ВЯРВАМ в Бог и съм зодия Х

  • 23 624
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
близнаци съм.

# 16
# 17
  • Мнения: 2 700
И още една дева.

# 18
  • Мнения: 1 849
Моят живот зависи от Този който е създал планетите, а не от самите тези планети. Самия Бог казва, че тези които вярват на зодии, астролози и т.н. попадат под Неговия гняв.

# 19
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
В бог вярвам , а в зодиите от дъжд на вятър -Зодия Рибки

# 20
  • Мнения: 2 761
А какво то4но се разбира под Бог?Някаква ли4ност дето е сътворила света или не6то друго?
За6тото ако е това аз не вярвам,ина4е Библията ми харесва.



# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
гласувах в анкетата
и аз си имам предположение
за Рибите /аз съм рибка/

въпросче - защо първите 4 зодиакални знака в анкетата са изписани с главни букви, а всички останали - с малки?  Embarassed

мисля, че най-много ще са Рибите тук

# 22
  • Мнения: 335
... Самия Бог казва, че тези които вярват на зодии, астролози и т.н. попадат под Неговия гняв...

Това го чувам за първи път.

Още в началото мислех да уточня, че въпросът не бива да притеснява вярващите, защото няма нищо общо с врачки и врачуване, с гадатели и гадаене... (които попадат под Неговия гняв)
Това да кажеш кога си роден и дали си вярващ или не, още нищо не значи.

Все едно да кажеш: "Магнита го е създал Бог и следователно не магнитът, а Бог привлича стружките от купчинка размесени метални стружки с пясък, така, че накрая да ги раздели (металът - върху магнита, пясъкът - без стружки, отделно от магнита).
Когато казвам, че магнитът привлича метал, не богохулствам, нали. Просто си разсъждавам разсъждения за видимото.
Така е и със зодиакалните знаци - те са само наименования на положенията на планетите една спрямо друга в точно определен момент. Когато човек се ражда, те няма как да са в никакво  положение.

В анкетата се пита само това.


 

# 23
  • Мнения: 335
... въпросче - защо първите 4 зодиакални знака в анкетата са изписани с главни букви, а всички останали - с малки?...

Защото, когато искам да редактирам анкетата, за да поправя всички зодии с главни букви, автоматично ми се добавя още една опция в предварителния преглед.
Не смея да направя редакция, за да не се обърка нещо.

Извинения   bouquet

# 24
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
И какво излиза? Че раците и близнаците най-малко вярват в Бог. Това ли са най-подозрителните натури?

# 25
  • Мнения: 335
64 гласували - това е все още много малка извадка, ШоколаДка .

# 26
  • Мнения: 6 958
Гласувах и аз и сега какво?  newsm78

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз съм Близнаци.
Гласувах и да видим какво ще стане накрая. newsm78

# 28
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Интересно е да се види все пак.

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 18:14 от Sheryl

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
... въпросче - защо първите 4 зодиакални знака в анкетата са изписани с главни букви, а всички останали - с малки?...

Защото, когато искам да редактирам анкетата, за да поправя всички зодии с главни букви, автоматично ми се добавя още една опция в предварителния преглед.
Не смея да направя редакция, за да не се обърка нещо.

Извинения   bouquet

Благодаря ти за отговора!
Извинена си!  Mr. Green
Просто ми направи впечатление, затова попитах...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт