Ползвали ли сте цветоулавящи кърпички?

  • 9 700
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
да и съм доволна,но рядко ги намирам вече  Rolling Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Добре де, и аз да питам  Simple Smile
Ами защо не перете на 30 градуса примерно  newsm78

Щото някои дрехи и на 30 градуса пускат.
Ползвам отскоро  на др. Бекман, много съм доволна. Купувам ги от Пикадили.

# 17
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Благодаря за инфото. За пръв път чувам за такива кърпички. Задължително ще ги изпробвам, защото и при пране на 30 градуса имам сасипани дрехи.

# 18
  • Мнения: 213
Миналия ден си взех от Метро-Пловдив (дори и в посления каталог ги има). По едно време бяха изчезнали, но сега има.

# 19
  • Мнения: 295
Ползвам винаги. Вземам ги от МЕТРО.

# 20
  • Мнения: 103
Здравейте майчета!Чак сега се включвам и виждам ,че сте ми разгледали темата.Имам само на работа компютър.Кърпичките,които ползвах са на Dr.Beckmann.20бр-8.50лв.Купих ги от Люлин1 от едно страхотно магазинче за препарати-супер заредено .На тази немска фирма какви неща се предлагат направо се шашнах.Например прах за възстановяване цвета на тонирани дрехи,отделни препарати за над 10 вида петна от различен произход и т.н.

# 21
  • Мнения: 1 167
Ползвам ги и определно има ефект от тях, последно купих вчера от тези на Dr.Beckmann.20бр-за 5.80 лв на промоция от Метро+ бонус някакъв друг препарат на Dr.Beckmann за петна, а инъче ги купувам от Пикадили на 6.80 лв

# 22
  • Мнения: 4 916
А в нашето "Фантастико" ги няма.

# 23
  • Мнения: 6 958
Благодаря за инфото. За пръв път чувам за такива кърпички. Задължително ще ги изпробвам, защото и при пране на 30 градуса имам сасипани дрехи.



Благодаря и аз... Ще си взема в най-скоро време... А само тези на Грей ли се продават или има и други?  newsm78

Ползвам винаги. Вземам ги от МЕТРО.

Грей ли ги има в МЕТРО или други?  Praynig

# 24
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Вчера изпробвах кърпичките на Dr.Beckmann. Наистина действат.   newsm44 smile3501

# 25
  • Мнения: 6 958
Вчера изпробвах кърпичките на Dr.Beckmann. Наистина действат.   newsm44 smile3501

А тези има ли ги в МЕТРО?!?

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Благодаря и аз... Ще си взема в най-скоро време... А само тези на Грей ли се продават или има и други?  newsm78

Ползвам винаги. Вземам ги от МЕТРО.

Грей ли ги има в МЕТРО или други?  Praynig
Грей нямаше в Метро (П-в) последно - бяха спрели вноса и месеци наред нямаше. Купих на д-р Бекман, 20 бр. за 6-7 лв.

# 27
  • Мнения: 6 958
Благодаря и аз... Ще си взема в най-скоро време... А само тези на Грей ли се продават или има и други?  newsm78

Ползвам винаги. Вземам ги от МЕТРО.

Грей ли ги има в МЕТРО или други?  Praynig
Грей нямаше в Метро (П-в) последно - бяха спрели вноса и месеци наред нямаше. Купих на д-р Бекман, 20 бр. за 6-7 лв.

Благодаря за отговора ти, ще погледна там за тях   Hug

# 28
  • Мнения: 1 327
а има ли такива за сушилня?  Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 2 374
Е аз 2 пъти търсих в софийското Метро такива цветоулаваящи кърпички и нямаше.
Питах и двато пъти ми казаха, че вече не зареждали с такива.
Хм  newsm78
В Била, Кауфланд или Хит виждали ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт