Отговори
# 60
  • Мнения: 5 362
Решава, че на малката и е топло и й маха елечето и ми го носи.
Ще й обясня най-кротко и възпитано, че аз решавам как да си облека детето и пак ще му сложа елечето. Никак не обичам разни многознайковци да ми се месят в гледането на детето. Naughty
Peace

# 61
  • Мнения: 11 004
Странно ми е как някоя майка би си позволила да го направи, пък било то с добри намерения ooooh!

# 62
  • Мнения: 398
Странно ми е как някоя майка би си позволила да го направи, пък било то с добри намерения ooooh!
Ооо, има и такива които решават и преценяват вместо теб  newsm78.Да им се чудиш,как така на чуждото дете да махнат якенцето или елечето и все едно , че ти не си там,че да прецениш #Cussing outАз на моите редовно им проверявам вратовете и гръбчето,да не би да са изпотени,защото вечно им е много топло.Ама не позволявам чужди да ги пипат,та дори и познати NaughtyПък акъл да ми дават за тях  #2gunfire

# 63
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Как ще реагирам - ами ще благодаря, няма да правя на въпрос нещо толкова елементарно, моето дете не е моя собственост, че да не давам други да го пипат. Щом тя е съумяла да убеди диването да се съблече -евала й правя.
Моето си е със собствено мнение какво и кога да облече и доводите от сорта - навън е топло, виж аз съм по сако, ще ти е топло с шала и/или шапката. Виж, слънце пече сега се облича тънкото яке,  не кожуха, просто не ги взема под внимание, нито пък аз си правя нерви да настоявам или да пляскам за непослушание. Сама ще се увери че е топло и ще се съблече, ако някой друг е имал проблем с навличането й и е успял да я убеди в събличането - чудесно. Тъй или иначе на другия ден вече уверила се, че навън е топло сама няма да се облече по този начин.

# 64
  • Мнения: 511
Не давам съвети, без да са ми поискани. Нито пък приемам!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт