Купуване на играчка Furby ?

  • 14 978
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 422
danybon от този втория сайт май харесах играчка за половинката за коледен подарък :
http://www.gadgetshop.com/Gadgets/OutdoorGadgets/OutdoorFun/PRDO … kini+Swimsuit.jsp
 Joy Joy hahaha Joy

# 61
  • Мнения: 4 877
danybon от този втория сайт май харесах играчка за половинката за коледен подарък :
http://www.gadgetshop.com/Gadgets/OutdoorGadgets/OutdoorFun/PRDO … kini+Swimsuit.jsp
 Joy Joy hahaha Joy

ха-ха,
ако те изгонят от къщи след като го подариш, ще те приютя. Аз съм виновна.

# 62
  • Мнения: 985
Да бе кажете с какви карти?Видях,че става и с Маестро Thinking И трябва ли да обърна парите си в паунди? Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 4 877
на сайта най-долу са показани

# 64
  • Мнения: 985
ама трябва ли да обърна парите си в паунди?Моля ви кажете по-подробно,че за първи път ще купувам от нета...

# 65
  • Мнения: 4 877
мисля, че не

# 66
  • Мнения: 8 917
Съпругът ми го донесе на Гери от Брюксел. Беше към 35-40 евро. В ибей предполагам също има. Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 3 328
Докато се натутам, фърбито в thetoyshop-а замина  Cry Беше в количката му и понеже се забавих с поръчката, вече е изчерпано. Много ме е яд!
Идея за друг сайт /не ибей/?

# 68
  • Мнения: 522
И аз съм ги виждала в Метро по 80лв,ама ми се струват доста Thinking,не че не бих ги дала ама мъж ми ще ме изгони с Фърби-то от къщи Embarassed.Ако някой вече не си иска неговото и иска да го продаде насреща съм Wink.

# 69
  • Мнения: 4 877
Докато се натутам, фърбито в thetoyshop-а замина  Cry Беше в количката му и понеже се забавих с поръчката, вече е изчерпано. Много ме е яд!
Идея за друг сайт /не ибей/?

не се притеснявай. Сигурно още утре ще се появи. Вече за няколко стоки забелязвам такава тенденция. Само да не сме ги изкупили всичките ние  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 422
Дани ако ме изгонят ще се възпозвам от предложението. Peace
Мисля че някой беше писал че ги е имало в метро ама миналата година. И че нямало да внасят за сега в Бг.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 328
Докато се натутам, фърбито в thetoyshop-а замина  Cry Беше в количката му и понеже се забавих с поръчката, вече е изчерпано. Много ме е яд!
Идея за друг сайт /не ибей/?

не се притеснявай. Сигурно още утре ще се появи. Вече за няколко стоки забелязвам такава тенденция. Само да не сме ги изкупили всичките ние  Simple Smile
Hug не издържах и вчера все пак го спечелих от ebay. Но ако го пуснат пак, ще взема още едно, а другото ще го подаря на племенника. Така че - благодаря, ще си следя пощата, че включих опцията за уведомяване.

# 72
  • Мнения: 1 327
а някой от вас да е срещал някъде по торентите филмите за фърби? май бяха 2  newsm78

# 73
  • Мнения: 107
elito, филмите са два. Казват се Gremlins и ги има в замунда. Peace
Аз ги гледах с удоволствие, въпреки че отдавна ми е минало времето за тези филми Whistling
Първият е по-добър от втория Party

# 74
  • Мнения: 1 327
elito, филмите са два. Казват се Gremlins и ги има в замунда. Peace
Аз ги гледах с удоволствие, въпреки че отдавна ми е минало времето за тези филми Whistling
Първият е по-добър от втория Party
Hug
вече ги тегляяяя

Общи условия

Активация на акаунт