"Натокани" или не толкова "натаковани"

  • 2 807
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Има жени заявяващи, че " Не отиват да хвърлят боклука в немарлив вид "  Laughing
 Ще ми е интересно да обрисувате външния си вид,  при извършването на този така любим за всички предполагам домакински ангажимент Laughing
 

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
немАрливост, Касиди.

# 2
  • Мнения: 4 733
мЪрла или мАрла?
Права си Rolling Eyes Зачудих се ooooh!

# 3
  • Мнения: 7 723
Не изхвърлям боклука аз. Давам го на мъжа ми.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 195
Аз го хвърлям от балкона, не ми се налага да се натоквам, а и в чакъла пред нас ще ми се счупят токчетата Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 550
Не съм хвърляла боклук...от непомня колко години.
Но ако се наложи, едва ли ще прекаля с натокването...дънки, блуза и равни обувки.  Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 251
При нас мъжо извършва този домакински ангажимент  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 152
Аз боклук не съм хвърляла от сто години. Сутрин като тръгва за работа, му го връчвам...че това си е мъжка работа бее

# 9
  • Мнения: 4 733
Торбичката и айде приятна работа ...
Еманципация ли Whistling
Чакам дали някое момиче ще се признае, че не отива до контейнера без да е минала пред огледалото предварително Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ние като хвърляме боклука сме натокани Laughing, защото го изхвърляме всяка сутрин преди да тръгнем на работа - пътьом.

# 11
  • Мнения: 1 629
немАра, немАрливост, но мЪрла

Токчета не нося, боклук не хвърлям, не мога да се определя Thinking

# 12
# 13
  • Мнения: 2 673
Изхвърлям го излизайки, а най-често мъжО като тръгне сутрин за работа. У нас е закон, да не се изхвърля вечер.
А сутрин или през деня и двамата сме натокани, и достатъчно натаковани...
Joy Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Чакам дали някое момиче ще се признае, че не отива до контейнера без да е минала пред огледалото предварително Laughing
Ей го момичето!Много често (да не кажа винаги) отскачам до контейнера по анцуг (или анцунг, незнам кое е правилното) с рошава коса и без грим. То аз се гримирам два-три пъти в годината, също толкова често обувам и обувки с токчета.Тъй, че ако трябва боклука да чака докато се случат тия две неща...Майкоууу...Горките ми съседи!
Та -не съм натокана, но понякога съм натакована. Mr. GreenОбаче винаги съм подплакната .Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 10:12 от Анонимен

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ние като хвърляме боклука сме натокани Laughing, защото го изхвърляме всяка сутрин преди да тръгнем на работа - пътьом.

И ние. А част от нас са и нашминкани Mr. Green

# 16
  • Мнения: 503
Изхвърлям го излизайки, а най-често мъжО като тръгне сутрин за работа. У нас е закон, да не се изхвърля вечер.
А сутрин или през деня и двамата сме натокани, и достатъчно натаковани...
Joy Mr. Green
И при нас е така. Само правилото за неизхвърляне вечер не го разбирам. Ще обясниш ли?

# 17
  • Мнения: 4 733
Шегаджийки Simple Smile
Аз пък предпочитам вечер, че ми бие по аристократичния вид дневното изхвърляне на талаша Mr. Green

# 18
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ето ме!!! newsm03
Мъжът ми хвърля боклука, но аз като ходя до магазина никога не излизам без да съм си оправила косата и да съм се облякла, като за работа, например. Е, отнема малко повечко време, но иначе не мога да си представя друг начин. И така съм си от малка.
 Айде сега, почвайте да ми се смеете!

# 19
  • Мнения: 4 195
Изхвърлям го излизайки, а най-често мъжО като тръгне сутрин за работа. У нас е закон, да не се изхвърля вечер.
А сутрин или през деня и двамата сме натокани, и достатъчно натаковани...
Joy Mr. Green
И при нас е така. Само правилото за неизхвърляне вечер не го разбирам. Ще обясниш ли?
Аз до колкото знам, не се вхръля вечер, защото си изхвърляш късмета. Свеки ще ме убиа ако хвърля боклука вечер.
Но моята племенница - 12 годишно момЕ, се реши, преоблича и гримира ВСЕКИ път когато излиза да го хръли ooooh!

# 20
  • Мнения: 27 524
Джапанки, анцунг и развлечена тениска. Вързана коса  Laughing

# 21
  • Мнения: 4 733
Но моята племенница - 12 годишно момЕ, се реши, преоблича и гримира ВСЕКИ път когато излиза да го хръли ooooh!
Не се знае кой ще е зад ъгъла все пак Flutter Laughing
Я да се преброим "бедните" Thinking

# 22
  • Мнения: 382
Правилото за боклука  е,че вечер не се изхвърля,защото вещае бедност.

# 23
  • Мнения: X
Джапанки, анцунг и развлечена тениска. Вързана коса  Laughing
Уф, Блонди, добре че си ти. Вече реших, че само аз  отивам неглиже да изхвърлям боклука.
Ма, то народа го е казал-хубавия кон и под скъсан чул си личи. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 920
Никога не правя празен курс заради боклука.
Но често ми се случва да си ходя доста време с него в ръка, докато се усетя. Изящно допълва тоалета ми.

