питане за дева

  • 7 873
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 816
Янче на противоалергични или отслабващи инжекции си? newsm78
урбазон сутрин, алергозан вечер, хапчета Зиртек и мазило - правено. Положенияте ми е много сериозно  Sad Сърбящ алергичен обрив наподобяващ уртикария /или нещо подобно звучеше диагнозата/. Преди това пих Лорано, измазах цяла опаковка Финестил. обаче кофти работа - 70-80 лв за илачи и никакво подобрение към момента. Освен това съм на хранителна диета: варени картофи, ориз и ябълки. Няма начин да не намаля обиколките ама на каква цена  Cry

а иначе и при мен ефект имаше, реакцията се появи някъде към 10-14 -тия ден  Rolling Eyes

отслабвайте разумно, не е задължително да се прояви и при вас алергия, но ако забележите нещо спрете на време  Stop /то аз веднага спрях ама .... (д)ефекта е на лице  ooooh!
Абсолютно същия случай бях и аз,само че проблема беше нитратен, от многото зелени салатки,които хапвах. SickВ този период не съм се мазала с някакви кремове, лекарката ми каза,че в този сезон имало много подобни случаи , заради високото съдържание на нитрати в зеленчуците.Аз пих Зодак 10 дни и бях на същата диета като теб.Пожелавам ти бързо оздравяване!  bouquet

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
geleva, благодаря за подкрепата  Hug
аз единствено към нитратите съм получавала алергия, при мен обаче обрива не е такъв, а по-скоро червени петна по кожата, които чак когато разчеша стават пъпка. Не изглежда така сега  Rolling Eyes а тоя "зиртек" от къде ли го измислих  newsm78 всъщност пия Ксизал  ooooh!

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
....и от тук нататък Дева влиза в черния ми списък. ........
абе аз и с един крем за лице с оранжева капачка имах нещо лек проблем преди време ама на ... пуста доверчивост, но вече дева НЕ  Stop

# 108
  • Мнения: 1 952
Сериозно лечение..едва ли Девата е виновника по мое скромно мнение.

# 109
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета много жалко,че се е получило така при вас,Янче особено пък  ти Hug.Явно някоя от съставките е направила белята,не е лошо да си ги запишеш някъде и да се пооглеждаш в другите кремове.Например да сравниш между някой стар,който си позвала с Девата и да видиш коя съставка/и не я е имало в стария,пък белким се разбере от коя си алергична.Аз ползвам втора опаковка вече и се надявам че вече е късно при мен да се прояви алергия.Странно,че дори от Урбазона не ти е минало. newsm78

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Странно,че дори от Урбазона не ти е минало. newsm78
вече дествейства. от два дни ми го бият по схема  Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 10 858
Сега загрявам от какво са ми пъпките ooooh! ooooh! ooooh! От нитратите в зелената салата, много ям от нея! От девата не са, защото от седмица не се мажа. А те точно сега ми излязоха.

# 112
  • Мнения: 1 952
Сега загрявам от какво са ми пъпките ooooh! ooooh! ooooh! От нитратите в зелената салата, много ям от нея! От девата не са, защото от седмица не се мажа. А те точно сега ми излязоха.

Ще се сетите..сигурна съм, че и при Яна 2в1 проблемът не е в крема.

# 113
  • София
  • Мнения: 10 858
А, аз не съм се оплаквала от девата. Даже днес си взех нова опаковка и я почвам от утре.
Но спирам зелената салатка, и минавам на домати. Или поне ще я намаля.

# 114
  • Мнения: 302
Поуспокоихте ме! PraynigОт днес и аз почнах да го ползвам!Но не вярвам да ми навреди по някакъв начин!

# 115
Eх че кофти работа CryТака се навих за този розов крем на Дева!Така като ви четях не ме стреснаха чак толкова червените пъпки и лющенето на кожата,но като видях че се е стигнало до инжекции...Чудя се сега какво да правя ConfusedВъпреки всичко си мисля,че тези нежелани реакции са се получили от разни салатки или др.плодове и зеленчуци пълни с нитрати...знам ли...Абе май ще си го взема,а ако забележа нещо нередно го спирам #2gunfire.Ще докладвам за резултати baby_neutral

# 116
Ужас, а аз мислех, че при мен е зле. Но пък аз мажех само корема. Кожата ми стана на пъпчици, ситен обрив, който след няколко намазвания с едно кремче изчезна. Излющих се и повече за такъв крем няма и да помисля.

А с какво кремче се маза? Питам, защото и на мен ми излязоха и ги мажа с бебешки крем, обаче си стоят вече 3-4 дни. Не се увеличават, нито сърбят, но не се махат.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 535
нали знаете....тъп и упорит  Mr. Green Пак я почнах девата и пак ми се обели корема  Sad
Явно наистина си е от крема. Сега пак съм на бебешко олио, докато спра да сменям кожата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт