Колко време след като се запознахте с половинките правихте секс??

  • 6 511
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 195
Миии.. със мъжото се познавахме от около 2-3 годинки, но само на здрасти-чао.
Една пиянска вечер решихме, че ще се взимаме и месец след това секса вече не беше мираж...

# 76
  • Мнения: 5 250
Не се дадох лесно Wink
След 5 месеца  Whistling

# 77
  • Мнения: 1 475
на 5-6 ден от запознанството ни, сигурно и по-бързо щеше да стане, но Червената гостенка ме беше навестила точно когато се бяхме запознали, явно да ме предпази от изкушението да го направя още същата вечер Embarassed Blush

# 78
  • София
  • Мнения: 2 104
20 дни Mr. Green

# 79
около -1 месец и хоп Hug

# 80
  • Мнения: 4 181
от запознанството 10 години  Mr. Green
иначе започнахме да флиртуваме така да се каже, виждайки се по някакви мероприятия веднъж на няколко месеца.
една вечер решихме да ходим заедно на дискотека (и двамата приключили едни дълги сериозни връзки от по 5 години)
той реши да ме изпрати , тръгнахме с такси за нас, почти стигнахме и...
обърнахме към тях  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 963
Запознаха ни общи приятели - на дискотека на морето. След един ден ни дойде на гости в къмпинга... говорихме си до сутринта и докато се сетим и секс да правим заспахме от умора.  Crazy  Но се поопознахме все пак, как да пропуснем?!  Laughing
Инак истинският секс беше чак след месец и нещо, когато свърши сезона и момъка се прибра в София.
С предишните мъже "чакането" беше доста по-дълго - 10 месеца с първия  Mr. Green , и месец и нещо с втория...

# 82
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аз пък въобще не помня колко време мина.  Embarassed Не беше дълго, не беше кратко....уф, не знам, не мога да си спомня, сори...

# 83
  • Мнения: 5 299
Не обичам да чакам... стоката трябва да се изпробва, без да се губи излишно време. Mr. Green
С мъжа ми - няколко часа...2-3..

Общи условия

Активация на акаунт