Имате ли задръжки заради......

  • 2 974
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
мдам...гроздето е кисело... Mr. Green
все ми е тая къде се поставяш - аз знам за мен коя е истината.

# 16
  • Мнения: 620
мдам...гроздето е кисело... Mr. Green
все ми е тая къде се поставяш - аз знам за мен коя е истината.


А бе не става дума аз къде се поставям,мани ме мене,вашата гледна точка ми е интересна,аз мойта си я знам Wink

# 17
аз пък моята си я казах Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 517
Ние сме си казвали какво не ни се нрави...веднага и в прав текст. Нито аз съм се сърдила, нито той.

# 19
  • Мнения: 3 268
С тези въпроси и отговори няма да остане нищо скрито покрито тук във форума.Все пак някои неща са прекалено интимни и лични,за да се споделят пред 30000 души.

# 20
С тези въпроси и отговори няма да остане нищо скрито покрито тук във форума.Все пак някои неща са прекалено интимни и лични,за да се споделят пред 30000 души.

a трябва ли ?
темата е достатъчно директна - който иска отговаря, който не - здраве.
или идеята ти е да се направи "скрит" форум ?
ма нещо ми убягва смисъла ...
 Mr. Green

# 21
  • Мнения: 32
От отговорите оставам с впечатление, че всички обсъждат секса с постоянните си партньори и съпрузи. Което според мене не е и много показателно, защото малко или много се нагаждате един към друг. Аз например никога не бих дала на когото и да било да ме бие, защото така се възбуждал или да спя с кучето, защото пък това направо го побърквало, та ако ще да ми е най-любимия!!! А що се отнася до некъпещи се и миришещи, даже не мисля да го коментирам... А иначе, не мисля че имам някакви задръжки в секса. Бих опитала всичко, независимо дали е с мъжа ми или с друг (в случай, че се разделим)  Laughing

# 22
  • Мнения: 3 268
С тези въпроси и отговори няма да остане нищо скрито покрито тук във форума.Все пак някои неща са прекалено интимни и лични,за да се споделят пред 30000 души.

a трябва ли ?
темата е достатъчно директна - който иска отговаря, който не - здраве.
или идеята ти е да се направи "скрит" форум ?
ма нещо ми убягва смисъла ...
 Mr. Green

Не бе,хора,просто си написах мисълта,която ми хрумна като прочетох темата.Естествено,че всеки може да пише или да не пише каквото си иска.Авторката ми е симпатична,така че не искам и нея нещо да засегна.Просто споделих....

# 23
  • Мнения: 656

От отговорите оставам с впечатление, че всички обсъждат секса с постоянните си партньори и съпрузи. Което според мене не е и много показателно, защото малко или много се нагаждате един към друг. Аз например никога не бих дала на когото и да било да ме бие, защото така се възбуждал или да спя с кучето, защото пък това направо го побърквало, та ако ще да ми е най-любимия!!! А що се отнася до некъпещи се и миришещи, даже не мисля да го коментирам... А иначе, не мисля че имам някакви задръжки в секса. Бих опитала всичко, независимо дали е с мъжа ми или с друг (в случай, че се разделим)  Laughing
Thinking
Ами ако той поиска от теб да го пляскаш, за да увеличиш възбудата му?...

# 24
  • Мнения: 95
С тези въпроси и отговори няма да остане нищо скрито покрито тук във форума.Все пак някои неща са прекалено интимни и лични,за да се споделят пред 30000 души.

Верно е това и това е проблема на интернет, че прекалено много лична информация е достъпна за всеки... На мен ми харесва да чета подобни теми и да давам мнение донякъде, но за "интимните" отношения м/у мен и приятеля ми бих била по-дискретна... но добре, че има хора които не им пука за да правят удоволствие на "чат воайори" като мен  примерно Laughing  Peace

# 25
не пишеш, ама четеш, а ?  Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 309
Много неща правя и много не бих направила Naughty

# 27
  • Мнения: 830
Мацко, страшна тема си пуснала Sunglasses

В секса има и болка,и течности,и миризми.....

Та болката се притъпява с малки дози алкохол,едно коктейлче пави чудеса.С течностите одавна сме си свикнали и проблеми нямаме нито аз нито той.А колкото до миризмите,ами аз харесвам аромата на секс в стаята почти толкова колкото на кафето Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 418
Не бих търпяла да ми причинява болка...

# 29
  • Мнения: 220
Та болката се притъпява с малки дози алкохол,едно коктейлче прави чудеса.

"Пиана жена - Весел креват",казват някой,ама колко е вярно  newsm78
А ето примерно това си мисля че ще ме погнуси,
пияна до козирката жена,която не може да си стои на краката
да вземе да ми се лигави в леглото.  #Crazy
Макар че това си остава предположение само - няма да ми се случи. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт