American седянка #8

  • 13 931
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 478
Федербал и аз съм виждала  в УолМарт, в интерес на истината мярнах и в Долара на скоро, ама какво качество ще е било незнам. Ние играем доста често, само че ползваме палки за тенис. Доволна съм, защото са доста здрави, имаме ги от години и не са  мръднали.

# 286
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Към дамите в Чикаго - търся контрактор за ремонт - довършване на бейсмънт, ново патио с пергола или бесетка. Ако някой е ползвал такива услуги, ще съм много благодарна за препоръки.

# 287
  • Мнения: 810
Привет! Идвам да ви се похваля, че бях на ваканция в Кауаи. Не предполагах, че е чак пък толкова красиво. Направо безобразно! Пекохме се, ходихме на походи, къпахме се, гледахме риби със шнорхели. Аз забравих, че съм бременна. Ембриончето се държа много прилично  Laughing

Джънгъл, добре съм, нищо ми няма от една седмица. Не ми личи, само аз виждам, че все едно съм се понаяла, защото преди нямах никакъв корем. Ти как си, личи ли ти вече  Grinning Натали радва ли се? Сигурно е много щастлива и горда!

Както сте заговорили за федербал много ми харесва. Не знам какво ми става, но само за детството неща се сещам и разни щуротии, сигурно се вдетенявам, вместо да възмъжавам дет се вика  Mr. Green, майка ще ставам, за друг трябва да се грижа. На плажа ние играем с едни хилки, които са по-големи от за тенис на маса и малка топка. Много е забавно, особено когато мъжът ми гони топката във водата.

# 288
  • Мнения: 1 147


Някой виждал ли е да се продават тук комплекти за федербал? С мъжа ми ни хвана носталгия по социалистическото ни детство...


Ние взехме нашия от Big 5, има обикновено в спортните магазини, обикновено до ракетите за тенис.

# 289
  • Мнения: 1 147
Пумпал, тъкмо се чудех къде се загуби, и реших, че сте отишли на ваканция  Simple Smile Кауай е невероятна красота, наистина, ние бяхме там миналата година. Изненадвам се, че е запазено толкова близо до оригиналния си вид, независимо от големия брой туристи.  Но е страшно красиво, наистина, безкрайни плажове, чиста вода, толкова много рибки, та чак не ти се вярва. И с тази зеленина навсякъде.. неслучайно му казват The Garden Island...
Ех, размечтах се..... Laughing

# 290
  • Мнения: 1 436
Привет! Идвам да ви се похваля, че бях на ваканция в Кауаи. Не предполагах, че е чак пък толкова красиво. Направо безобразно! Пекохме се, ходихме на походи, къпахме се, гледахме риби със шнорхели.

Супер  newsm10. Преди две години бяхме на Мауи, разкошно беше. Това с рибите и ние го направихме - все едно си плуваш в аквариум  Mr. Green. Даже на връщане от гмуркането видяхме мама кит с бебе китче, а беше май месец, когато уж вече са си тръгнали.

По този повод да питам за идеи: есента ни се иска да идем или в централна Америка или на Карибите. Мислим си за Белиз, Гватемала/Хондурас или Ямайка. Тепърва ще гледам цени  ooooh!, засега търся препоръки. Ако има природни/исторически забележителности, интересна фауна или гмуркане (накратко, нещо да се прави освен лежане на плажа), сме навити. Та препоръки?

 doh Зора, честита ти лентичка

# 291
# 292
  • Мнения: 2 257
Хайде пак, в редичка, тихо и кротко, към новата 9-та американска. Flutter
Ако някой иска нещо да променя, имаме 24 часа, после се обръщайте към Дивиана.

# 293
  • Мнения: 3 491

По този повод да питам за идеи: есента ни се иска да идем или в централна Америка или на Карибите. Мислим си за Белиз, Гватемала/Хондурас или Ямайка. Тепърва ще гледам цени  ooooh!, засега търся препоръки. Ако има природни/исторически забележителности, интересна фауна или гмуркане (накратко, нещо да се прави освен лежане на плажа), сме навити. Та препоръки?

 
Ние бяхме през февруари в Мексико, Ривиера Майа, на остров Козумел и Плайа дел Кармен.

http://www.travelyucatan.com

Прекрасно място е. Има и гмуркане, и фауна, и добре уредени екзотични паркове, и вкусна храна, и исторически забележителности, наследени от маите, и прекрасен безплатен плаж на Плайа дел Кармен, и абсолютно свежа вечерна атмосфера (народ, музика, заведения, на мене много европейско ми се стори като стил), та и разни годишни карнавали сварихме с танци по улиците. И не ти трябва кола при наличието на обществен транспорт и изобилие на таксита. Много хубаво беше - препоръчвам.

# 294
  • Мнения: 1 147
блажка, точно за Мексико питах в новата тема  Laughing разкажи още за Мексико..... Къде спахте, по кое време на годината бяхте...

Общи условия

Активация на акаунт