ВЯРВАМ в Бог и съм зодия Х

  • 23 579
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
Много моля, но аз поне не виждам крайни мнения.Просто има  различни мнения.И това е добре, или не newsm78

# 271
  • Мнения: 2 697
Цитат
Пък точно Роза се съдра да вика колко ние сме  слепи и ограничени, така , че моля, без да ми я рекламираш.

Да вляза ли в подробности какво представлява рекламата изобщо? И колко тя е далеч от това, което се случва тук?...Както и да е.
Ще спра тук, защото наистина не ми се влиза в злобни и безсмислени спорове Stop

# 272
  • Мнения: 822
Ами това е цитат! Не е мнение! Все пак го е казал Бог, а не аз  Grinning!
 И на никого не се налагам! Всеки е свободен!
Не искам да убеждавам или разубеждавам!
Знам много добре заглавието на темата, затова и подчертах, че става дума за въпросът, който засегнахме по-късно! Peace

# 273
Цитат
Пък точно Роза се съдра да вика колко ние сме  слепи и ограничени, така , че моля, без да ми я рекламираш.

Да вляза ли в подробности какво представлява рекламата изобщо? И колко тя е далеч от това, което се случва тук?...Както и да е.
Ще спра тук, защото наистина не ми се влиза в злобни и безсмислени спорове Stop

А това : "Роза така...Роза онова", да не би да не е реклама?  Шегувам се , естествено.
Не съм злобна, но не ми харесва нейния начин на писане с тия зелени  емотикони и пр.Сори, или  нямам право на мнение?И изобщо всички  цитират какво ли не, но когато се цитира библията някои настръхват.Ами аз не мисля , че цитираните от  вас книги ще доживеят до нейната възраст, но това е друга тема.Не отричам някои очевидни неща, но авторитета си е авторитет и предпочитам да се допитам до него.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 10:48 от gerik

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
представям на вниманието ви пасаж от книгата на Линда Гудман "Знаци на Любовта. Нов поглед към човешкото сърце. Риби", който винаги много ме разсмива  Grinning, надявам се да се хареса и на някои от вас /не смея вече да кажа на всички вас/  Hug:

"Приближете се към някой Овен и отбележете:
- Като Овен, вие сте навярно новатор.
- Можете да сте сигурен в това! Пълен съм с оригинални идеи. Искате ли да чуете някои от тях?

Приближете се към Рибите и кажете:
- Щом сте Риби, значи навярно се занимавате с някой от водните спортове като сърфинг или гмуркане.
- Е, не мога да плувам, но с кой от тези спортове мислите, че би трябвало да се занимавам? Бих могъл да го усвоя...

Приближете се до Овена и кажете:
- Ако продължавате по досегашния начин, никога няма да станете ръководител.
- Искате ли един по мутрата?
Приближете се към Рибите и кажете:
- Ако продължавате по досегашния начин, никога няма да станете ръководител.
- Наистина ли? Хм, може би сте прав.

Овенът: Искам една пица за вкъщи.
Продавачът: Ясно, една пица за вкъщи, ей сега. Как я предпочитате - с гъби или със зелени чушки?
Овенът: Нито едното, нито другото! Искам я с черни маслини и лук. И внимавайте да не я изгорите, както направихте последния път, когато пазарувах при вас.

Рибите: Искам една пица за вкъщи.
Продавачът: Ясно, една пица за вкъщи, ей сега. Как я предпочитате - с гъби или със зелени чушки?
Рибите: Хм, да видим, какво поръчват най-често вашите клиенти?
Продавачът: Продаваме много гъби.
Рибите: Ще взема една с гъби.
Продавачът: Разбира се, лично аз предпочитам зелени чушки.
Рибите: А, така ли... Бихте ли могли да ми смените поръчката с една пица със зелени чушки?
Продавачът: Разбира се, но вижте - защо не поръчате това, което предпочитате? Нека не ви влияя аз.
Рибите: Да, бихте ли ми дали две пици - едната с гъби, другата - със зелени чушки?"

 Mr. Green  Joy  hahaha

аз съм рибка  Embarassed, ако бях овне - лелеее какво меле щеше да стане тук  Wink

# 275
  • Мнения: 1 161
Здравейте! Прекрасно е да говорим за вярата. Едно уточнение: има жива вяра и вярване.

В Бог вярва и Сатана, той знае за съществуването Му. Но това вярване не го променя ни най-малко.

Друго е когато вярваш НА  Бога.

Да вярваш НА Бога е да живееш със 100% пълно доверие в Него, че всичко, което се случва и ще се случи в живота ти е за твое добро, дори в привидно най-тежките моменти... Такъв човек носи Живата вяра, нещо ще го познаеш, че винаги е оптимист, в него грее винаги радост.

Да вярваш НА Бога е да знаеш, че всичките ти нужди ще бъдат задоволени, защото Той ги знае по-добре от тебе. Такъв човек не се терзае от грижи за оцеляване.

Да вярваш НА Бога значи да се раздаваш безмерно, без страх, че ще обеднееш, както той раздава себе си безкрайно.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 11:23 от Ludmil

# 276
  • Мнения: 822
 
Здравейте! Прекрасно е да говорим за вярата. Едно уточнение: има жива вяра и вярване.

В Бог вярва и Сатана, той знае за съществуването Му. Това е вярване.

Но колцина человеци вярват НА  Бога?
Да вярваш НА Бога е да живееш с пълно доверие в Него, че всичко, което се случва и ще се случи в живота ти е за твое добро, дори в привидно най-тежките моменти... Такъв човек носи Живата вяра, нещо ще го познаеш, че винаги е оптимист, в него грее винаги радост.

Да вярваш НА Бога е да знаеш, че всичките ти нужди ще бъдат задоволени, защото Той ги знае по-добре от тебе. Такъв човек не се терзае от грижи за оцеляване.
Peace ! Много точно! Явно оттук за разликите!

# 277
  • Мнения: 335
Мисля, че разговорът се отклони съществено от темата.
Тя няма общо с астрологията като "пророческо" занимание.

Хубаво е, ако разговорът продължи с мнения, които носят информация.
И информацията да е свързана с темата.

В противен случай ще трябва да помоля модераторите да я заключат.

ПП Благодаря на gerik, че вече обобщи това вместо мен.

# 278
  • Мнения: 1 161
Ето за всички картинки за десктопа, според зодията им:

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Здравейте! Прекрасно е да говорим за вярата. Едно уточнение: има жива вяра и вярване.

В Бог вярва и Сатана, той знае за съществуването Му. Но това вярване не го променя ни най-малко.

Друго е когато вярваш НА  Бога.

Да вярваш НА Бога е да живееш със 100% пълно доверие в Него, че всичко, което се случва и ще се случи в живота ти е за твое добро, дори в привидно най-тежките моменти... Такъв човек носи Живата вяра, нещо ще го познаеш, че винаги е оптимист, в него грее винаги радост.

Да вярваш НА Бога е да знаеш, че всичките ти нужди ще бъдат задоволени, защото Той ги знае по-добре от тебе. Такъв човек не се терзае от грижи за оцеляване.

Да вярваш НА Бога значи да се раздаваш безмерно, без страх, че ще обеднееш, както той раздава себе си безкрайно.

Супер си, Людмиле, напълно съгласна съм с теб и от сърце ти благодаря!!!   bouquet

Мерси и за картинките, ама си пропуснал 3 зодии, едната е Лъв...  newsm78

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
лично аз имам желание да продължа по първоначално зададената ти тема, Холограма, затова се  Praynig да не се заключва тази, ако може...  Hug

и още нещо - ще ми се гласуването в анкетата да продължи или поне да се направи един последен анализ на резултатите от нея /въпреки обема на извадката/!   bouquet

# 281
  • Мнения: 822
Мисля, че това, което соделих беше изцяло по темата, но щом не е удобно на някой  Wink .ок. Приключвам.
 Ясно е, че не се интересувате от библейските писания. Следователно няма какво повече да добавя.
Чао за сега.

Общи условия

Активация на акаунт