НЕ на хапчетата за отслабване!!!

  • 13 278
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 936
Гласувах с  2, 4, 6. Ако случайно отслабна от хапчета(което не ми се вярва) , после цял живот ли да ги пия? Само правилно хранене и спорт водят към отслабване!

# 46
  • Мнения: 8 505
Не съм пила никага и нямам намерение.За да съм честна-нямам нужда от отслабване,но ако някога ми се наложи,бих избрала спорт и нормално хранене.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 606
Пила съм хапчета, но не ми помогнаха, също така съм убедена, че са вредни за организма по един или друг начин... защото магическо хапче няма... Има само спорт + диета + воля + постоянство = отслабване  bowuu
Подкрепям те Миранди!

# 48
  • Мнения: 3 647

Не не помагат за отслабването

Вредни са за организма    


Никога не съм пила хапчета за отлабване    

# 49
  • Мнения: 6 958
Да бобутнем малко или май си пиете хапченцата...  Thinking

# 50
  • Мнения: 8 470
Пробвала съм хром и  фибри.Зарибявка,само си дадох парите.Отгоре на всичко взеха да се чуват гласове,че е вредно и рекламата изчезна.Как си го обяснявате това?
Сега на мода е Кларинол,утре Варинол Mr. Green,вдругиден някакъв друг......нол.Все същите л...а.
Но в момент на отчаяние на човек му се иска да си изреже няколко килограма и това изрязване да стане без ограничения и по възможност от днес за утре.

# 51
  • Мнения: 331
Докато открия своя режим на хранене и сваляне пих хапчета - резултат 0, така че, не на хапчетата - не помагат, само някой друг печели от това.

# 52
  • Мнения: 742
Твърдо против съм Naughty

# 53
  • Мнения: 6 958
Пробвала съм хром и  фибри.Зарибявка,само си дадох парите.Отгоре на всичко взеха да се чуват гласове,че е вредно и рекламата изчезна.Как си го обяснявате това?
Сега на мода е Кларинол,утре Варинол Mr. Green,вдругиден някакъв друг......нол.Все същите л...а.
Но в момент на отчаяние на човек му се иска да си изреже няколко килограма и това изрязване да стане без ограничения и по възможност от днес за утре.


Точно така  Peace

# 54
  • Мнения: 434
Не съм пила хапчета и мисля,че никога няма да пия.Просто съм много страхлива!Като прочета страничните ефекти и се отказвам.
Винаги съм била "едричка" и съм на диети от ученичка. #2gunfireВсе съм" надолу" и "нагоре".
Най-много килограми свалих при смяната на държавата! LaughingХранителния и културен шок ми дойдоха в повече. Joy
Мисля,че само с разумен хранителен режим(плодове,зеленчуци) и спорт се постига резултат.И много воля!
Но при начало на всяка диета ми се ще да открия безвредна билка(чайче) ,която да подтикне метаболизма.  bouquet

# 55
  • Мнения: 312
Само преди няколко дни спрях едни такива хапчета - ефект  +2кг за 1 месец. Това беше първия и последения ми опит да се боря с кг по този начин.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Пила съм хапчета и ми помогнаха да отслабна

# 57
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пила съм хапчета и ми помогнаха да отслабна
Сподели за кави хапчета става на въпрос? Wink

# 58
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Не мисля, че помагат  Thinking
Ако помагаха защо толкова много хора се оплакват от наднормено тегло?

За протокола - пила съм един единствен път - без какъвто и да е положителен резултат, т.е. не свалих нищо. Най-много съм сваляла, когато от провинцията отидох в столицата студентка - станах супер, но и бързо напълнях като посвикнах  ooooh!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Пила съм хапчета, но не ми помогнаха.
Такова хапче няма.
На листовката на всеки отслабващ продукт пише, да се спазва диета и да се спортува, тогава какъв е смисъла от тях, освен че пълним гушите на производителите.

Общи условия

Активация на акаунт