~ Лунна диета 10.04.2007 г. НАЧАЛО : 11:04 ч. ~

  • 4 766
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 046
Засега успешно ама  #2gunfire изключвам половин бисквита към 3 часа и 3 малки глътки бира туко що, не съм гладна изобщо ама пуста лакомия, само някакви манджи ми се привиждат.
Успех и да не правите среднощни разходки за проверка на съдържанието на хладилника. Peace

# 91
  • Мнения: 4 176
Супер тема!Аз също лунувам! Hug

# 92
  • Мнения: 554
Много спам, много нещо - а аз си мисля че съм изпуснала нещо важно!  Mr. Green
Ам вий кю немате ли си?  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 958
Много спам, много нещо - а аз си мисля че съм изпуснала нещо важно!  Mr. Green
Ам вий кю немате ли си?  Mr. Green

Предполагам, че това е насочено към мен и кали  newsm78 Съжалявам, но така се получи...  Rolling Eyes

 Wink Няма да спамвам повече (щом така се приема) Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 554
Нищо лично!  Peace Просто констатирам.  Laughing
Нали знаеш - на който не му харесва няма да чете!

# 95
  • Мнения: 330
И аз знам тези дати за този месец за "лунуване" от списание "Аз - Жената":
Април
02.04. /понеделник/ от 20.15 ч.
10.04. /вторник/ от 11.04 ч.
17.04. / вторник / от 14.36 ч.
24.04. / вторник / от 9.36 ч.

То май всеки различно го знае и пише ...  #Crazy

# 96
  • Мнения: 505
има ли ЛуНАТИЦИ на фронта на гладуващите... хайде пийте по ОЩЕ една ВОДА и да си лягаме..че утре да се похвалим с добри резултати...АЗ съм от УСТИСКАЛИТЕ до момента...  Peace

# 97
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много спам, много нещо - а аз си мисля че съм изпуснала нещо важно!  Mr. Green
Ам вий кю немате ли си?  Mr. Green

Предполагам, че това е насочено към мен и кали  newsm78 Съжалявам, но така се получи...  Rolling Eyes

 Wink Няма да спамвам повече (щом така се приема) Crossing Arms
Да ето вече има и завистници Joy,че лунувайте за да видите за какво иде реч Laughing

# 98
  • Мнения: 811
...АЗ съм от УСТИСКАЛИТЕ до момента...[/b]  Peace
И аз,и аз  bowuu
И колкото пове4е лунувам,толкова по не ми се яде  Wink

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До тук съм сриктна, първо кафе за деня и две чаши вода. За мен е много защото ставам в 5,30 така, че три часа от новия ден са ми минали. Ще видим как ще се справя до довечера. Успех и днес на всички.

# 100
  • Мнения: 2 220
Моето лунуване приключи с - 0,7 кг. Не знам, но ми се струва малко, при положение, че си мисля само за храна. По-добре да ям по-малко, да приключвам рано с храната и да се движа повече. Това е усещането ми за успешен режим. Късмет на всички и дано постигнете идеалната фигура, която искате!   bouquet

# 101
  • Мнения: 3 453
Добра утро лунатичета!Аз от снощи лунувам...до сега съм на едно кафе и чаша вода.Дано издържа.Успех на всички!

# 102
  • Мнения: 2 956
Добра утро лунатичета!Аз от снощи лунувам...до сега съм на едно кафе и чаша вода.Дано издържа.Успех на всички!
И аз така  Peace
Ще пробвам днес, но не обещавам,че ще издържа  Laughing дано няма причини да похапвам ( да не ми стане зле де)
Успех момичета   bouquet

# 103
  • Мнения: 685
Добро утро момичета!   bouquet
Аз съм със сутрешното кафенце  Hug Хайде държите ли се?
Аз имам планове да издържа и до довечера ако много ми прималее ще хапна някакъв плод  Heart Eyes
Вие как сте? Я да видим колко са героините на тази седмица?  Peace

# 104
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Добро утро,момичета!  bouquetПожелавам ви успешен ден!  bouquetПия сутрешното кафе и тръгвам на работа,за резултатите от лунуването ще ви пиша вечерта. Grinning

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 09:42 от k.a.l.i.

Общи условия

Активация на акаунт