Купуване на играчка Furby ?

  • 14 971
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 985
ок,благодаря ти Hug

# 31
  • Мнения: 985
а колко ти излезе твоя Фърби?

# 32
  • Мнения: 422
а колко ти излезе твоя Фърби?
Ами евтинко сравнение с цената на която се предлага като нов: 8,25$ Фърбито + 13$ shipping . Общо 21,25$ = 30 лв. което си е евтинко : ) Но в повечето случай шипинга е към 23 -25$ на Фърбитата зависи от големината все пак.

# 33
  • Мнения: 985
а колко ти излезе твоя Фърби?
Ами евтинко сравнение с цената на която се предлага като нов: 8,25$ Фърбито + 13$ shipping . Общо 21,25$ = 30 лв. което си е евтинко : ) Но в повечето случай шипинга е към 23 -25$ на Фърбитата зависи от големината все пак.
да на мен ми искат 9,99евро за Фърби и 25,74 за шипинг. ShockedИ ся го поръчах ,ама ми се ще да се откажа,но не знам как. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 422
а колко ти излезе твоя Фърби?
Ами евтинко сравнение с цената на която се предлага като нов: 8,25$ Фърбито + 13$ shipping . Общо 21,25$ = 30 лв. което си е евтинко : ) Но в повечето случай шипинга е към 23 -25$ на Фърбитата зависи от големината все пак.
да на мен ми искат 9,99евро за Фърби и 25,74 за шипинг. ShockedИ ся го поръчах ,ама ми се ще да се откажа,но не знам как. Rolling Eyes
Ами трябвало е предварително защо не погледна темата Някой ще ме светне ли за EBAY? : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210075.0
Защото когато вече си натислана бутона Buy It или Bid си носиш отговорността. В смисъл ако не си я платиш ще ти закрият  акаунта и ще получиш бан по IP всичко е описано в подробно в горния линк.
Но странно защо ти искат толкова много за шипинг? От кой ebay си го поръча? Щатите или англия? В щатите е в долари по принцип.

# 35
  • Мнения: 985
ама май от европейски,щом в евро искат. Tired

# 36
  • Мнения: 422
ама май от европейски,щом в евро искат. Tired
кой линк пишеш www.ebay.com ili www.ebay.co.uk ?  Ако е евртопейския е много и като прочетеш темата която съм ти пратила ще видиш какво се прави в случай че ти искат нереален шипинг това е адски много ако е от англия  Shocked

# 37
  • Мнения: 985
извинявай,било  е в долариОбщо ми искат $35.99    .Играчката е 9,99,останалото е шипинг.Ама пак ми се вижда много Crossing Arms
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280167194235 от тук.

# 38
  • Мнения: 422
Моето бонбонче Furby от вчера е при мен. Супер весело е за сега аз се радвам повече от малчо че да видим. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 111
Аз не съм особено очарована от Фърбито,а пък щерката въобще.Очаквах да има по богат речник,а той дърдори три фрази на кръст.А очаквам още един ooooh!

# 40
  • Мнения: 422
калисто има команди и с тях пее и танцува. Моето пее 3 песни и казва повече от 3 реплики. А може и да са го науцхили все пак не е ново:)
Чочка  този шипинг е нормален за Щатите!

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 13:19 от Mish

# 41
  • Мнения: 1 111
И моя пее и танцува,но когато си пожелае той.И повтаря все че му се спи и затваря очите. #2gunfireТи инструкция за ползване имаш ли?
Иначе за говора четох някъде, че знаели около 400 думи newsm78

# 42
  • Мнения: 422
Намерих в нетрнет : http://www.mimitchi.com/html/furbman.htm
от там на Let's Be Friends... и си ги четеш долу от Next на следваща страница

# 43
  • Мнения: 1 111
А мерси много.  bouquetАко реша да продавам ще ти пиша.

# 44
  • Мнения: 8
ох и аз искам да си поръчам Фърби пък изобщо не ми е ясно как и от къде

Общи условия

Активация на акаунт