Портиерът на входа ни ме нападна с нож ...

  • 6 881
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 920
Защото, Лиске, не те нападат домни и бездомни кучета, като излезеш на разходка с детето и пияни портиери с ножове. И не се налага да се провираш между паркирали на тротоара коли, кратери по улиците и опасността да те забършат бързащи шофьори. И да ти обясняват, че при наличието на рампа, трябва да си вземеш количката и да я понесеш.   

# 151
  • Мнения: 9 990
И не те псуват бабички на пазара-къде си тръгнала с тази количка  SickКакто и в автобуса-защо реве бебето...
Ама нейсе-весел празник, казвате...
Ами честито да е...Воистина Воскресе, нека бъдем добри днес, пък аз ще се радвам на спокойна разходка, щото 90% от София я няма тези дни и О, Чудо-движа се почти без проблем по тротоари днес...

# 152
  • Мнения: 2 792
  Е, не сте прави, аз живея точно в центъра на най-голямата дандания и цялата тая агресия, ми е непонятна и чужда.  Значи не околната среда и останалите са виновни за липсата на спокойствие.
   Иначе аз съм си кифла, тъй и тъй и не се обиждам, като ме нарекат по име  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 9 990
В 90 % от случаите именно средата, в която живееш те формира.... Rolling EyesИ центъра на данданията е маалко по-цивилизованата дандания-я ела по кварталите да видиш Whistling
Иначе то тук сме си кифли по рождение  hahaha

# 154
  • Мнения: 920
  Е, не сте прави, аз живея точно в центъра на най-голямата дандания и цялата тая агресия, ми е непонятна и чужда.  Значи не околната среда и останалите са виновни за липсата на спокойствие.
   Иначе аз съм си кифла, тъй и тъй и не се обиждам, като ме нарекат по име  Mr. Green

Кифла, мразя израза Не сте прави. Всеки е прав за себе си. Предпочитам Моето мнение е...
Ако Пипи беше нападнала някого без причина...

Не съм за агресията. И не мога да ударя никого.

А колко майки казват Детето ми си е такова - Удря другите, взима им играчките, чупи ги.
А неагресивните стоят и гледат.

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 12:10 от Великденският Заек

# 155
  • Мнения: 1 735
Много отворени кифли са се изказали...
Нека да се въздържаме от квалификации, поне по празниците!! Peace
Христос Воскресе! Да сме живи и здрави и да не толерираме насилието!
    Во истина воскресе!!!

Много сте изместили темата - козуначеста му работа...   Laughing
В такъв ден е по-добре да се отдадем на яко чуканеeaster

А по темата, не се занимавайте да хвърляте камъни, освен ако не сте 100% безгрешни, особено по човек, който е бил нападнат. Кой как се е отбранявал, това е друг въпрос... пердета падат и т.н., нормално е. Но не е нормално, да чакаш да ти го хакнат и после някоя твоя приятелка да пусне тема във форума: "Отново убита майка...", където всички ще изкажат съболезнованията си.

# 156
  • Мнения: 4 916
... Но не е нормално, да чакаш да ти го хакнат и после някоя твоя приятелка да пусне тема във форума: "Отново убита майка...", където всички ще изкажат съболезнованията си.




 Peace Абсолютно подкрепям.

# 157
  • Мнения: 645
Браво мацка. Искрено ти се възхищавам. И аз съм се била но за съжаление не ми се отдава много. Прекалено много пъти са ме нападали. Наистина евала Peace

# 158
  • Мнения: 4 519
Абе какво искате - да седи мирна и кротка, докато оня й вади нож ли? Не че етрябвало да го пребие до смърт, разбира се, но и аз страшно мразя агресори, повлияни от алкохол! Само дето аз нямам черен колан по каквото и да било. Имам един, ама той е лачен... Mr. Green
Пипинка, следващият път правете психотест на кандидатите за домоуправители, ми той така може да скочи и на дете, щото го е изнервирало нещо... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт