Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца !

  • 7 716
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 51
Добро утро!  food010
Как е настроението? newsm35 newsm44
Аз не се увличах много в чистенето и дори към 18.30 успях да посрещна и бабите с дядовците.  cook cheers lalalala
От сандвичите и тортата има още ...,така че който иска допълнително да заповяда. cook newsm38

# 301
  • Мнения: 441
Добро утро.Днес като гледам не сме се успали само ние.Моят син все още спи ,това е невероятно събитие за него.Кога смята да става,кога ще закусва и до кухнята кога ще ходим... newsm78 идея си нямам?
icipici идваме у вас на сандвичи и торта  Joy

# 302
  • Мнения: 51

Избирайте и да ви е сладко!
Титания кога ще излизаме?
Защо не си си включила още скайпа? #2gunfire #Cussing out

# 303
  • Мнения: 201
Icipici, от тези апетитни изкушения направо ми закъркори стомахът. Засега обаче държа фронта, че се запалих покрай Бубито да посваля бавно и полека някое и друго кило.
Да се похваля, че през 4-те почивни дни наистина успях да си почина. Майка ми пое малко дневни смени по отглеждането на малкия си внук и успях да посвърша някои домакински задължения и да се наспя, та дори и за разкрасителни процедури остана време. Уредих се и с една нощ сън, т.к. в неделя вечер гостувахме на родителите ми. Вчера направихме и един пикник на Пчелина. Изобщо събрах сили за предстоящите безсънни ревливи нощи около никненето на шестия зъб на малкия.
Макар, че навън е мрачно, желая слънчево настроение на всички!

# 304
# 305
  • Разград-София
  • Мнения: 273
ТУКА СМЕ !!! спокойно!!!   Wink Party Hug  айде на новата темаа

# 306
  • Мнения: 51
Марго ,благодаря ти!
Винаги се справяш чудесно с оформлението на темите!Страхотна си и много те обичаме!!!!!

# 307
  • Мнения: 51
Добро утро красавици!
 
Денят е грозен и дъждовен,но все пак трябва да се излиза-поне до кухната.
Титания с теб ще ходим ли и малко по-надалеко...

Общи условия

Активация на акаунт