VIP Brother 2 - 6

  • 35 626
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 3 688
В новините на сайта на ББ в разговор с Азис  Здравко споделя , че мисли да се кандатира за кмет на Примирско...Горкото момче Joy Joy Joy
като нищо ще се кандидатира и като нищо ще стане кмет:)


жалко за града Praynigегати мухльото ще има за кмет,,с жена--простачка
извинявам се за епитетите,,ама.....
а кой знае дали сегашния кмет не е същия:)

# 1 306
  • Мнения: 1 494
Чета и недоумявам, откъде толкоз фенки на тази жена. Изведнъж някакво нашествие. Къде бяхте досега, бре?
А тя днес е толкова бяла и добра, от вируса ли или от номинацията?!
От номинацията сигурно и е отслабнала имунната система... Thinking Нали трябваше да преосмисли стратегията. Ама сега гледам набира скорост... Twisted Evil

# 1 307
вън венетааааааааааааа

# 1 308
  • Мнения: 2 829
.



не е цвете,,това е сигурно,,обаче нали сте чели за младите с деца какви облаги има???а лятото само като видях детската градина,направо нямам думи---сума ти дървета градинка,,играчки дограми   и навес с пейки под него --да не им пече на дечицата
[/quote]
а кой знае дали сегашния кмет не е същияSimple Smile
[/quote]

# 1 309
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 212
Цитат
Венета Райкова вече успя да настрои почти всички в Къщата срещу себе си с доста нападателни въпроси и ваденето на компромати от личния живот на своите съквартиранти.

Венета, която вече е по-известна в публичното пространство като Злобета и Кучката на годината (тези прозвища й бяха дадени от фенове на Биг Брадър в мрежата), набра огромна отрицателна слава.
от тук

# 1 310
  • Мнения: 170
Чета и недоумявам, откъде толкоз фенки на тази жена. Изведнъж някакво нашествие. Къде бяхте досега, бре?
А тя днес е толкова бяла и добра, от вируса ли или от номинацията?!
От номинацията сигурно и е отслабнала имунната система... Thinking Нали трябваше да преосмисли стратегията. Ама сега гледам набира скорост... Twisted Evil

Едва ли е от имунната система , по-скоро злобата в кръвчицата и я смразавя.Що не в вземе да си ходи сама , вместо да се излага.

# 1 311
  • София
  • Мнения: 2 070
Чета и недоумявам, откъде толкоз фенки на тази жена. Изведнъж някакво нашествие. Къде бяхте досега, бре?
А тя днес е толкова бяла и добра, от вируса ли или от номинацията?!
О! Аз от самото начало съм заявила, че я харесвам. Не съм и върл фен, то аз и на никой не съм фен от съквартирантите в къщата.

# 1 312
  • София
  • Мнения: 2 840
Изумително е, че точно противничките на Венета имат един такъв стил, доста присъщ на самата нея.
Що да се правим на хрисими, бе, тук е клюкарник, а някои просто ще хвръкнат от доброта.
НАй-смешното е, че вместо да 'фърчат, те викат "лоша е тази, ужасна, омерзителна, зла, с тънки устни...тюх-тюх...."
ХАйде, де, като сте толкоз добри и я възневидяхте защото е нечистодушевна, вземете дайте пример - кажете колко е добра, ма е заблудена, примерно, дайте воля на обхваналата ви всемирна обич, която тя обругава...

А после - Венета била ужасна newsm78

# 1 313
  • Мнения: 2 829
аз не съм и фен,,много отдавна---защото интервютата и са злобни и посредствени,,само ако сте гледали интервюто  с наталия симеонова и това с мира добрева---
а да не говориме бойко как я сряза Joy


а по повод това че е грозна,,ами как няма,,когато и го няма гримьора

# 1 314
  • София
  • Мнения: 2 968
Като ни поканят за ВИП БГ МАМА ще ни види цяла България резила Simple Smile Simple Smile : )

# 1 315
  • Мнения: 170
Изумително е, че точно противничките на Венета имат един такъв стил, доста присъщ на самата нея.
Що да се правим на хрисими, бе, тук е клюкарник, а някои просто ще хвръкнат от доброта.
НАй-смешното е, че вместо да 'фърчат, те викат "лоша е тази, ужасна, омерзителна, зла, с тънки устни...тюх-тюх...."
ХАйде, де, като сте толкоз добри и я възневидяхте защото е нечистодушевна, вземете дайте пример - кажете колко е добра, ма е заблудена, примерно, дайте воля на обхваналата ви всемирна обич, която тя обругава...

А после - Венета била ужасна newsm78


Ти да не си PR на Венета?Голяма защита голямо чудо.

# 1 316
  • Мнения: 2 829
дай боже,,,ама и хонорар да ни дадат Joy Joy Joy Joy

# 1 317
  • Мнения: 4 202
Чета и недоумявам, откъде толкоз фенки на тази жена. Изведнъж някакво нашествие. Къде бяхте досега, бре?
А тя днес е толкова бяла и добра, от вируса ли или от номинацията?!
О! Аз от самото начало съм заявила, че я харесвам. Не съм и върл фен, то аз и на никой не съм фен от съквартирантите в къщата.


Аз също, но не съм си го написала на челото (в случая на аватара), въпреки, че като стане дума винаги го казвам.

# 1 318
  • Мнения: 170
аз не съм и фен,,много отдавна---защото интервютата и са злобни и посредствени,,само ако сте гледали интервюто  с наталия симеонова и това с мира добрева---
а да не говориме бойко как я сряза Joy


а по повод това че е грозна,,ами как няма,,когато и го няма гримьора

Не просто гримьорът и я е намразил , и дал съвети как да се подържа и гримира в къщата.

# 1 319
  • Мнения: 4 202
Василка ли иска да си излиза?

Общи условия

Активация на акаунт