Сливен 7 - от Великден до Гергьовден

  • 15 521
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 000
Ако вали на 1 май да се разберем за сладкарницата в Дружба. Какво ще кажете?
messy, и аз раждах планово секцио, в "Ева" при д-р Дичева миналата година  Simple Smile Само хубави спомени имам от тогава. Пожелавам и на теб същото.

# 271
  • Мнения: 7 430
...за тези, които пожелаха да ме видят подстригана  - малко я поофъках и това е Wink



Дайте предложение Sunglasses

# 272
  • Мнения: 2 000
Ох, знаете ли нещо против проклетия, че малката като я хванат дяволчетата тръшка, чупи, хапе ..... с две думи-японско петле  smile3512

Знам. Търпение.
За съжаление на мен ми липсва това качество  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 063
Дидка аз не виждам снимка newsm78

vanyia и аз се почувствах така първия път, когато писах в тази тема, никой и едно здрасти не каза и аз реших, че нови не искат и повече не влязох, до сега...... Hug

Малински направо си за завиждане с тази Жеравна smile3503, весело изкарване и да оздравеете Peace  За проклетията при нас помага умората, почивните дни  сме само навън/почти де/, без да спи на обяд и е като ангелче после, няма сили да яде дори Laughing
С търпението аз съм в конфликт Mr. Green

Нели, постепенно захранваш нали?

За срещата вие се разберете, нямам представа много от заведенията в Сливен, а после ще се обадя на някой да питам Peace

# 274
  • Мнения: 7 430
Иве, как ще ме видиш като не съм сложила снимка Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Воаля bowuu

# 275
  • Мнения: 43

Нели, постепенно захранваш нали?

За срещата вие се разберете, нямам представа много от заведенията в Сливен, а после ще се обадя на някой да питам Peace

Постепенно да но честно да се кажа нямам търпение да започне да яде защото въобще не иска са суче.

Дружба не  е ли малко далече?

ДИдка БГ БанДИТКа много сте сладки особено бандита как се засмял
 smile3503 smile3503

# 276
  • Мнения: 1 063
Иве, как ще ме видиш като не съм сложила снимка Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пу-пу да не ти е уроки, и на Мишето разбира се Hug

Нели по-добре постепенно, отколкото после да се тормозите с алергии Peace

Много ми е интересно като кажете-центъра ми е далеч или някой квартал ми е далеч, не знам като дойдете в София как ще ви се струват разстоянията Mr. Green

# 277
  • Мнения: 237
Ама много пишете, не мога да ви изчета! Аз нали тия дни съм малко заета - като за първи път ми трябват повече подготовки WinkА вие така сте се раздвижили...Браво Hug
Добре дошли на всички нови мами  welcomeРадвам се , че се увеличаваме и дано скоро успея да ви видя в Сливен- и старите и новите.Че много ми липсват разходчиците по главната и в градската Cry
Дидка, страхотна ти е проческата, много свежо ти стои, а малкото мишленце изглежда толкова лъчезарно  Nature Sun With Face
Malinski, поздрави на Жеравна, това лято се влюбихме в нея- и аз и мъжо.

# 278
  • Мнения: 54
Дидка предлагам да напревиш нова тема че утре вече ще сме на 15 стр. и няма да има къде да пишеме.
За срещата аз съм съгласна:
Ако някой има други предложения да пише или остава така
НА 1 МАЙ ОТ 10:30 НА МЪНДИЛЕНД АКО Е     Nature Sunny
ИЛИ НА СЛАДКАРНИЦА КАРИБУ - ДРУЖБА АКО Е  umbrella

# 279
  • Мнения: 271
Привет и от мен!
Добре дошла на Белл!
Аз отдавна не съм писала, когато успея да си открадна малко време поне ви чета, но сега като е хубаво времето сме навън през по-голямата част от деня. Тук определено е станало много интересно и активността е нарастнала.
Аз също се надявам да успея да се включа за срещата на 01.05.

Честито на кумата и булката, с удоволствие разгледах снимките. Личи си, че сте си изкарали повече от весело!

На всички спокойна вечер, а на Меги и семейството й - лек път!

# 280
  • Мнения: 200
Дидка, много си красива, незнам как си била преди, но така определено ти отива много.
Дано да не вали във понеделник. newsm17
Нели, по - добре се захранвайте постепенно, че да нямате стомашни проблеми. За всичко си има време - ще дойде и това в което ще ядат всичко.

# 281
  • Мнения: 119
 smile3524

Лека нощ на всички!

# 282

Общи условия

Активация на акаунт