Гласувайте за 1-во място на песента ни !

  • 2 711
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 792
 Що се палите толкова много, не схващам, който иска да гласува, който иска да не гласува , изядохте момичето с парцалите и то за какво, за тъпата естрада  наречена "Евровизия".

# 46
  • Мнения: 3 146
Забелязвам, че все ще се намери някой, който да се почувства дълбоко засегнат от нещо, което въобще не е въпрос на живот и смърт, ама на, не можем да приемеме спокойно нещата и това си е, все трябва да сме засегнати.
Я да пием по бира и да гласуваме задружно!
 beer beer newsm20
Пък като не гласувате за някого, само защото е от България, защо имаше толкова много радост, когато Албена и Максим спечелиха златото! Да, заслужено си беше, те са страхотни, ама радостта си беше българска!
 bg bg bgНаздраве и дано нашите спечелят! cheers

# 47
  • Мнения: 5 468
Че Евровизия не я ли спечели някакъв грък?
Joy  Joy  Joy
Гъркът си правеше рекламна кампания тук бе..Още не е започнала даже..
Абе, този беше победител от миналата година бе. Тюююю... Гледате, ама не слушате със ушите си.

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Пък като не гласувате за някого, само защото е от България, защо имаше толкова много радост, когато Албена и Максим спечелиха златото! Да, заслужено си беше, те са страхотни, ама радостта си беше българска!

Нали е очевиден отговорът? Защото спечелиха сами, без приповдигнат вот 'Юруш, да гласуваме, няма значение какво е, стига да е българско'. Затова и радостта беше искрена и голяма.
Така манипулиран вот оставя една горчилка и винаги си стои леко съмнение дали аджеба са щели да стигнат и до трето място, ако не е било гласувано по националност, а по качества.

# 49
  • Мнения: 920
Като видя такъв лозунг, ме хваща носталгия по миналото. Гласувайте за ОФ. Сякаш можеше за друг да се гласува.

# 50
  • Мнения: 3 423
Като видя такъв лозунг, ме хваща носталгия по миналото. Гласувайте за ОФ. Сякаш можеше за друг да се гласува.

А нали имаше и постоянно присъствие
на БЗНС. За тях можеше ли да се гласува?
Извинете за лирическото отклонение.

# 51
  • Мнения: 4 978
Че Евровизия не я ли спечели някакъв грък?
Joy  Joy  Joy
Гъркът си правеше рекламна кампания тук бе..Още не е започнала даже..
Абе, този беше победител от миналата година бе. Тюююю... Гледате, ама не слушате със ушите си.

А не победиха ли едни скандинавци  newsm78
Песента на гърка е нова и е за тазгодишния конкурс.
И никак не е лоша.

# 52
  • Мнения: 6 993
А не победиха ли едни скандинавци  newsm78
мХМ. Lordi - Хард Рок Алелуя
Финландци.
Тогава всичкото метъли беше хукнало да грасува за тях. Аз само палци стисках Mr. Green
Както сега за Елица и Стоян. Манипулативни вотове, като този, ме дразнят Confused

# 53
  • Мнения: 3 423
Преди финландците беше гъркиня, не грък!
Еовин, мерси за песента, наистина ме кефи.
Даже затварям очи, докато я слушам.
Радвам се, че не спечелиха някакви бозаджии.
Надявам се и тази година да е така.

Общи условия

Активация на акаунт