Какво казва голото дупе?

  • 4 813
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Ако някой иска да си сложи дупе за аватар ето от къде може да си вземе доста хубави....

fun.bgwebworld.com

Предложете на половинките ви да изберат нещо за аватар.  Обзалагам се че доста ще избират Joy

# 46
  • Мнения: 2 258
Кой за какво си мечтае Grinning

# 47
  • Мнения: 677
Аватар глава затрива..

# 48
  • Мнения: 583
Кой каквото си няма това си слага. И какво толкова има в това да си сложиш голо дупе за аватар? То една хубост... Thinking

# 49
  • Мнения: 3 447
Предлагам другарят Сопранов да си сложи мъжко дупе за аватар в знак на протест. Пък  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 3 423
Кой каквото си няма това си слага.

Предлагам другарят Сопранов да си сложи мъжко дупе за аватар в знак на протест. Пък  Crossing Arms

Е, ще има ли другарят Сопранов дупе,
или няма да има, ако си сложи аватар?!

# 51
  • Мнения: 3 447
Е, ще има ли другарят Сопранов дупе,
или няма да има, ако си сложи аватар?!
Не знам дали ще има, но поне ще покаже нагледно колко е нелепо всъщност  Simple Smile Дупето на Вин Дизел, а? Сопранов, а? 

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Цъкнала съм си опцийката за аватарите и ми е все тая кви дупета и задници сте си изтипосали Sunglasses

# 53
  • Мнения: 3 491
Да ти разваля дисциплината - можеш да махнеш опцията "покажи аватарите"  Mr. Green
Това все едно не съм го чула.  Stop

# 54
  • Мнения: 7 837
Защо само на "дупета" се разписвате, а никой - на "задник"?  Laughing

# 55
  • Мнения: 3 405
По-възпитано е някак си... Grinning

# 56
  • Мнения: 150
И след като установихме, че дупетата и задниците (има ли я в речника тази дума? има я! възпитана е, значи...) в този форум са малко... какво правим? Аз няма да пускам тема (която да предизвиква опипване на определени части), няма и да казвам какво. Вие си му мислете сега!

# 57
  • Мнения: 109
Те не знам какво казват, но аз казвам "Ох, майкооооооооооооооу" Grinning

# 58
  • Мнения: 583
То не бе дупене, не бе гъзене, ако толкова ви влече тази тема идете и четете книгата на Азис. Пак тук в клюкарник, но в темата- Фенове на Азис. Слагайте си, ако искате и пишки, че и космати задници. На кви се правите!? Thinking

# 59
  • Мнения: 1 629
ЦЕНЗУРА! ЦЕНЗУРА!
От теб, Василисо, не го очаквах! Каква снобка си ти?! Как ще влезеш в клуба на хората с б0гати утре, а? А? Срам, срам ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт