За и против показните ласки на публични места??

  • 6 423
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 25 615
КоЦинка, когато те гледат повече ли се възбуждаш?


И дълго шлиферче имаш, нали?  Wink Mr. Green

# 106
  • Мнения: 3 423
КоЦинка, когато те гледат повече ли се възбуждаш?


И дълго шлиферче имаш, нали?  Wink Mr. Green

И тичаш за здраве в парка, нали?  Wink

# 107
  • Мнения: 5 478
Ще ме уморите
Не съм против целувките на публични места. Все пак когато хората се обичат имат нужда да си го показват един на друг с физическа близост, но всяко нещо си има граници. Не ми е приятно, когато седна в кафене да гледам как на масата срещу мен момче и момиче се лигавят, опипват и полягват на сепарето...

# 108
  • Мнения: 10
Какво нещо е старото поколение.Видяха красив,умен младеж който има бъдеще и го погнаха веднага.Засрамете се! yesВие още малко ще ме изкарате престъпник,просто аз съм един от многото които мислят различно от вас и ще ви победим.Поклонете се пред поколението на 21 век.А вие се мръднете,че ни пречите на гледката. newsm47 smile3533

# 109
  • Мнения: 25 615
Трудно ще стане тази работа, рожбе! Знайш ли колко трудно се мърда дебел, стар задник? Въоръжи се с търпение, че много ще има да чакаш, докато ти освободя място.  Flutter
Дотогава бягай при мама да ти даде да сучеш и да ти смени памперса, пък ако слушкаш и папкаш, може някой ден и ти да се вредиш барабар Петко с големите!  Laughing Laughing Laughing

# 110
  • Мнения: 2 673
нямам нищо против..
даже ми е приятно като гледам млади хора, ..толкова са смели, дръзки...така истински се вълнуват един от друг! Хубаво е ! Има ЖИВОТ в тях!
не мисля, че коцинка се заяжда, просто е млад човек...стига !баби такива! Mr. Green

# 111
  • Мнения: 3 423
не мисля, че коцинка се заяжда, просто е млад човек...

... тичащ, навлечен с палто, в парка,
като през почивките си взема въздух,
разтваряйки енергично палтото, за да
става по-бързо, ясен ни е коцинката,
всички сме го виждали поне по веднъж.

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 16:08 от Liska

# 112
  • Мнения: 10
Прекрасната млада и енергична Карил е права. HugНе се заяждам,просто изказвам мнение,а вие ми завиждате и се дразните,че ви изместваме.
Бабо Лиске,стига си говорила глупости,по добре се прибери вкъщи,за да не те вкарам в старчески дом.Лиске не си ме виждала,защото аз където ходя не допускат пенсионери. hahaha Как сийке,а знаеш ли колко лесно се удря дебел задник?!? #2gunfire box bash smile3534
Оставете ни нас младите да се забавляваме на спокойствие,а вие се погрижете за артрита си и се надявайте,че може да ви увеличат пенсията мили баби.

# 113
  • Мнения: 14 654
Пък някои обичат да се натискат пред животни. Днес пред клетката на язовеца, двама почти се налюбиха. Сигурно са искали язовецът да ги забележи, а може и миризмата му да им е подействала така- кочинката му беше мърлява.

# 114
  • Мнения: 25 615
Оставете ни нас младите да се забавляваме на спокойствие,а вие се погрижете за артрита си и се надявайте,че може да ви увеличат пенсията мили баби.

Оооо, забавлявайте се, рожбе, забавлявайте се!  Hug
Ама умната, че понякога арестуват за прекалени забавления. За което ставаше всъщност въпрос в темата, ама от много забавления, не сте се научили да четете май.  Wink Mr. Green

# 115
  • Мнения: 3 423
Бабо Лиске,стига си говорила глупости,по добре се прибери вкъщи,за да не те вкарам в старчески дом.Лиске не си ме виждала,защото аз където ходя не допускат пенсионери.

Това има ли нещо общо
с ласките на обществени
места, а малко коце, кажи?
Прибираш ме в старчески дом,
но аз те вземам със себе си, че
не съм яла отдавна агнешко, пък
ти жилав ми изглеждаш, да им
покажем на тези завистници
що е ласка, що е общество.
Сделка или не?

# 116
  • Мнения: 2 716
Сблъсък между поколенията се получил. Давай как Сийке  newsm18 newsm18 newsm18
Натрий му носа на нахалното лапе. То май само клавиатурата оножда. Щото тия, дето се цаливат по кръчмите, нямат време да се научат да пишат  Mr. Green А пък Коцето владее правописа. Ако и либенето го може като писането  Whistling

# 117
  • Мнения: 1 299
Има си времето и мястото за тези неща. Целувка, две на публично мяст -ок. Другото - насаме.
На моя приятел сестра му е на 18-19, и сега най-накрая се кротна с един (преди това ги караше по домовата книга на блоковете... Shocked) Та сега е с един, и най-мразя коато сме на вечеря у родителите на моя приятел тия "младите" да почнат буквално да ми се "мляскат" на масата... Close Twisted Evil Close Аууууууууууууу, побеснявам. И не търпат забележки  #Cussing out

# 118
  • Мнения: 728
Мисля,че си има място за тези неща!
Една-две целувки може,но не и да се прекалява!
На никой няма да му е приятно някой да се мляска постоянно!

# 119
Бе, и тия до стената, барабар с пушачите! Загрозяват ми пейзажа, ерго пречат ми. Бах тая страст, бах тия чувства, бах тази "спонтанност".

За протокола: не, дори и като тийнейджър не съм го правил, защото още от тогава ми е много смешно. Тук включвам и "невинното" гушкане и държане за ръце.

Пак за протокола: не, не правя забележки. Първите 7 години са нечия друга отговорност.

И отново за протокола: да, консервативен пуритан съм! И дори се годрея с това.


Както каза веднъж един съфорумец - айде, почвайте сега да биете гъзове в тавана.

Общи условия

Активация на акаунт