отивам да си махам бенките

  • 1 930
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
аз говоря за Томов, много се притеснявам и май по- добре да си се направи изследване, и ако някой знае и изследването какво представлява ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 759
аз говоря за Томов, много се притеснявам и май по- добре да си се направи изследване, и ако някой знае и изследването какво представлява ooooh!
                 Ако под изследване имаш предвид биопсия - това е взимане на пробичка за изследване от мястото. Незнам дали правят за всяко нещо и място обаче... Мен ми махнаха много бенки с течен азот, вкл. една на лицето и нямам белези. Не са ми правили никакви изследвания, просто кожната лекарка се занимаваше и с естетични неща и ми показа кои бенки не трябва да се пипат и кои са опасни. Червените не са, освен ако има изключения.

# 17
  • София
  • Мнения: 26
И аз имам много бенки,кожата ми е бяла, невиждала слънце, а се появяват още и още. Решила съм да ходя при д-р Ботев(София), в клиника "Персенк". В стара тема четох преди време хубави неща за него. Иначе преди 2 години имах бенка на гърба,която се беше разранила от триене с дрехите.Личната лекарка ми даде направление и ми я изгориха пак там,в поликлиниката.Не се интересувах много тогава какво ми правят на бенката и май не използваха най-съвременна техника,но не остана и бяло петно даже.
Tedy,разкажи после, че и аз съм се навила да ги премахвам една по една.

# 18
  • Мнения: 9 095
ха ето ме най- накрая, само да ви кажа че ако е имало някоя от вас вчера покрай центъра определено ме е чула, имах една на корема голяма и напоследък ме болеше, една на кръста на гърба само че и тя доста голяма и една на врата малка, та пръсна ме дофтора с упойка и като почна такава болка беше, казах му да спре, почна с най- проблемната и тя болеше най- много, вероятно упойката не е смразила, скоро си вадих зъб и на 40те ми килограма ми удариха 2 упойки, това страха е голяма работа, пищях, виках махна едната, после мъжа ми се заинати и каза че и другата ще махнем, нея я изтърпях, ама третата вече трябваше да припадна от болка и си тръгнахме след лека разправия в кабинета Rolling Eyes, че незнам да ви кажа защо при мен така болеше, ама след това още болеше и сега от време на време ме боли особено първата, каквото бях прочела че не боли и това онова, нищо подобно нямаше при мен Cry, направо щях да почна и аз да работа с лазера по едно време Mr. Green, мъжа ми даже документира на телефона Sick, ами това е, боли си и по време на и след това, много при това, сега трябва да се мажа с мехлеми и калиев перманганат, след 20-30 дни на контролен преглед, удоволствието е 50лв за двете, ако имате още въпроси питайте Tired

# 19
  • Мнения: 4 916
... незнам да ви кажа защо при мен така болеше...

Била си изнервена и притеснена, затова те е боляло толкова.

# 20
  • Мнения: 9 095
ами може и от страх да е ама проблема е че след това още боли Tired

# 21
  • Мнения: 374
аз имам от тез 4ервените-как и колко  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 095
като е от червените предполагам няма да боли, те доколкото знам не са изпъкнали, ама моите и изпъкнали бяха...

# 23
  • Мнения: 374
ами като пари...как се плаща на то4ица или на процедура.....или ? и каде се намира тоя кабинет кудето си била   bouquet

# 24
  • Мнения: 9 095
ами на центъра, ама как да ти обясня точно, Опълченска 23, д-р Томов е, на мен по телефона ми каза че е 60лв за 3 бенки, ама накрая взе 50 за 2, може би защото напръска и трите ама аз не издържах, иначе няма значение според мен големината, все си е работа, само при едните боли по- малко ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 229
Аз имам 2 изпъкнали - една по-голяма и една по-малка, винаги съм искала да ги махна, но ме е страх май...После ако взема да си навлека допълнителни проблеми, ще се изям от яд. ooooh!
Но тази по-малката по ми се иска да махна, другата е на такова място, че не ми пука особено.
А сега като чета какво ти се е случило, tedy_e, още по ме досташава, дано поне болката си е заслужавала и не останат белези или нещо такова!  bouquet

# 26
  • Мнения: 9 095
отивай, щото като пораснат още по- зле, а и са си бомба със закъснител каквото и да си говорим, а на мен само май ми се е случило така да боли, доктора беше изумен, мъжа ми ми държеше краката..., иначе сега страх не страх ще махна май още няколко така като гледам, после се правят само компреси и след 20-30 дни на контролен преглед, безкръвно в и не вярвам да си навлечеш проблеми, само не трябва да сапунисваш и това май Thinking

Общи условия

Активация на акаунт