Cardioballet

  • 1 263
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
уффф мн далече.. аз живея в Хиподрума, иначе звучи много заинтригуващо
ако някой се хване сериозно да сподели, може пък да се прежаля... ама много ми е далече де
не ми е за друго, но губя мотивация Embarassed

# 16
  • Мнения: 266
Звучи доста интересно  Simple Smile
Може ли малко повече информация за cardioballet като натоварване, интензивност, кои групи мускули тренираме, на каква музика, колко са големи групите.
Какви са условията в Триада- баня, съблекалня?
Винаги ли се провеждат заниманията по графика, трябва ли предварително да се обаждаме, кого и къде да търсим?

 И другото, което искам да попитам- за другите дни от седмицата- от 7 или 7.30 има ли някакви занимания и групи?

# 17
  • Мнения: 4 916
е хубаво де, какво като се рекламира моми4ето,

Ми правилата са такива.

# 18
  • Мнения: 1 339
Мен много ме заинтригува този кардио балет.
Този спа център има ли сайт някъде да разгледам по-подробно за какво става въпрос  Thinking
И къде точно се намира ? Вътре в хотела ли ?  newsm78

# 19
Звучи доста интересно  Simple Smile
Може ли малко повече информация за cardioballet като натоварване, интензивност, кои групи мускули тренираме, на каква музика, колко са големи групите.
Какви са условията в Триада- баня, съблекалня?
Винаги ли се провеждат заниманията по графика, трябва ли предварително да се обаждаме, кого и къде да търсим?

 И другото, което искам да попитам- за другите дни от седмицата- от 7 или 7.30 има ли някакви занимания и групи?

Da ima banq i sablekalnq.Zanimaniqta se provejdat po grafik,no ima vazmojnost i za individualni trenirovki-15lv.Za sega samo v ponedelnik ima ot 1 tai kato ima malak interes kam tozi 4as.Natovarvat se po4ti vsi4ki muskoli na racete i krakata.......v zavisimost ot trenirovkata!Muzikata e specialno prigodena za cardiobalet-zabarzan ritam i sa6to taka e razli4na.Trqbva predvaritelno da se obajdate samo ako jelaete individualni zanimaniq.Za trenirovkite po grafika ne e neobxodimo!Ako imate interes parvata sutre6na trenirovka e bezplatna!
Мен много ме заинтригува този кардио балет.
Този спа център има ли сайт някъде да разгледам по-подробно за какво става въпрос  Thinking
И къде точно се намира ? Вътре в хотела ли ?  newsm78
http://anamiteva.com/cure_bul.html
Da vatre v xotela se namira

Общи условия

Активация на акаунт