Крем- пудра с висок фактор

  • 3 071
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 266
Мисля, че нямат малки тестери (такива за подаряване) на декоративната козметика, но можеш да пробваш направо в аптеката, където са изложени тестери. Не знам дали ще е добър вариант за лятото, защото нямам опит точно с тази пудра...  Crazy
Наистина нямат тестери. Идеята ми беше да се използва точно за лятото, за да не лъщи кожата от крема с фактор. Имаше само един цвят, който ми се стори доста тъмен, като бронзиращ.
Може да се пробва, но няма как да преценя дали ще се понесе от лицето ми. На място може да се сложи на ръката за проба- като цвят.
А иначи кутийката е точно като на компактна пудра, а и така изглежда. Има гъбичка за нанасяне. Но дали пак не запушва порите и не блести...? newsm78

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

Макс Фактор- Колор Адапт.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 473
Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

Макс Фактор- Колор Адапт.  Peace

Благодаря!  bouquet
И аз в момента ползвам Max Factor - Lasting Performance, но не съм никак доволна.

# 18
  • варна
  • Мнения: 564
и аз исках да си взема тази на макс фактор но се разубедих-посъветваха ме да си взема ФДТ ако имам нужда пред пудрата,която по трудно се разнася,а и не стой естествено-поне така каза продавачката.

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

Макс Фактор- Колор Адапт.  Peace

Благодаря!  bouquet
И аз в момента ползвам Max Factor - Lasting Performance, но не съм никак доволна.

Аз понеже ползвам само макс фактор да се изкажа. Кожата ми също е смесена и проблемна. Колор адапт седи добре обаче не е много покривен. А ластинг перформанс го ползвам само през лятото когато кожата ми се омазнява и той леко я матира. Иначе много я изсушава. През останалите сезони ползвам двуфазния който е с крем за изравняване на тена. Покрива добре и не изсушава кожата.

Общи условия

Активация на акаунт