VIP Brother 2 - 5

  • 39 257
  • 1 434
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 391
И какъв е хора, че аз не разбрах?

че аз от къде да знам ?
 

# 1 426
  • Мнения: 1 002
спокойно ...просто ми прави впечатление . че има два ника с еднакви постинги  Simple Smile

ПС - Росица досега си говореше , че иска христина да спечели парите и да си ги сложи в нейна лична  банкова сметка ..останалите щели да се оправят някак си ...опс.. коригирам , защото не съм чула добре

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 02:07 от white_r

# 1 427
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ми тук всеки дирижира себе си, какъв хор, какви пет лева? Всеки си има фаворити и пригласящи им. Да не говорим, че мненията се менят всеки ден.

# 1 428
  • Варна
  • Мнения: 65
Говореше за миналото.Че Христина е бременна, а Здравко й изневерява.Родила му е дете, а той пак й изневерява.Христина ще страда много и Здравко ще я изостави,затова заслужава парите,според Роси.

# 1 429
  • София
  • Мнения: 2 623
Мацки ако на някоя й се пише
разкажете ми за скандала между
Петя и венета, че съм изпуснала  Cry

# 1 430
  • Мнения: 391
Ми тук всеки дирижира себе си, какъв хор, какви пет лева? Всеки си има фаворити и пригласящи им. Да не говорим, че мненията се менят всеки ден.

Важното е да има повече цветове.Вероятно ,ако тази вечер, повечето  бяха срещу Десислава,щях да потърся добрите й страни .Така съществувам,иначе  скучая.Но ако някой ме беше очаровал - щях да пея в хор ,та пушек щеше да се вдига.

# 1 431
  • Мнения: 382
само едно уточнение-Венета не е служител в НоваТВ,а нейното предаване е външна продукция.

# 1 432
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Хайде някой добър човек да пусне новата тема, като в първия й пост синтезира по-важното от вчера. 72 страници стигат Wink

# 1 433
  • Мнения: 2 829
добро утро на всички!!!!!!!
по повод това че винетка знаела доста слухове за другите,,то по тази логика и другите знаят за нея
а и с това подмятане,много просто изказване за човек имащ се за много интелигентен Sick
а и с репликата -за 2 шамара,,малеееееееее,нямам думи--егати водещата
крайно си затвърдих мнението за нея---отврат жена!!!!!!!много злоба,,много фалш и самочувствие чак избива в комплекси!!!!
Крум Савов как се подхили когато участваше,,а и ники и той Joy--морална била--що се прави на такава дето не е ??????2
А за деси, че играела---еми то е ясно,,това е игра, а те с азо и катя са артисти--!!!!
Ако те не могат да играят пред камера,--то си е при тях начин на живот--с толкова фенове,клипове участия---това са!!!Живота им е вече променен,отвсичко което им се е случило

# 1 434

Общи условия

Активация на акаунт