Портиерът на входа ни ме нападна с нож ...

  • 6 874
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 920
В блока на приятелка хванаха крадци, които разбиват мазетата. Събрали си съседите, поступали ги.
А той крещи Не ме бий, бате, води ме в полицията. Т.е. ясно му е, че полицията нищо няма да му направи.

# 61
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Pipinka, съжалявам, но си се държала супер неадекватно .... интересно ми е ако не се беше занимавала с карате дали щеше да налиташ на бой .... затова няма да запиша детето си на бойни изкуства .... Човек трябва да се научи да се държи по човешки и да избягва саморазправата .... има си полиция

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
И два черни колана да имаш, ако ти извадят пистолет - нямаш шанс!

Цялата история ми изглежда "от нищо - нещо".
Как се стигна до там, той да те блъска и удря?  ooooh!
После е ясно, че напрежението ескалира и се стига до крайности.
Добре, че няма убити.

# 63
  • Мнения: 9 990
До там се стига след алкохол, простичко е.Човека обича бутилката и е нервен и конфликтен-повечето са така.Раздразнителен, засяга се от една дума и е на фразата-ти мен уважаваш ли ме-не приемат и не предават друго.Факт.И когато нещичко им кажеш-не дай си боже забележка да е-той, на работа-вместо да каже-ок, ще се постарая, той налита, удря, псува...

# 64
  • Мнения: 990
Съжалявам за това ,което ти се е случило.Много неприятна ситуация и абсурдна най-вече.

# 65
  • Мнения: 4 668
Човек трябва да се научи да се държи по човешки и да избягва саморазправата .... има си полиция

Да , има ! Обаче полицията отказа да дойде  Sick

Аз спирам да пиша , както и да чета в темата ! Стана ми ясно , че на повечето щеше да им е по приятно ако аз не бях реагирала , а онзи ме беше наръгал с ножа ...
Не се учудвам  всъщност ...

От мненията тук разбрах следното :
- 50 % от потребителите смятат , че даже и да те убият пак ти си виновен , защото си провокирал с нещо убиеца ( стига те да не са жертвите , разбира се ... )
- Големи борци за правда са , обаче разглеждат нещата едностранчиво
- Темата щеше да стигне 1000 страници , ако беше озаглавена " Наръгаха ме с нож " . Тогава щяха да пишат , ох горката ... съжалявам , ама вътрешно да злорадстват и да си викат - " абе , не е без нищо "


- На никой не пожелавам такава ситуация , но ако все пак ви се случи не се отбранявайте , а с учтив глас помолете нападателя да не ви посяга . Той разбира се адски ще се притесни от възпитанието и адекватната ви реакция и ще падне на колене да се извинява !

Желая приятен ден на всички !

# 66
  • Мнения: 4 668
А и само върху още нещо да помислите - Защо той има право да ме удря и посяга с нож , а аз не мога да го удрям ?

Нека да отиде в полицията и да каже " Преби ме жена 45 кг. " ... Те и без друго нищо не вършат , та все тая ...

# 67
  • Мнения: 2 792
 Пипинка, явно имаш проблем с агресията, няма какво да се лъжем, никой не казва, че портиерът не носи някаква вина, но и самото твое поведение е виновно, това е.

# 68
  • Мнения: 3 423
Пипинка, купи си боксова круша,
направи си чучело на портиера и
го млати, като усетиш повик за идване
на мензис, разграждай стреса, яхни си
мъжа, почни да плетеш, брой до 100,
преди да заемеш разкрачен стоеж и
да свиеш ръце асиметрично пред гърдите.
Едва ли човекът ти е налетял с нож, за
да ти каже добър ден. Както и да ме убеждаваш.

# 69
  • Мнения: 3 447
Стана ми ясно , че на повечето щеше да им е по приятно ако аз не бях реагирала , а онзи ме беше наръгал с ножа ...
Не се учудвам  всъщност ...

От мненията тук разбрах следното :
- 50 % от потребителите смятат , че даже и да те убият пак ти си виновен , защото си провокирал с нещо убиеца ( стига те да не са жертвите , разбира се ... )
- Големи борци за правда са , обаче разглеждат нещата едностранчиво
- Темата щеше да стигне 1000 страници , ако беше озаглавена " Наръгаха ме с нож " . Тогава щяха да пишат , ох горката ... съжалявам , ама вътрешно да злорадстват и да си викат - " абе , не е без нищо "
newsm50
Явно ти не четеш... или си интерпретираш както ти изнася. Все пак, когато човек пуска тема, допуска възможността да има и мнения, различни от неговото... или не? Ако някой случайно не се съгласи с теб, значи иска да те види наръгана, ах...  Tired

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Защо той има право да ме удря и посяга с нож , а аз не мога да го удрям ?

Нито той има право да те удря, нито ти него! 
Не казвам, че  не си е заслужил боят.
Но дали каратето наистина ти е помогнало или тепърва ще се разправяте?
Ако утре те издебне пред блока с детето и те наръга? (недай си боже!)

Късно е да  ти казвам, че е могло да предотвратиш физическата разправа.
Станалото-станало.

# 71
  • Мнения: 920
То и за изнасилването има подобни мнения - Тя си го е търсила.

# 72
  • Мнения: 3 447
То и за изнасилването има подобни мнения - Тя си го е търсила.
В някои случаи е така.

# 73
  • Мнения: 3 423
То и за изнасилването има подобни мнения - Тя си го е търсила.

И в много случаи е наистина така.
Защото местопрестъплението е
или домът на жертвата, или домът
на извършителя. Та все някой си го
е търсил. Или очаквал. Пък то какво
излязло. В случая на Пипинка се питам
защо мъжът й просто не я е дръпнал
овреме да си вървят по пътя. И защо за
някакви 15 минути чакане се е стигнало
до кръвопролития. Слаби нерви, лабилна
психика, или какво.

# 74
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пубертетски ми звучи историята, все едно там са били двама комикс герои, но не и двама възрастни .... лошия с ножа и добрия каратист ....

Общи условия

Активация на акаунт