# 25
  • Мнения: 6 993
Изхвърлям го сутрин, когато тръгвам  за лекции. Т.е. както винаги съм си грозна. Но аз когато и да го изхвърля, все ще съм така Rolling Eyes Не ми се занимава с гримиране и прическосване за единия университет, а боклука не го хвърлям, когато съм тръгнала на купон...Така че съжалявам за горкия боклук, но няма шанс да бъде изхвърлен от красива жена. Sunglasses

# 26
  • Мнения: 7 474
Мъжът ми го хвърля на излизане  Laughing

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
Сутрин за работа - значи натокани и нагласени Simple Smile

През уикенда, когато се случи да го хвърлям аз и да, минавам през огледалото - нали в асансьора има такова Mr. Green Но не излизам все пак по петнисти гащи и скъсана пениска, както прави една съседка.

Обаче имаме съседи и съседки, които следят кой как се носи, коя как си простира прането и какво кисело мляко купува в кварталното магЪзинче  Shocked

Малко екс комунистически ни е училичката и традициите са това, което бяха Simple Smile

Кас, може ли да запитаме и за прането - как си го простираме, че ми е интересно какъв е редът, цветовете по дъгата ли се редят, гащите отпред ли или отзад, чаршафите на отделно пране ли или най-отпред, а цветните дрехи отзад, да ни ги пече слънце... Просто да сверя... Ако може някоя от по-опитните домакини, да ми светне един дали простирам правилно прането си  Mr. Green Въпросът ми е сериозен!

10х предварително!

# 28
  • Мнения: 4 733
Не се въздържах  Whistling
Кажи моля те, къде ги продават тия Пениски Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 10:29 от Kasidy

# 29
  • Мнения: 184
Изхвърлям го на излизане за работа. И така го бях забравила веднъж, че си го носих до работата с мене.  Simple Smile В автобуса смърдеше и аз мислено се възмУтих, че някой не се изкъпал, а то какво било. Като пристигнах и видях какво съм направила, умрях от срам от себе си.
А иначе и аз не се гримирам и не се обличам официално в случаите, когато трябва да го изхвърля в събота и неделя.

# 30
  • Мнения: 7 474
Не се въздържах  Whistling
Кажи моля те къде ги продават тия Пениски Mr. Green


Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 10:37 от L е о

# 31
  • Мнения: 8 999
Аз съм денонощно натокана /рядко се разгримирам вечер/, така че, когато и да ми се наложи да изхвърлям боклук, винаги изглеждам перфектно. Боклукът си събираме в черна торба с дръжки и той също винаги изглежда перфектно - едно спретнато чувалче. Естествено, че си обувам обувки /през зимата - ботуши/ - няма да изляза по домашните си чехли /то, ако го правя така, какъв е логиката  да карам гостите ми да се събуват вкъщи:mrgreen:/. Вечер не хвърлям не от суеверие, а от мързел - обикновено завързвам добре плика и го мятам на балкона, а сутринта, който се сети, го довлачва до кофите долу.

# 32
  • Sf
  • Мнения: 808
п-то ми е под т-то...  Embarassed
оф, съвсем се изложих.

# 33
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Джапанки, анцунг и развлечена тениска. Вързана коса  Laughing
Уф, Блонди, добре че си ти. Вече реших, че само аз  отивам неглиже да изхвърлям боклука.
Ма, то народа го е казал-хубавия кон и под скъсан чул си личи. Mr. Green

ААА и аз така, в редките случаи когато ходя да го хвърлям, че това ми е най- омразното домашно задължение

# 34
  • Мнения: 4 733
Ще те компенсирам Simple Smile
Гащички, гащи, гащета Wink
Отраженията на слънцето, дъгата и далтонизма на хората не ме интересуват Crossing Arms
Отговорът ми е сериозен Mr. Green

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Би ми се сторило странно някой да се натоква, за да си хвърли боклука. Малко на маниащина ми бие.

# 36
  • Мнения: 8 999
п-то ми е под т-то...  Embarassed
оф, съвсем се изложих.

Какво ти е под кое????

# 37
  • Мнения: 382
по повод на прането-иди в "Дом и Семейство" ,там всички тънкости по простирането са разнищени,даже се оказа ,че ССФ не само си подрежда прането по дължина на дрехите и по цвят,ами използва и съответните цветове щипки,напр. за червена дреха-червени щипки,за жълта дреха-жълти ,и т.н.....

# 38
  • Мнения: 437
п-то ми е под т-то...  Embarassed
оф, съвсем се изложих.

стига бе Simple Smile Пък ние таман се зарадвахме на новия вид Пениски Simple Smile хихихихх

А по темата... дънки, блуза..може и анцунг - както дойде. В най-лошия случай, мога да си мацна едва забележимо червило... Ама рядко..
да не говорим и че напоследък изобщо не помня специално да съм излизала да хвърлям боклук....

# 39
  • Sf
  • Мнения: 808
Касиди, златна, отговорът ти не ми е достатъчен. Но 10х!


Пиша на Българска стандартна - тоест буквата "П" ми е под "Т". Омотах се и прозвуча двусмислено  Embarassed

Отивам да си отварям тема в Дом и семейство за прането  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 920
Отивам да си отварям тема в Дом и семейство за прането  Mr. Green

Лек път и се пази.

# 41
  • Мнения: 8 505
Обикновено изхвърлям боклука когато излизам някъде.

# 42
  • Мнения: 185
Торбичката и айде приятна работа ...
Еманципация ли Whistling
Чакам дали някое момиче ще се признае, че не отива до контейнера без да е минала пред огледалото предварително Laughing
Аз,хич не ми пука на какво приличам,като си хвърлям боклука. Crazy

# 43
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Изхвърлям го облечена така, както си стоя в къщи - анцунг, тениска, е вместо домашните дрехи -маратонки. Понякога дори забравям да се среша! Simple Smile

# 44
  • Мнения: X
Отивам да си отварям тема в Дом и семейство за прането  Mr. Green
Мале-е-е-е, Кроасанийке, к`ва си лъжкиня!Ми, няма такава тема в Дом и семейство. Rolling Eyes

# 45
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
Хвърлям го сутрин преди работа, така че...  Sunglasses

# 46
  • Sf
  • Мнения: 808
Отивам да си отварям тема в Дом и семейство за прането  Mr. Green
Мале-е-е-е, Кроасанийке, к`ва си лъжкиня!Ми, няма такава тема в Дом и семейство. Rolling Eyes

Днес ми е палаво и лъжовно  Mr. Green И върбата ми е наблизо, че да мятам желаещи  Laughing

Кас, това с "натаковани" по-другояче ми идва...

# 47
  • Мнения: X
Днес ми е палаво и лъжовно  Mr. Green И върбата ми е наблизо, че да мятам желаещи  Laughing

Ще те изкажа на мама и няма да играя с тебе! Crossing Arms!Лъжечка!

На мен пък ми е  лигаво...

# 48
# 49
  • Мнения: 185
И на мен "натаковани"ми звучи другояче Mr. Green

# 50
  • Мнения: 4 733
Вижте сега Twisted Evil Вие всички сте с мръсно подсъзнание, така че посъветвайте се виртуално с Фройд и да не чета такива пошли изказвания Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 616
И аз не се кипря специално заради боклука. По принцип се старая да пробутам тази дейност на мъжа си, но понякога се налага и аз да я свърша, та отивам до контейнера така, както съм си у дома - силно чумава и неглиже... Wink Веднъж точно в такъв момент покрай мен мина една бивша моя слабост от ученическите ми години - умрях от срам! И въпреки тази конфузна ситуация не се научих да се натоквам, когато отивам до контейнера или кварталното магазинче... Confused

# 52
  • Мнения: 3 405
Не изхвърлям боклук Naughty

# 53
  • Мнения: 5 647
Боклук не съм изхвърляла от доста време насам. Но ако това ми се случи- кипренето е последното нещо, което правя.

# 54
  • Мнения: 5 877
Въобще не.
София не ме предразполага към такова отношение.
Затова пък хвърлям боклука си в кофата, както пропускат да направят много натокани граждани и гражданки.

# 55
  • Мнения: 1 568

И аз!!!Мъжо за кво е ?

# 56
  • София
  • Мнения: 4 588
Изхвърлям го излизайки

И ние сме така - изхвърляме го, когато излизаме.  Peace

# 57
  • Мнения: X
това е мъжка работа newsm48

# 58
  • Мнения: 1 384
Аз не излизам специално за него  Joy Като тръгвам на някъде се отбивам до контейнерите и го мятам  Mr. Green
Но ако се е натрупал бая, си излизам с домашните си парцалки и хич не ми пука  Crazy

# 59
  • Мнения: 2 353
  Изхвърлям го намаратончена, излизайки за бач. Никога пък няма да си завлека задника специално, за да изхвърля боклука, кой ще мързелува вместо мен...

# 60
  • Мнения: 6 167
Има жени заявяващи, че " Не отиват да хвърлят боклука в немарлив вид "  Laughing
 Ще ми е интересно да обрисувате външния си вид,  при извършването на този така любим за всички предполагам домакински ангажимент Laughing
 

мъжа ми го хвърля.
нямам такъв момент.
но съм ходила   по долнище на пижама до супера.
ама тя е от тия пижами, които някак ти се иска да излезеш с нея на улицата.

# 61
  • Мнения: 6 167
ееее, десислава ме кефииии!!!!
каза им, че прекаляват срещу Петя да злословят!
катето й каза " я я гледай ти, отворката!"

# 62
  • Мнения: 209
 Ако не съм успяла да го пробутам на мъжа ми, няма как  Confused изхвърлям го аз, излизайки за лекции   jumpuu ...4470

# 63
  • Мнения: 5 468
Аз го хвърлям от балкона, не ми се налага да се натоквам
Joy Joy Joy

Но често ми се случва да си ходя доста време с него в ръка, докато се усетя. Изящно допълва тоалета ми.
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт