VIP Brother 2 - 6

  • 35 605
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 294
Абе какво и е откровенното  newsm78
Тя първо като се ядоса на Катето, че с Азю я коментираха как задава въпроси и започна на бълва сруще Кетето - само да не си ууутворя устата на кого е любовница.
После като и каза Деси, че не е права за Петя (още повече Деси каза принципно към всички да не говорят такива неща и нека в къщата да има мир) пак започна да съска - ако ме ядоса ще си ууууутворя устата коя съпруга реве от нея.

Тя много принципна бе, всички са любовници на еди кой си, а пък вижте ме - мен мама ме е възпитала, да не правя кариера като си дигам крака, но да пипам пениса на Азис в ефир и същевремнно да претендирам че съм съвършенната съпруга. Мен мама ме е въпитала да злобея и съскам като пеплянка може би.

Ей това са постъпки на мнооооооого слаб човек, който не може да се защити адекватно.
Така напада този който се чувства слаб.

# 46
  • Мнения: 6 417
Многострадалната Геновева Венета много тънко се опитва да манипулира като уж небрежно подхвърля това-онова за съквартирантите - Катето Евро имала любовници, Десислава разбила семейство, Азо и Китаеца излъгали хората за връзката си, Роситу-алкохоличка...Жалко, че от толкова четене на жълта преса не вдяна, че лошата реклама е най-добрата реклама.   Mr. Green Искам я на финал с Азис.  Rolling Eyes

# 47
  • Варна
  • Мнения: 917
Като чета всички се дразним на Венета, но от това рейтинга и няма да падне и тя пак ще се чувства победител! И аз не мога да разбера защо толкова ги е "страх" другите от нея...то верно че медиите са четвъртата власт, ама тая кокошка нищо не може да им направи- защо не я поставят на мястото й.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 828
Росито русо  hahaha
Азис й сложи неговата перука, харесва ми, много е екзотична с тия очи  Flutter

# 49
  • Мнения: 7 186
Росица дефилира с русата перука на Азис. Много и ходи блондинка Simple Smile

# 50
  • Мнения: 6 417
Венета е забранила на Тишо да се вижда с Мел  Joy

# 51
  • Мнения: 7 186
Венета е забранила на Тишо да се вижда с Мел  Joy

Сериозно Shocked

# 52
  • Мнения: 6 417
Мел ходила да си вземе храна за вкъщи от ресторанта на Тишо. Той казал на Венета и после Тишо звъннал на Мел да й каже за ултиматума.  Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 4 294
Мел ходила да си вземе храна за вкъщи от ресторанта на Тишо. Той казал на Венета и после Тишо звъннал на Мел да й каже за ултиматума.  Joy

Тая е много зле щом от една лесби ревнува и мисли, че мъжа й ша хукне да го прави с Мел.  hahaha
Това означа, че не вярва в собствените си възможности, което доказва и слабостта й при защита, затова напада винаги като змия  Joy

# 54
  • Мнения: 6 417
Тя пък Мел преритала за нейния Тишо  ooooh!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
И аз съм за Сравко да си ходи. Не е никакъв вип. Но като си спомня първия ББ - той беше най-много номиниран и накрая спечели  Sick

# 56
  • София
  • Мнения: 6 803
 Laughing
Венета е много куха лека, дрънчи отвсякъде. Толкова комплексиран човек... #Crazy
А Христинчето ме кефеше в началото, сега адски ме дразни. Абе тази жена мрънка повече от мене, такъв случай до сега не съм виждала. Joy Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 4 294
Тя пък Мел преритала за нейния Тишо  ooooh!

Така е Шушон - тоз червендалест левент  hahaha
Ама много се отворил нещо. Ако не ме лъже паметта в първия ВВ не му се чу думата  smile3505
А сега припява на Винетка   blahblah

# 58
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Ей, много сте изписали, докато сколасам и аз да седна пред компа!
Чакайте да ви питам, другарки и другари - защо смятате, че Мравко ще оцелее пак? Щото в неговия ББ беше така ли? Ми анкетата тука друго показва -
Азис     - 3 (3.7%)
ДесиСлава    - 4 (4.9%)
Роси    - 24 (29.6%)
Здравко    - 50 (61.7%)

То вярно, че малко от пишещите тука гласуват, ама... момчето си е шампион на пътеката към къщи!

Аз нямам нищо против него персонално, ама от предложените смятам, че на него най-малко му е мястото тук, пък и не виждам какво още може да предложи на драгия зрител. Затуй гласувах за него, а и защото безспорния ми фаворит за шут отзад е Минетка, а тя още не е излязла на номинации.

Терзае ме една мисла - като си е пробила път нагоре, прескачайки от легло в легло, що така се дърпа да прави "ми" на мъж си? Струваше ми се искрена в оная сцена - не може да е толкоз задръстена, ако ги е оръшкала всичките си телевизионни шефове и спонсори... Или може, а?  newsm78
   

# 59
  • Мнения: 1 002
венета ме дразни как говори за Мел ...сто пъти я нарече лесбийка , а тя 
си има гадже - момче ...

Общи условия

Активация на акаунт