ОКТОМВРИ месец е далече, коремчетата нарастват вече.

  • 13 274
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 66
Дано не ни се разсърдят другите мами че разговорът ни стана малко личен oops
 Ние с мъжа ми сме от Русе( сватбата е след 2 месеца) ,но в момента живеем в София.
Аз съм на 22 и за нас бебо ще е първи.
Ако искаш може да си пишем тази неща на лични че ми е съвестно пред другите момичета. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 270
Добра, Last name добре дошли при нас! Лека бременност и на сладки здрави бебчета да се радвате през октомври!
Last name съжалявам за загубата ти и дано в малкия човек да намериш утеха и сили да го преодолееш по-лесно!  Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 1 524
last name съжалявам за огромната ти загуба и ти се възхищавам на силата която имаш. Записах те на 12, но ако кажеш друг термин, веднага те местя.
dobra добре дошла и ти пожелавам безпроблемни месеци до раждането, та и след това.
rori не е хубаво да пиеш каквито и да е лекарства, най-добре питай доктора. Аз мисля, че в краен случай може да се вземе парацетамол, но не съм много убедена, така че просто се обади на доки.
Ако ти е паднало кръвното може също да те цепи тиквата, пробай с малко нес кафе и кола.
viarkata и моя доктор се базика с мен често, но поне обяснява, естественно ще го преборите, а за изследванията и аз на своя глава доста си правя. Сега последно си пуснах и за токсиплазмоза, та ще видим.
До момента имам следните изследвания:
Пълна кръвна картина, безплатно,
Кръвна група, 12 лв.
Урина, безплатно,
Австралийски антиген - хепатит, 12 лева,
Спин, безплатно,
Васерман, безплатно,
Токсиплазмоза. 24 лв,

silverarrow честито, брей послушни бебешорчета, пускай снимки, да му се кефим и ние на мъжлето  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 948
А може ли и мене в списъка Mr. Green за 11-ти...  bouquet

Last name, не знам какво да кажа; желая ти много сила и късмет и здраве, и да имаш най-прекрасния малък подарък...здраво хубаво момиченце или момченце. Много късмет и всичко най-хубаво.

# 79
  • Мнения: 502
last name съжалявам за огромната ти загуба и ти се възхищавам на силата която имаш. Записах те на 12, но ако кажеш друг термин, веднага те местя.
dobra добре дошла и ти пожелавам безпроблемни месеци до раждането, та и след това.
rori не е хубаво да пиеш каквито и да е лекарства, най-добре питай доктора. Аз мисля, че в краен случай може да се вземе парацетамол, но не съм много убедена, така че просто се обади на доки.
Ако ти е паднало кръвното може също да те цепи тиквата, пробай с малко нес кафе и кола.
viarkata и моя доктор се базика с мен често, но поне обяснява, естественно ще го преборите, а за изследванията и аз на своя глава доста си правя. Сега последно си пуснах и за токсиплазмоза, та ще видим.
До момента имам следните изследвания:
Пълна кръвна картина, безплатно,
Кръвна група, 12 лв.
Урина, безплатно,
Австралийски антиген - хепатит, 12 лева,
Спин, безплатно,
Васерман, безплатно,
Токсиплазмоза. 24 лв,

silverarrow честито, брей послушни бебешорчета, пускай снимки, да му се кефим и ние на мъжлето  Mr. Green
На мен кръвна група и токсоплазмоза ми ги пуснаха безплатно, както и цитонамазка.Но за Австралийски антиген - хепатит мисля че не са ми пускали.

# 80
  • Мнения: 565
Здравейте и от мен! Добре дошли на новите ни мами  newsm51 и дано имат безпроблемна бременност и най сладките бебчовци!  smile3504
Last name това което ти се е случило е ужасно, и се радвам че имаш куража да продължиш напред с двете дечица и че не си се оставила на отчаянието.  Hug Hug Hug Желая ти от тук нататък само здраве и хубави мигове!!!
Момичета довечера съм за сефте от два месеца на преглед при доктора, който ще ми следи бременността  а може би и раждането ще ми води живот и здраве октомври месец. Нямам търпение вече. Седя си тука сама в офиса и нищо не ми се прави само за бебо си мисля. Добре че и шефа го няма и в последно време не се задържа много в офиса, че и аз да помързелувам. И една сънливост ме е подгонила. Отърване няма. Вечер заспивам в 9.00 часа с кокошките  Joy Един филм не мога като хората да изгледам. Че и мъжо ми май заразих с тая сънливост. Снощи заспа преди мен.  Joy И дебелей с мен.
Опааааа айде спокойствието ми свърши. Отивам да свърша това онова иначе ще ви наглеждам  newsm03  Hug

# 81
Hi, na vsi4ki Simple Smile И моят мъж дебелее заедно с мен, ама аз съм виновна. Ям шоколад - почерпя го и накрая той го дояжда, сутрин и вечер по един сладолед + сандвичи, каквито се сетя - така беше в продължение на 2 м. - сега нещо не ми се яде толкова и се надявам да се спра малко, че доста хора ще изгорят покрай мен Simple Smile
Добре дошли на новите мами  и всичко най - хубаво bouquet

