За и против показните ласки на публични места??

  • 6 417
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 999
Иса, кой говори за обикновени целувки?
....................петинг, за правене на секс на публични места даже...

Е, от контекста на темата аз разбрах, че става дума за 'необикновените' целувки и прегръдки... Ако става дума за петинг  Rolling Eyes или пък за секс  Shocked на публично място  Stop

# 91
  • Мнения: 10
Някои от коментарите ви са много смешни и глупави,не наричай 13 годишните лайна,защото се целуват в автобуса.Не е забранено със закон и си е напълно нормално!Звучите като 80 годишни бабки които дават морал на внуците си.Ще си се целуваме и няма да ни пука,че ни наричате лайна и цъкате с език. hahaha Joy

# 92
  • Мнения: 4 733
Ааа, моля моля Mr. Green
Аз ви защитих Crossing Arms
Видяхте ли, сега заради вас отнесохме обидата "80 годишни бабки" Twisted Evil

# 93
  • Мнения: 25 615
Така ти се пада, Касиди, като ги защитаваш!  hahaha
Ей сега ще ти спретнат показно как се прави секс даже, че сигурно си забравила вече. Ако изобщо си знаела...  Mr. Green
И без това мисълта, че родителите им правят секс предизвиква страхотни позиви за повръщане при над 90% от природонаселението под 18 години. (Според едно представително допитване в един тийнейджърски форум) Joy

# 94
  • Мнения: 4 733
Сийке, кво викаш?
Я не забравям, я тренирам Mr. Green

# 95
  • Мнения: 25 615
Тренираш ти...  Whistling
Кой знае какви паяжини си хванала от висене на компа, а?  Wink Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 697
За любовните ласки на обществени места  Peace Децата в 12 часа нямат място в кръчмите.

Това е и моето мнение. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 10
Касиди, тебе не те обвинявам,а моралистките които прекаляват на моменти!Против сте целувките с език на публични места,а одобравяте тези които са малки и без език.Сигурно когато две влюбени гълъбчета се целуват, вие наблюдавате колко е продължителна целувката и дали си пускат езици.Представям си гледката. Joy Laughing Като сте били младежи сте се крили по мазета и тавани да се натискате,ние не се притесняваме и се целуваме където си искаме.Плюйте Азис и оставете младежите на свобода да се натискат пред зорките ви погледи.Алелуя.......

# 98
  • София
  • Мнения: 4 423
Леле Кочинка, що се заяждаш във всяка тема? Thinking

# 99
  • Мнения: 3 091
май отдавна не съм го казвала - всеки да прави това, което му се пие!

като им се целива, да се целиват! ако искат и да се онодят на публично място - то си е за тях! мен такива изпълнения не ме смущават, а като има деца - нека гледат, нека се учат от малки как не трябва да се държат по кръчмите.

лично аз нямам ексхибиционалната или може би ексхибиционистичната !!! newsm78 необходимост (ще го прочетете ли на един дъх, че аз едвам го написах Joy) да целивам съкровището пред маса народ! имам си къща... там си го нападам

# 100
  • Мнения: 10
Леле Кочинка, що се заяждаш във всяка тема? Thinking
Повторих няколко пъти,никът ми се пише и чете "коцинка",а не "кочинка",не съм никва кочина! Simple SmileНе се заяждам с никого,а си изказвам мнението!

# 101
  • Мнения: 25 615
Касиди, тебе не те обвинявам,а моралистките които прекаляват на моменти!Против сте целувките с език на публични места,а одобравяте тези които са малки и без език.Сигурно когато две влюбени гълъбчета се целуват, вие наблюдавате колко е продължителна целувката и дали си пускат езици.Представям си гледката. Joy Laughing Като сте били младежи сте се крили по мазета и тавани да се натискате,ние не се притесняваме и се целуваме където си искаме.Плюйте Азис и оставете младежите на свобода да се натискат пред зорките ви погледи.Алелуя.......

Рожбе, тук сме събрани шайка хейтърки! За нас е немислимо да си разменяме слюнките на обществено място, нито да се онождаме. Това за целувките с езици все едно не съм го видяла!  Stop
Пък я посмей да си го извадиш пред невръстното ми детенце, такъв ще ти изшия, че ще забравиш любовните си мераци доживотно!  Mr. Green Joy
Секс ще правиш само вкъщи, пред екрана и да не забравиш да си постелиш по-голяма кърпа, че майка ти да не те пукне от бой заради лекьосания килим.  Naughty
Аааа, и целувките нали знаеш - само малки и без език, ей!  #Cussing out

# 102
  • Мнения: 10

Ще те издебна и ще си пусна език с гаджето пред тебе и после на бегом,за да не ни биеш Как Сийке:-)Добре,че не пишете законите в България,защото горко на младите в тази страна. Laughing

# 103
  • Мнения: 3 423
А какво ще кажете, ако живеехте
на най-педерастката улица в най-
педерасткия квартал, а? Където и
кафенета, и магазини, и всичко живо
изглежда в главата като оголено кокиче
и се движи като на Арабеск аватара, а?
И е въпрос на чест да обменя слюнка
под носа ти, докато чака, примерно,
пред банкомата. Мъж бърка в дупето
на любовника си, на един от любовниците си.
Пуска му лиги по врата. Играят си на пиявици.
Не смееш да се влюбиш, щото няма да те огрее.
Това е по-кофти тръпка. Вие сте седнали да ми
обяснявате за охлюви и други хермафродити.

# 104
  • Linz
  • Мнения: 11 619
КоЦинка, когато те гледат повече ли се възбуждаш?

Общи условия

Активация на акаунт