Великденски яйца и козунаци - 2 част

  • 10 867
  • 176
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 816
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!
 easter
Много здраве,мир и любов на всички вас и вашите семейства!

# 151
  • Мнения: 243
Благодаря на всички! Най-вече на Зори и Джемма за полезните съвети. Съжалявам, че нямам фото, защото козунаците ми станаха страхотни!   bouquet

# 152
  • Мнения: 1 116
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!

   

# 153
  • Мнения: 7 091
Христос Воскресе и от мен!!!
Ето ги моите козунаци и яйца ( дребния много се забавлява да боядисва ) Laughing
http://good-times.webshots.com/album/558527583KPdaGP

# 154
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Христос Воскресе!

# 155
  • Мнения: 6 958
Христос Воскресе и от мен   bouquet

Tannita това ти ли си го правила  newsm78 Страшна прелест ееее  Grinning

# 156
  • Мнения: 13 167
Дано ми остане време по-късно да кача снимките на тазгодишните ни козунаци. На мен ми се струва, че не са достатъчно сладки, но пък другите не казаха такова нещо. На вид го докарват, де. Само не мога да разбера защо конците не станаха толкова изразени като друга година. А ако знаете колко бой изяде това тесто...

# 157
  • Мнения: 1 810
Преди малко правих панетоне по рецептата, която даде Джемма от руския сайт.
Моят на нищо не прилича за разлика от този на Джемма. Яд ме е, та дрънка.

# 158
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ЧЕСТИТО ВЪСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО и от мен!   easter

Страхотни прелести сте стпретнали  Peace  Hug аз имам забележки към моите козунаци и ще си ги запиша за догодина  Crazy но иначе станаха много вкусни, дори и конци не липсваха  Mr. Green ето още малко снимки в едър план: (пускам всички снимки, преди печене и след, защото нещо снимка.бг не бачка и ги сложих в друг албум) плетки преди втасване, втасали плетки, преди мятане във фурната, има шанс да стане нещо, готов козунак без пълнеж, готов козунак с шипков мармалад, "конци" руло, "конци" козунак, двете половинки и яя-та  Blush

# 159
  • Мнения: 3 927
Честито Възкресение Христово!

Аз да си призная без бой Mr. Green, че след разчупване на козунака вчера не намерих конци  Joy Joy.....а на сурово и оплетено тестото даваше надежди за такива......нищо, следващият път  Simple Smile А миналата година на първото ми месене и то без машина успях да ги докарам........

# 160
  • Мнения: 750
И тук да ви кажа:

Христос Возкресе на всички! Любов в сърцата и да са ви здрави яйцата (целогодишно)!  Mr. Green

Да се отчета и аз най-накрая с окончателна украса и яйца. Козунаците така и не се натъкмих да ги снимам, докато имаха "търговски" вид. Пък и много бързо останахме без тях ...  Mr. Green

Нещо като великденско дръвче/букетче

с яйчица под него

червеното яйце

другите яйчица отблизо

# 161
  • София
  • Мнения: 2 162
Христос Возкресе! Невероятни неща сте сътворили. Аз с козунака не можах да се справя, но съм решила минал- не минал Великден ще продължавам да опитвам, докато стане. Надявам се да успея да кача по- късно снимки на яйцата. Hug

# 162
  • Русе
  • Мнения: 410
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Ето я и нашата Великденска трапеза


другите снимки тук

http://snimka.bg/album.php?album_id=119279

# 163
  • Мнения: 1 810
Разкошна ти е трапезата, мама 1+2  Hug

А какво е предястието - много добре изглежда, както и там посредтата се вижда нещо като чичко Паричко - със стърчаща коса. Прияде ми се  Laughing

# 164
  • Мнения: 11 747
mama 1+2,страхотна маса си приготвила! CrazyАма доста усилия си положила! Peace

Общи условия

Активация на акаунт