Какво представлява апартамент с три преходни стаи?

  • 19 617
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Апартаментът на баба ми е такъв. От антрето се влиза в хола, който няма прозорци (т.н. вестибюл), а от хола - в двете спални. Не е удобно, защото холът е тъмен и не може да се ползва като хората.

у нас в софия разликата е тази, че не от гостната, а от вестибюла се влиза в две спални.
тоест, едното антре води към вестибюла, който е свръзан сгостнаа и с 2те спални.
другото антре води към другите помещения.

# 16
  • Мнения: 14 133
Живея в апартамент с преходен хол и не страдам особено, да ти кажа. Никаква драма няма даже. Спалнята, в която се стига през хола, тъй или иначе служи за спане - много важно, че вечер от хола се влизало в нея, вместо от коридора.
Peace

# 17
  • Мнения: 2 229
Имахме такъв апартамент, не е много удобно, такова разпределение е много по-подходящо за офис, отколкото за живеене, според мен. newsm78

# 18
  • Мнения: 4 473
Живяла съм в такова жилище и за себе си знам, че е адски неудобно и никога не бих го направила отново. Твърдо против. Няма да те съветвам да го погледнеш дори. Naughty

# 19
  • Мнения: 1 002
преходността спестява пространство , но прави жилището неудобно ,

при нас две стаи са преходни и пак ми е кофти ,особено ако има някой с преспиване - спи в преходната стая - хол , а аз обичам да си обикалям посред нощ примерно

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Иди, виж и дано може нещо да се преустрои - дано няма носещи стени Peace, а и може да се пазариш и за цената- все пак е преходно и може да смъкнеш някое друго евро Wink

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
влизаш в малко антренце и от там в хола, от хола през друга врата се излиза в малко коридорче, което е с три врати - за двете спални и банята. Т.е. само холът е преходен.

в същото разпределение ни е жилището. Казва се апартамент с немски преход  Crazy
Има леко неудобство, така си е. Но има варианти да се реши, стига да искаш.

# 22
  • Мнения: 5 475
влизаш в малко антренце и от там в хола, от хола през друга врата се излиза в малко коридорче, което е с три врати - за двете спални и банята. Т.е. само холът е преходен.

в същото разпределение ни е жилището. Казва се апартамент с немски преход  Crazy

  При нас е дори от входната врата влизаш директно в хол/кухня...огромни са като пространство ,около 45 кв.м. и оттам в антре,водещо към 2 те спални и банята.

 Тук (Италия) се води американски стил и е най-големия хит в новото строителство. Peace

# 23
  • Мнения: 4 406
като имаш предвид, че Иван ще е в съседната стая, на мен ми звучи добре. хайде, мини го виж този апартамент и ела да споделиш

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ние също имаме такъв апартамент, който е с преход от хола към спалнята и от хола към кухнята. Точно поради това неудобство не живеем там и за момента е празен...

# 25
  • Мнения: 1 558
Aдски неудобно нещо - като студентка живеех в подобен, но само с една преходна стая. За мен всяка стая трябва да си е с отделни врати! А и представи си колко странен е за обзавеждане и изолиране такъв апартамент с 3 врати и предполагам още една към тераса...

# 26
  • Мнения: 3 880
..... А и представи си колко странен е за обзавеждане и изолиране такъв апартамент с 3 врати и предполагам още една към тераса...
Не забравяй и вратата, от която се влиза в хола Wink стават 5 общо. Незнам за изолирането, но обзавеждането ще е цяло изпитание (ако действително има 5 врати)....

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
как 5  Rolling Eyes
Холът ми е само с 2 врати и 1 към балкона.
Обособяват се много добре 2 къта - столова и мека мебел Wink

И това с изолацията не го разбрах... newsm78

# 28
  • Мнения: 1 558
как 5  Rolling Eyes
Холът ми е само с 2 врати и 1 към балкона.

И това с изолацията не го разбрах... newsm78

E да, но на нея се влиза в 2 стаи от хола, така че + вратата на хола (от коридора) и тази евентуално на терасата се получават 4 врати. Относно изолирането имам предвид топленето на такъв апартамент, луфтове от вратите винаги има.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сега те разбрах Неукротима, но случаят не е такъв.
Както споменах по-горе, а и мисля, че Върдж говори, за т.нар. немски преход. Т.е. вратата на хола води до коридор и от него се влиза в 2-те стаи и банята. Само 1 врата е + 1 за вход откъм антрето.

Общи условия

Активация на акаунт