# 82
  • Мнения: 10
При мен пък - аз дебелея,а моят мъж е на диета Grinning
Макар че съм само +2кг  newsm10

# 83
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте и от мен  Simple Smile

Много сте изписали около празниците, за съжаление има и не толкова хубави новини ...  Sad

Честити Великденски празници на всички, с доста закъснение   bouquet

Аз благополучно се прибрах от Китай, пропуснахме Великден, но пък обиколихме Пекин. Пътуването беше наред, освен нормалната умора заради пътуването и часовата разлика, други проблеми нямам. Ще подбера и кача снимки в нета, само малко време да намеря  Wink

От вчера съм на работа, а другата седмица съм на лекар за ехография за БХС и после кръв в Майчин Дом.
Ще издържа дотогава, за да видим бебето Simple Smile
За късмет имам невероятно внимателна и по - важното, компетентна, лекарка, която ми прави всички необходими изследвания (както и първия път). Имам и пълно доверие и дори не си правя труда да проверявам в подрбоности интернет... Simple Smile

Иначе се чувствам добре, вече не ми се повръща въобще. Личи ми коремчето, и то немалко, може би понеже нося предимно опънати дрехи. На кила не съм мръднала още, дори преди седмица бях -2. Ама то нормално, при гадостите, които ядат в Китай ... Не се притеснявам, понеже имам мегдан Simple Smile А бебето си взима всичко необходимо.
Двамамта ми мъже са много внимателни, помагат ми с всичко у дома, правят ми подаръци ... много мило  Simple Smile Само дето Мартин вече е променил желанието си за пола на бебето и иска братче; а пък таткото ми нарича корема по име (женско, естествено  Simple Smile)... дано се разберат накрая Simple Smile




# 84
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
katalina аз пък си мислех, че само при мене е така. От както съм бременна (даже и преди да разбера) заспивам в 9 - 9.30ч  smile3521 Мислех си, че вече трябва да отмине както й гаденето, но напоследък си е все така. Най- неприятното ми е, че се будя около 5 сутринта и след час, час и половина отново успявам да заспя и оп- на телефона му се включва алармата за ставане  #Shocked

# 85
  • Мнения: 948
Да ви кажа, по-добре да дебелеят с вас  Mr. Green Първият път, аз качих 14 кг, и станах 67-8...Междувременно, мъжът ми се хвана да спортува и гладува като невидял, свали 20 кг, и по едно време сериозно се бях загрижила, че ще тежа повече от него...

Не се получи, ама много ме беше яд, че докато бях такава баба меца (а аз съм малка жена!) той изведнъж стана толкова спортен и елегантен  Mr. Green И продължаваше да ми прави сандвичета и да ми купува сладолед гадината! Много му беше кеф.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 524
 misholina добре дошла   bouquet   bouquet

# 87
  • Мнения: 18
Ето ме пак! Днес беше голяма веселба на прегледа. Нашата шушулка беше толкова шугава, че не си седна на дупето. То беше едно въртене, перене на ръце и крака, дупене, смучене на пръста... Пълна циркова програма ни изнесе човека. Така се смях с него, ама му беше време да се покаже, защото предните пъти все спеше. Бях започнала да се притеснявам, че ще е като мен сънливо, но днес ме отсрами. Напълни ми душичката за време напред. Вече обещавам че ще пусна снимките. Иначе сме към 13 см., а терминът ми се показа 8.10, от което съм много щастлива  newsm68, защото ние с таткото също сме родени на осмо число, но в други месеци. Дано да удържи до тогава бебата. Хубавото е че спрях вече утрогестана. Той си свърши работата, но сега си пия магнезий. Пак хапове.  ooooh! Но поне няма да се налага да стоя будна до 11 и 30 вечерта, че да си пия квото трябва. Сега ще си заспивам когато си искам.
Да се оплача, че и моят мъж е надебелял, но то така става като го оставих сам да се спасява има няма три месеца. Нали ми се гадеше от храна, миризми и му заявих, че за готвене да не ме търси скоро. Ама той вместо да вземе да се втали стана  hahaha шишко.
Dobrawelcome! Безпроблемна и лека бременност ти пожелавам!   bouquet
Last name, лошо стечение на обстоятествата, но ти пожелавам мъника в теб да ти носи радост и любов за двама!  Hug
Rally, добре завърнала се при нас и да ни покажеш скоро снимки. А за тези -2 килограма направо ти завиждам. На повечето тук Великден ни се отрази  smile3535, но дано после овладея нещата, защото лошо.  ooooh!

 

# 88
  • Мнения: 270
Mamma mia браво на вас! Супер че се е показал човека! Кой знае каква тръпка е?! При кого ходиш на ЖК

# 89
  • Мнения: 565
Ох момичета да си кажа и аз. Най - накрая и аз отидох да си видя бебо ама тоо в новия кабинет на доки и то така светеше това слънце  и нищо не видях. Само на снимчицата си го видях. Ама mamma mia не знам защо моя бебок ми го измери само от главата до дупето и е 77 мм. Много странно. Другата седмица ще правя иследванията. И за мое най-голямо очудване не ми взе и 1 лев човека. Да не повярва човек. Айде докладвах вече сега отивам да сервирам вечерята че умирам от глад.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт