питане за дева

  • 7 889
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 201
за мен пък не е нормално от 15 човека - 3ма /примерно/ да се оплакват от сърбежи, петна и т.н.
Няма да споря с теб, Уриел, а и незнам на мен лично как ще ми понесе прехвалената Дева. Но това все пак не е хидратиращ крем, а продукт за специална грижа, съдържащ доста активни компоненти - растителни видове /дали?/ и е нормално част от тях да не се понасят еднакво добре от всички.

# 91
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Трети ден се мажа с пустата тозова Дева - ми к'во да ви кажа, нито изстудяване, нито затопляне, нито зачервяване или петна newsm78 Все едно нищо не слагам. Сигурно не действа при мен ThinkingДано да бъркам де

# 92
  • Мнения: 959
Трети ден се мажа с пустата тозова Дева - ми к'во да ви кажа, нито изстудяване, нито затопляне, нито зачервяване или петна newsm78 Все едно нищо не слагам. Сигурно не действа при мен ThinkingДано да бъркам де
пробвай да мажеш повече от крема, аз слагам доста и след това около 10 мин го втривам

# 93
  • София
  • Мнения: 10 858

наистина, може би слагаш малко.

# 94
  • Мнения: 1 952
Взех още една опаковка от зеленият-тъпа и упорита Rolling Eyes

# 95
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Трети ден се мажа с пустата тозова Дева - ми к'во да ви кажа, нито изстудяване, нито затопляне, нито зачервяване или петна newsm78 Все едно нищо не слагам. Сигурно не действа при мен ThinkingДано да бъркам де
пробвай да мажеш повече от крема, аз слагам доста и след това около 10 мин го втривам
Снощи и тази сутрин мазах по повече...и почувствах студенина Peace Благодаря ви за съвета, момичета Hug

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
три /аз съм вече на инжекции  Sad/

# 97
  • Мнения: 689
Какво ти стана бе, Янче, че чак на инжекции.

# 98
  • София
  • Мнения: 5 289
Янче на противоалергични или отслабващи инжекции си? newsm78

# 99
  • Мнения: 157
Еееее,НЕ,отказвам се от розовия Дева.Снощи след баня,понеже ми бяха изчезнали червените точки от предишните мазания,се намазах отново и след като отмина 30 минутния студ на две места ми се появиха подутини като ухапване от комар и сърбяха по същия начин.Тази сутрин вече нямах подутини,но на тяхното място имам тъмно червено-лилави петна.... Sick
А така исках да си я ползвам тази Дева smile3518



О не! От Девата ли било?? И на мен ми излязоха такива пъпки, но аз помислих, че нещо ме е ухапало... комар, например. Но сега като се замисля, ми те комарите още май не са се активизирали... Сигурно е от крема... Ех, колко жалко. А така ми харесваше...

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Янче на противоалергични или отслабващи инжекции си? newsm78
урбазон сутрин, алергозан вечер, хапчета Зиртек и мазило - правено. Положенияте ми е много сериозно  Sad Сърбящ алергичен обрив наподобяващ уртикария /или нещо подобно звучеше диагнозата/. Преди това пих Лорано, измазах цяла опаковка Финестил. обаче кофти работа - 70-80 лв за илачи и никакво подобрение към момента. Освен това съм на хранителна диета: варени картофи, ориз и ябълки. Няма начин да не намаля обиколките ама на каква цена  Cry

а иначе и при мен ефект имаше, реакцията се появи някъде към 10-14 -тия ден  Rolling Eyes

отслабвайте разумно, не е задължително да се прояви и при вас алергия, но ако забележите нещо спрете на време  Stop /то аз веднага спрях ама .... (д)ефекта е на лице  ooooh!

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Какво ти стана бе, Янче, че чак на инжекции.
обрив като нахапано от комар. Първо само по бедрата, после се появи по дупето, от няколко дни започна да "пъпли" по корема и отвътрешната страна на ръцете над китките. ужасяващ, сърбящ, парещ, подлудяващ обрив  Sad

# 102
  • Мнения: 689
Ужас, а аз мислех, че при мен е зле. Но пък аз мажех само корема. Кожата ми стана на пъпчици, ситен обрив, който след няколко намазвания с едно кремче изчезна. Излющих се и повече за такъв крем няма и да помисля.

# 103
  • Мнения: 689
И при мен имаше ефект, но след две седмици мазане се появи "дефекта".
Момичета, много внимавайте с този крем!

# 104
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз минах на олиото на Джонсън и Джонсъх и за около седмица се оправих....и от тук нататък Дева влиза в черния ми списък. Сега си взех пак сапуна крема и гела на Рефан...от около седмица ги ползвам и съм много доволна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт