • Мнения: 515
Мънистата ги купувам от Илиянци. От там си купувам и лаковете и изкуствените нокти. Много евтино ми излиза....Големия който държа струва 5 лв за 12 лака а малките които се виждат долу са 12 бр. за 4 лв.
Малките са с много тънки четки и много ми харесват.

Къде от Илиенци си ги купуваш, ако не е тайна разбира се  Wink

# 298
  • София
  • Мнения: 1 544
  Поощрявам майка зайка, че пуска на 12 страници един път модел!!!:love:
Ето и другите ми два варианта за конкурса, които не пусна, то е ясно:

Embarassed Взимам си бележка. Ще се поправя. ОБЕЩАВАМ!!!
Определено втория модел, който е на бял фон -черни цветя много ми харесва и по мое мнение трябваше с него да участваш в конкурса.
Мартисън мерси Heart Eyes.От къде по- точно в Илиенци ги намираш тези красоти? Крайно време е да си вдигна дебелата дупара и да отида.
Чакай че сега видях за лаковете - аз малките ги купувам по 2.50лв. на БРОЙ! Лелееееее луда работа..

# 299
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Писах на лични на всички които се интересуваха откъде съм пазарувала.

Общи условия

Активация на акаунт